Pages:
Author

Topic: Projekt monet kolekcjonerskich GLOBALL - page 2. (Read 412 times)

newbie
Activity: 21
Merit: 0
June 23, 2021, 08:41:10 AM
#17
..... w jaki sposób ,,obróciło się to przeciwko niemu?Huh? (Casascius)
newbie
Activity: 21
Merit: 0
June 23, 2021, 08:34:09 AM
#16
Święta prawda, należy zaufać autorowi. Innego tutaj rozwiązania nie widzę jeśli ma to być coś nowego.
Zauważcie proszę że jest to dość mały nominał, więc jeżeli ktoś mnie w jakiś sposób ,,ocygani" z adresami, a przez to ja kogoś, to strata nie zawrotna, ok 140zł na dzień dzisiejszy.
 Ale późniejsze nominały to już ,,insza inszość". Tutaj rzeczywiście należało będzie wymyśleć coś może nie tyle innego, co dodatkowego.

Ale w końcu od czego Wy tutaj jesteście... Grin Grin

Vjudeu, gdzie znajdę całą historię tego jegomościa Casasciusa??
hero member
Activity: 650
Merit: 1489
June 23, 2021, 07:34:52 AM
#15
Quote
Nie. tego, jak i monet na zaś się nie robi
Jedna przykładowa otwarta moneta by się przydała, Casascius zrobił podobnie, pokazując ludziom, jak wygląda moneta po otwarciu.

Największy problem z takimi monetami polega na tym, że należy zaufać autorowi, że klucze są bezpieczne i unikalne. Casascius z tego powodu opublikował listę wszystkich monet oraz nie był anonimowy, więc było wiadomo, do kogo mieć pretensje w razie czego. Problem w tym, że ostatecznie obróciło się to przeciwko niemu i teraz da się kupić jedynie jego monety bez BTC w środku.
newbie
Activity: 21
Merit: 0
June 22, 2021, 06:06:19 AM
#14
Nie. tego, jak i monet na zaś się nie robi
legendary
Activity: 3122
Merit: 7618
🔐Icarus CEO💳
June 22, 2021, 04:16:28 AM
#13
Znaki 4mm, a Ag dość miękki materiał. Jest, bo i musi być dobrze czytelne.

masz może jakis przykład jak wygląda gotowa blaszka?
newbie
Activity: 21
Merit: 0
June 22, 2021, 01:33:00 AM
#12
Znaki 4mm, a Ag dość miękki materiał. Jest, bo i musi być dobrze czytelne.
legendary
Activity: 2730
Merit: 1706
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
June 21, 2021, 05:31:20 PM
#11
Tak, ta blaszka z wybitym adresem wtopiona w około 10 milionów letni bursztyn to inkluzja.

Do otwarcia i dostania się do 1mBTC za lat 10, lub nawet za kolejne 10mln lat... Roll Eyes

To na prawdę dobry pomysł, jest to łatwo czytelne, czy tez trzeba jakiegoś szkła powiększającego użyć?
newbie
Activity: 21
Merit: 0
June 21, 2021, 03:03:54 PM
#10
Adres wybijany ręcznie numeratorem.
legendary
Activity: 3122
Merit: 7618
🔐Icarus CEO💳
June 21, 2021, 11:44:40 AM
#9
...Są one wybite na srebrnej blasze wtopionej w bursztyn i aby się do adresu dostać, monetę należy bezpowrotnie zniszczyć...

jaka procedura jest używana do przymocowania tych dwóch rzeczy (adres BTC i klucz prywatny) do tej srebrnej metalowej blaszki?
czy wszystko jest laserowane, dziurkowane lub mocowane w zupełnie inny sposób?
wszystkie informacje na blasze muszą również przetrwać kilka lat...
member
Activity: 373
Merit: 37
June 21, 2021, 07:25:04 AM
#8
. A w jaki sposób moje medale - monety połączyć z BTC, szukam w różnych miejscach, np. tutaj.


Pan medalier poszukuje inspiracji a także możliwie wystartować przed innymi ... być może wraz z ruchami takimi jaki wykonał El Salvador BTC przyjmie się  jako forma płatności detalicznej a np autentyczność monety byłaby weryfikowalna przy pomocy dodatkowego chipa z odzwierciedleniem na łańcuchu WAX głównie związanego z NFT .... czyli mam monetę mam aplikacje przykładam monetę do telefonu, apka w telefonie kontaktuje się z łańcuchem WAX i potwierdza autentyczność monety oraz ilości zablokowanego  BTC na srebrnej płytce ...

czyli mogą wchodzić w grę też wyższe nominały niestety kojarzy mi się potrzeba obrotu nominałami rzędu 10 +  BTC z raczej szemranymi ciągami skutkowo przyczynowymi ( stara jak świat zabawa w złodziei i policjantów)  a na ewentualne zapytania od sił wyższych skąd ma pan tyle pieniędzy ... a kupiłem za grosze kiedy 1 satoshi był warty tyle co kropelka benzyny na stacji powiedział miś do zajączka , a zajączek to ja proszę kropelkami do pełna misiu xD
newbie
Activity: 21
Merit: 0
June 21, 2021, 01:37:34 AM
#7
Tak, ta blaszka z wybitym adresem wtopiona w około 10 milionów letni bursztyn to inkluzja.

Do otwarcia i dostania się do 1mBTC za lat 10, lub nawet za kolejne 10mln lat... Roll Eyes
legendary
Activity: 2730
Merit: 1706
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
June 20, 2021, 04:55:46 PM
#6
...Są one wybite na srebrnej blasze wtopionej w bursztyn i aby się do adresu dostać, monetę należy bezpowrotnie zniszczyć...

Czy dobrze myślę, że na tym zdjęciu widać właśnie tą czy tę blaszkę?

newbie
Activity: 21
Merit: 0
June 20, 2021, 02:09:55 PM
#5
Generacja na nowym komputerze - laptopie offline. Na monecie nie ma widocznych adresów. Są one wybite na srebrnej blasze wtopionej w bursztyn i aby się do adresu dostać, monetę należy bezpowrotnie zniszczyć, dlatego też, jak pisze w sklepie, takie działanie ,,odroczone" jest, najlepiej dla przyszłych pokoleń, lub co najmniej na dekady. Nominał na tej monecie to 1mBTC, czyli równowartość około 140zł.

 To niewiele. I właśnie dlatego monety nie należy rozbijać dla odzyskania 1mBTC a przekazać dalej. Takie jest założenie.

Dodatkowo adresy wraz z monetą przekazane będą w wersji papierowej. I tutaj musi wystarczyć - uwiarygodnić iż są to identyczne adresy - ceryfikat. I tyle. Dodam, że umiem zaprojektować monety, medale z tematyką crypto i inne, ale blockchainistą nie jestem.

 Koncepcja z eBay o moim uzupełnieniu adresu 1mBTC nieaktualna, a raczej aktualna dla tych kilku monet. Kupujący sam sobie zaimportuje BTC, ile zechce, nie zwracając uwagi na nominał. Moneta ze zdjęć jest pierwowzorem, sprzedaż - przedsprzedażą. Jeżeli ma Pan jakieś sugestie Panie ,,Cygan", pomysły co do tematu crypto z adresem wtopionym w bursztyn to proszę pisać, mogę tu praktycznie jeszcze wszystko w tej monecie zrobić.

Są już, i to bardzo wiele kolekcjonerskich monet crypto z hologramem, tutaj ma być coś czego jeszcze nie było. Taka koncepcja. Ale jeżeli ma Pan własne sugestie, to proszę, być może coś zmienię jeżeli coś przeoczyłem, nie dopatrzyłem. Może ma Pan ciekawszy temat połączenia mych monet z BTC?

 Proszę nie łapać mnie za słówka jeżeli coś nie takowego napisałem w temacie crypto gdyż nie każdy może i musi być ,,legendary". Jestem medalierem. Prywatnie i dla mojej spółki. A w jaki sposób moje medale - monety połączyć z BTC, szukam w różnych miejscach, np. tutaj.

Pozdrawiam.

legendary
Activity: 3122
Merit: 7618
🔐Icarus CEO💳
June 20, 2021, 03:01:54 AM
#4
jak niektórzy już wiedzą, jestem bardzo dużym kolekcjonerem kryptowalut Wink
ale nadal mam kilka pytań dotyczących tej wspaniałej monety:

1. jak generujecie adres BTC i odpowiadający mu private key?
2. i gdzie na monecie są widoczne te dwie rzeczy lub jak klucz prywatny na monecie jest zabezpieczony przed nadużyciem?
newbie
Activity: 21
Merit: 0
June 20, 2021, 02:39:44 AM
#3
Witajcie.

Od dziś dołączam do tysięcy sklepów przyjmujących płatność w BTC i ETH

Specjalizacją naszą jest pierwsza w świecie produkcja markowych jubilerskich numizmatów kolekcjonersko inwestycyjnych wykonanych z rzadkich minerałów i metali szlachetnych, w tym wielkich 0.5kg monet ,,BTC/7 cudów starożytnego świata" wykonanych z bursztynu i Ag925 z wtopionym w bursztyn adresem wybitym na blasze Ag925 gotowym do zaimportowania 1mBTC jaki to nominał widnieje na monecie, lub każdy inny.

I jeszcze coś Wam powiem:

Gadżetów z crypto są na świecie setki, ale tych jubilerskich, wykonanych z rzadkich minerałów połączonych z metalami szlachetnymi do tej pory nie było.

                                   https://globall-money-ou.in1.pl/sklep/wielka-kolekcjonersko-inwestycyjna-moneta-btc-500g-ag-925-bursztyn-z-inkluzja-ag-gratisy

Swoją drogą, cieszę się że to właśnie w Polsce rozpoczynana jest produkcja wysoce jubilerskich numizmatów o tematyce crypto. I sprzedaż również zaczynamy w Polsce. A dodam, że produkcja takich numizmatów jest czasochłonna i nie masowa. I nie wiem jaki będzie do nich dostęp za kilka miesięcy, rok, kiedy numizmaty sprzedawane będą również poza Polską.

Zapraszam i bardzo Was wszystkich proszę o udostępnienie linku do sklepu. Jest to niezbędne w początkach tej opartej na cryptotemacie produkcji i sprzedaży.

Pozdrawiam.
legendary
Activity: 2730
Merit: 1706
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
June 14, 2021, 12:24:50 PM
#2
Monety projektu Global99 można już kupic przy uzyciu krypto!!!

Oto kolejna moneta, która wpadła mi w oko.



legendary
Activity: 2730
Merit: 1706
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
June 14, 2021, 12:22:44 PM
#1
Witajcie.

Nie wiem czy wiecie że w Polsce (po Rosji - Obwód Kaliningradzki) wydobywa się najwięcej na świecie bursztynu. Natomiast to Polska jest najwększym producentem wyrobów z bursztynu i właśnie ten piękny bursztyn, zwaszcza bałtycki - stawiam że najpiękniejszy w świecie, postanowiłem wykorzystać do produkcji i promowania BTC, crypto i blockchain. A wręcz połączyć stary 40 milionów letni bursztyn z nowoczesnością jaką jest BTC i ogólnie crypto.

Zapytacie - co ma bursztyn do BTC?? Odpowiadam - doprowadziłem do tego że w moim, prawdopodobnie pierwszym w świecie wydaniu są jednym ciałem i jedną duszą.

I nie chodzi tu o samą monetę bursztynowo srebrną, będącą już samej w sobie nigdzie nie spotykanym dziełem jubilerskim, ale o trwałe umieszczenie wewnątrz 40 milionów letniego bursztynu cryptostell wykonanego z Ag925 nierozerwalnie  łączących jedno z drugim, wręcz stanowiących jedność! Nie wierzycie?

https://www.ebay.pl/itm/184872253594
https://www.ebay.pl/itm/184874119534
https://www.ebay.pl/itm/184875054167

Dlaczego do tego doprowadziłem? Uwielbiam, a wręcz pasjonuję się historią i nowoczesnością. I w tym przypadku połączyłem 40 milionów lat z nowoczesnością.

Co teraz do stworzenia czeka w kolejce? Przede wszystkim dalsza produkcja monety z powyższych linków ,,BTC / 7 Starożytnych Cudów Świata" z coraz wyższymi nominałami i kolejnymi cudami starożytnego świata.

I teraz zobaczcie projekty monet crypto ,,GLOBALL" do wykonania oczywiście w bursztynie w połączeniu ze srebrem 925.



Są to pierwsze kolekcjonerskie monety crypto ze wspólnym dla każdego kraju awersem przedstawiającym nominał i rewersem dla każdego kraju osobnym, przedstawiającym motywy narodowe poszczególnych krajów.

7 linii połączonymych gwiazdkami na awersie z nominałem symbolizuje 7 kontynentów na kuli ziemskiej.

Slogan na narodowym rewersie przypisany do każdego kraju. W przypadku USA: IN GOD WE TRUST

Wymiary monet: grubość 3mm, średnica - jak eurocentów i euro z zaokrągleniem milimetra w górę, umieszczone w slabach a slaby w etui drewniane na komplet - 8 slabów.

Awers - wspólny z kryptograficznym nominałem dla każdego kraju

Rewers - przedstawiający motywy narodowe poszczególnych krajów, w tym przypadku - USA. 0.50 GLOBALL w 2 wersjach, gdyż statuy wizerunku nie można wykorzystywać.

Ogromne przedsięwzięcie. Należy zarejestrować crypto GLOBALL, lub inną w przypadku wcześniej przez kogoś jej zarezerwowaniem. Ale to nie problem. Problemem, przynajmniej dla mnie jest dystrybucja. Ja jej nie mam na odpowiednim poziomie. W przypadku tych projektów potrzebna dystrybucja w USA. W USA, UK, DE, są dystrybutorzy którzy sami wystawiają powierzone im towary, w Polsce gdzie mieszkam są również, ale na mizernym poziomie. Więc produkcja raczej odroczona do zakończenia wydań BTC/7 starożytnych cudów świata. A wyrób piękny, jubilerski i kolekcjonerski, sygnowany, więc w przypadku odpowiedniej dystrybucji stawiam na udany biznes. Ktoś chętny do współpracy za % sprzedaży tych lub z eBay monet?

Załączone są również projekty monet bursztynowo srebrnych i bursztynowo złotych fi 40/3mm z hologramem z adresem BTC. To wykonam w międzyczasie produkcji BTC/7 starożytnych cudów świata. I gratis ją przekażę (bursztyn /Ag) za pomoc w dystrybucji monet w załącznikach na eBay. Zapraszam chętnych do otrzymania tej monety w slabie z darmową przesyłką.

Zrobiłem jeszcze Rewers crypto ,,GLOBALL"  dla mojego kraju, dla Polski. Jeśli zechcecie zobaczyć to piszcie, pokażę.

Pozdrawiam wszystkich na tym forum.

Roman Kozaczuk ,,Globall - Money OU"
https://globall-money-ou.in1.pl/sklep/wielka-kolekcjonersko-inwestycyjna-moneta-btc-500g-ag-925-bursztyn-z-inkluzja-ag-gratisy

PS
Watek ten publikuję na prośbę użytkownika GLOBAL99
Pages:
Jump to: