Pages:
Author

Topic: Prof. Ebubekir Sofuoğlu 'Üniversiteler neredeyse fuhuş evleri' - page 2. (Read 195 times)

sr. member
Activity: 2086
Merit: 408
diğer akademisyenlerden sert tepki almasını beklerdim ama bi kaç kişi dışında kimse tepki göstermemiş. böyle şeyleri kanıksamaya başladık. umarım bi yaptırım uygularlar bu dediklerine.
full member
Activity: 854
Merit: 113
Gerçekten haddini aşan bir açıklama olmuş hükümetten bu konuda hızlı bir şekilde sert bir tepki gelmesi de gerçekten sevindirici oldu.Cumhurbaşkanı iletişim başkanı Fahrettin Altun ve Ak parti genel başkan yardımcısı Ali İhsan Yavuz profesör unvanı taşıyan kişiyi kınadı.
sr. member
Activity: 1610
Merit: 329
bunlara artık diyecek laf bulamıyorum. Zihniyetleri belli hepsinin. asıl sıkıntı böyle adamlardan ders almak zorunda olan öğrencilerde. başka şansları olmadıkları için çok acıyorum onlara.
sr. member
Activity: 1652
Merit: 304
kycfree
Sakarya Üniversitesi Tarih Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ebubekir Sofuoğlu Akit Televizyonunun yayınında Bütün Türkiye’de üniversitelerin yerleştiği yerler Nişantaşı’na döndü.Sayın Cumhurbaşkanımız da vurguladı. Neredeyse fuhuş evleri diyerek ünivresite öğrencilerine karşı ağır bir suçlama içerisine girdi.Gelen tepkiler üzerine Yök başkanı Saraç, “Evlatlarımızın okuduğu üniversitelerimizin, zikretmeye bile hicap duyduğumuz mekânlara benzetilmesi ve çok çirkin ifadelerin kullanılması asla kabul edilemez” açıklamasında bulundu.
Pages:
Jump to: