Pages:
Author

Topic: Νεο project απο ελληνα δημιουργο - page 2. (Read 358 times)

newbie
Activity: 20
Merit: 0
Τα μελη εφτασαν τα 2.500.000 .Παρα πολλα για τοσο λογο χρονο.
newbie
Activity: 20
Merit: 0
Ετσι ακριβως ειναι οπως τα λες Δεν υπαρχει blockchain ακομα αυτο θα γινει στην 3 φαση του νομισματος οπου θα εχουμε και τους τελικους κωδικους μας.
Επισης εχει αρχισει το πιλοτικο προγραμμα μεταφορας π μεταξυ τον μελων .Εχουν επιλεχθει περιοπου 100.000 ατομα για αυτο τον σκοπο οπου ελαβε χωρα το KYC (Know your customer).
Απο αυτους τους λογαριασμους 1000 και πραπανω διαγραφηκαν σαν bots η διπλοι λογαριασμοι.
Αυτα που μαζευουονται ειναι μονο αριθμοι.
Ειμαι και εγω μεσα αρκετους μηνες και η ομαδα μου εχειι 100+ μελη.
invitation code -johnbakk-
Bασικα οπως ειπε ο φιλος παραπανω και 1000 ευρω να βγαλουμε καποια στιγμη καλα θα ειναι.
sr. member
Activity: 914
Merit: 299
το συγκεκριμένο νόμισμα είναι ο ορισμός του fake it until you make it. Αν διαβάσεις το whitepaper, στην πραγματικότητα αυτήν τη στιγμή δεν κάνει καν Mining. Απλά υπολογίζει πόσα νομίσματα σου αναλογούν ανάλογα με τα referrals σου και στα δίνει. Επίσης δεν υπάρχει ακόμα ούτε blockchain ούτε τπτ.

Αυτό που θα τους δώσω ότι έχουν πολύ καλό marketting και ήδη έχουν καταφέρει κοντά στο 1 εκατομμύριο installations  Shocked Shocked Και μάλιστα σε απλούς καθημερινούς χρήστες που δεν είχαν καμία σχέση με τα crypto. Όταν και αν βγάλουν το τελικό προιόν ίσως πάει πολύ καλά!

Προσωπικά το έχω μερικούς μήνες και έχω κάτω από μένα πάνω από 10 άτομα (συγγενείς, φίλους κλπ) και γύρω στα 10 K coins αυτή την στιγμή. Αν βγάλω ένα δυο χιλιάρικα σε κανα pump ευχαριστημένος θα έιμαι  Cool Cool

Το Invitation code μου είναι papadimos αν θελει καποιος να το δοκιμάσει Tongue
newbie
Activity: 20
Merit: 0
Για να το λετε εδω μεσα κατι θα ξερετε.ισως να ειναι shitcoin .Γεμισε ο κοσμος νομισματα αλλα ποτε δεν ξερεις τι γινεται.
full member
Activity: 253
Merit: 114
"δεν καταναλώνει ενέργεια γιατί δουλεύει σε server"...Αυτο ακριβως κανουν οι τραπεζες.
legendary
Activity: 1750
Merit: 1363
www.btcgosu.com
legendary
Activity: 3402
Merit: 1142
Ιntergalactic Conciliator
το κανεις delete και το βάζεις ξανά στο νήμα για τα altcoin
newbie
Activity: 20
Merit: 0
Ωπ λαθος μεγα λαθος .Εχεις απολυτο δικιο πως γινεται να μεταφερθει?
Ζηταω χιλια συγνωμη.
Μολις τωρα ειδα οτι εχει γινει αναφορα και απο αλλο μελος για το συγκεκριμένο project.
Συγνωμη για την επαναληψη.
legendary
Activity: 3402
Merit: 1142
Ιntergalactic Conciliator
γιατί δεν το έβαλες στο altcoin section και το έβαλες εδώ? Τι σχέση έχει άλλο ένα shitcoin με το bitcoin και το βάζεις στο νήμα για το Bitcoin?
newbie
Activity: 20
Merit: 0
Bγηκε  ένα νέο κρυπτονομισμα που δεν καταναλώνει ενέργεια γιατί δουλεύει σε server. Είναι βέβαια σε αρχικό στάδιο αλλά είναι πολύ υποσχόμενο. Επίσης είναι το μοναδικό που τρέχει στο κινητό. Δεν έχει μπει ακόμα στα ανταλλακτηρια αλλά κάποια στιγμή θα γίνει και αυτό. Μπαίνεις μόνο με πρόσκληση. Επίσης στην ομάδα δημιουργιας υπάρχει και ελληνας απόφοιτος του Stanford. Βάλτε την εφαρμογή και βάλτε invitation code- johnbakk -. Δοκιμάστε το δεν ξέρεις πότε τι γίνεται Μπορεί να πάρει αξία μπορεί και όχι. Η εφαρμογή στο play store λέγεται Pi network.Eπισης επειδη ειναι στην αρχη του δινει αρκετα γρηγορα και οσο μπαινουν ποιο πολλοι τοσο θα μειωνεται η εξορυξη οπως ακριβως εγινε και με το bitcoin.
Επίσης έχει chat ελληνικό για τα μέλη. Ένας κορεατης έγραψε πριν κάποια εβδομάδα στο Αγγλικό chat ότι το 2008 του δόθηκε η ευκαιρία να μπει στην ομάδα του εξόρυξης του bitcoin αλλά δεν μπήκε γιατί το θεώρησε χαζό τότε. Είπε ότι τώρα θα είχε 10.000 bitcoin χ7100 ευρω το καθένα θα είχε εκατομμύρια. Επίσης γράφει ότι το βλέπει σαν δεύτερη ευκαιρία για την βλακεια που έκανε τότε. Βασικά κάνεις δεν υπογράφει ότι γίνει ένα νέο bitcoin και θα πάρει αυτήν την αξία αλλά ποτέ δεν ξέρεις τι γίνεται.
Η εφαρμογη

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.blockchainvault&hl=en_

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΔΩ ΠΡΩΤΑ το white paper

https://minepi.com/faq?lang=el

Αν σας ταιριαζει εγκαταστηστε το και βαλτε οπως ειπα μπαινεις με προσκληση πριν invitation code- johnbakk -
Δεν νομιζω να γινει σαν το bitcoin αλλα ισως οταν μπει στα ανταλλακτηρια να παρει καποια αξια,
.
Pages:
Jump to: