Pages:
Author

Topic: Prison Break 'teki favori karakterleriniz: - page 5. (Read 2288 times)

sr. member
Activity: 700
Merit: 270
Benim Lincoln ve Sara ilk sezonda çok sevmiştim kendisini ve çok tecrübeli iki oyuncu diyebilirim Wentworth miller ise ayrı diyebilirim. Ama hepsi favori desem yeridir.
sr. member
Activity: 798
Merit: 260
Baba Abruzzi benim en sevdiğim karakterdi.Adam efsaneydi.Şuan Baba Abruzzi oynayan oyuncu American Gods'ta oynuyor orada da efsane ya.Adam tam böyle roller için yaratılmış.Keyifle izliyorum bu adamı Grin
legendary
Activity: 1288
Merit: 1110
Benim favorilerim Mahone'la T-Bag.
sr. member
Activity: 378
Merit: 250
Kesinlikle William Fichtner yeni sezonda onu görememek açıkcası çok üzdü beni gerçekten çok büyük oyuncu
hero member
Activity: 784
Merit: 502
Ajan Alex Mahone. Kaleminden çıkarıp attığı değişik haplar sayesinde ayakta durabilen piskopat ajan. Ne zaman bir dizi veya filmde görsem kaçırmam izlerim. T-bag ve  mahone dizideki en kaliteli oyuncular bence.
hero member
Activity: 644
Merit: 504
Benim 3'lüm;

Dizinin kötü çocuğu T- Bag: Bence dizinin en kaliteli rol yapan kişisiydi. Sapık rolünde olsa da bir çok hayran kitlesi oluşturmayı başardı. Adam resmen oyuncu.

Baba Abruzzi : Hapishanede sergilediği rol çok iyiydi. Hapishanenin ağır toplarındandı çoğu mahkumun korkulu rüyası olmakla birlikte Hapishanenin Godfather rolüne yakıştı.

Beyin Scofield: Mimarlık mezunu bu çocuk, rol açısından bakarsan T-Bag'ten sonra en önemli oyuncudur. Zekası hemen hemen izleyen herkesi kendisine hayran bırakmıştı.

Ayrıca en sevdiğim sezon: 1.sezon'du.
Pages:
Jump to: