Pages:
Author

Topic: Pundi X - XWallet cüzdana KYC özelliği geliyor. f(x) tokene geçişte KYC Zorunlu - page 2. (Read 519 times)

member
Activity: 228
Merit: 10
Nihayet 20 mart ve f(x) stake resmi olarak başlamış bulunmakta.
200000 NPXS ve 283000 NPXSXEM ile sabah saat 8 de başlattığım stake sonucu saat 13:00 itibari ile yani 5 saatte kazılan f(x) = 0.05 olmuş. Damlaya damlaya gidiyor. Ben direkt oran olarak convert yapacaklarını tahmin etmiştim ama madencilik tarzında bir sistem yapmışlar. Benim asıl merak ettiğim bakalım 200 bin NPXS ve 283 bin NPXSXEM karşılığında toplamda ne kadar f(x) tokenim olacak. Muhtemelen stakler en son hesaplanıp stake karşılığında f(x) leri XWallet ta yükleyecekler diye düşünüyorum. Çünkü bu stake hızıyla 1 günde 0.24 stake veriyor. 1 ay da ise 7.2 stake yapıyor.

Her ne kadar beğendiğim ve aşık olduğum bir proje olsada halen stake mantığını tam çözebilmiş değilim, çözebilenede aşk olsun. Karmakarışık gidiyoruz bakalım umarım uğraştığımıza ve zahmetimize değer ilerleyen zamanda.
member
Activity: 658
Merit: 42
Graphic Designer
Şaşırdık mı? tabi ki hayır.. O kadar fikir değişikliği, yol haritasından şaşma, erteleme, anket yapıp farklı bir uygulamaya yönelme, airdropu aniden bitirme kararı alma filan derken geldik PundiX denen ilginç coinin sonuna. İddia ediyorum, Binance CEO'su elinde tutmasa şimdiye delist edilecek bir coindi. Ama neyse artık yolun sonuna geldik zaten.. Tutanlara Allah sabır versin
jr. member
Activity: 280
Merit: 1
Kyc işi biraz zor olmuş.Cüzdanın güvenliği 2f falan geldimi haberim yok.Millet pek güvenemedi cüzdana.Yoksa fiyat buralarda olmazdı.Şu pazarlama ve stratejiyi bir öğrenemediler.Yoksa ekip iyi çalışıyor.Tek sıkıntı pazarlamada.
jr. member
Activity: 140
Merit: 1
Pundi X güzel bir proje ama XWallet uygulamasına Kyc özelliği gelmesi doğru ama zorunlu tutulması çoğu kişi tarafından hoş karşılanmayabilir.Ama tabiki kişinin fikrine görede değişebilir.Her ne olsada PundiX Bir boğa sezonunda en çok kazandıran Altcoinlerden olacaktır. Smiley
full member
Activity: 602
Merit: 118
Ben kyc yapmadım ancak cüzdan gayet kullanışlı geldi bana ayrıca bonus olayıda teşvik edici çok büyük bir meblağ değil ancak yinede güzel bir jest olmuş npxs ekibi çalışıyor.

Yalnız kyc yapmadan FX token i vermeyecek bildiğim kadarıyla. Kyc yapmak isteyenler , özellikle video istediği için gündüz güneş ışığı var iken yapsın yoksa red geliyor .
oldu olacak muhtardan ikametgah da cikarip verelim. ayni seyleri yazip duruyorum ama bu is boka sardi. gun gelecek bu piyasa 3-5 simarik picin ya da harbiden bagimsiz deli tiplerin eline bakacak. umarim ilk,soyledigim olmaz.

Göster ama elletme misali.  Cheesy
iş yapacak bir proje ama zırt pırt kyc işi çıkartması baydı. Ayrıca ekip sürekli sistem değiştiriyor. Bakalım bu FX token iş yapacak mı?
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
alex
Ben kyc yapmadım ancak cüzdan gayet kullanışlı geldi bana ayrıca bonus olayıda teşvik edici çok büyük bir meblağ değil ancak yinede güzel bir jest olmuş npxs ekibi çalışıyor.

Yalnız kyc yapmadan FX token i vermeyecek bildiğim kadarıyla. Kyc yapmak isteyenler , özellikle video istediği için gündüz güneş ışığı var iken yapsın yoksa red geliyor .
oldu olacak muhtardan ikametgah da cikarip verelim. ayni seyleri yazip duruyorum ama bu is boka sardi. gun gelecek bu piyasa 3-5 simarik picin ya da harbiden bagimsiz deli tiplerin eline bakacak. umarim ilk,soyledigim olmaz.
member
Activity: 228
Merit: 10
Bazı arkadaşlar karamsar yorumlar yapmış ama ben hiç karamsar değilim pundi x geleceği ile ilgili. Hele bir boğa görsün en çok değerlenecek coinlerden biri olacaktır.
Uygulama yeni olduğu için arada aksaklıklar ve hatalar olabiliyor. Benimde başıma geldi, fakat ekip çok çalışıyor ve Xwallet swap sayfası v.s. gerçekten şahane tasarlanmış.
Yeni çıkan her uygulamanın mutlaka eksiklikleri olabilir, önemli olan çok kısa sürede çözüm sunabiliyorlarmı, bence evet.

1- Login olamayanlar ülkeyi yeniden Türkiye seçip +90 yanına numarayı öyle yazın login sorunu çözülecek.

2- Şayet network bağlantı hatası alırsanız log off log in olun yani uygulamadan tamamen çıkış yapıp yeniden giriş yapın düzelecek.
Şayet yine düzelmezse versiyon güncelmi ona bakın, değilse XWallet versiyonunu güncelleyin.

3- Eğer bunları deneyip yine network sorunu yaşarsanız uygulamayı telefondan tamamen kaldırıp (dosyaları ve geçmişi ile birlikte) yeniden temiz bir kurulup yapın.

4- Her hangi bir hata ile karşılaşırsanız XWallet telegram grubundaki adminler yardımcı oluyorlar. Fakat dikkat edin sahte adminler var grupta, sakın ola sizden kişisel bilgilerinizi isterse ve size özelden yazarsa onlara kanmayın.
member
Activity: 812
Merit: 14
FRX: Ferocious Alpha

sr. member
Activity: 714
Merit: 250
full member
Activity: 980
Merit: 152
2 gündür xwallet cüzdana giremiyorum. Şifremi unuttum diyorum maile kod geliyor ama telefona gelmiyor. İyi ki buraya pundix atmadım . 24 saat sonra dene diyor. Var mı başına gelen arkadaş.

Telefon numarasıyla giriş yaparken sorun yaşayanlar ilk önce ülke olarak Güney Kore'yi seçip tel no ve birkaç karakter şifre girsin, altta "log in" tuşu aktif olduğunu gördükten sonra ülkeyi Türkiye seçip, tel numarası ve şifrenizle giriş yapabilirsiniz. Uğraşıp çözdüm, bu adamlardan hayır gelmez.
full member
Hele şükür sonunda girebildim. 2-3 kere yanlış şifre girdim 2 gün üst üste beni birer gün dondurdu. Şifreyi hatırlamamam benim hatam kabul ama şifremi unuttum dedim. Telefon kod gelmedi. O sıkıntı bence
legendary
Activity: 2282
Merit: 2585
Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks
Xwallet cüzdana pundix vs göndermeyin. Her zaman girdiğim cüzdana giremiyorum. Allah'tan FX token alacağım diye pundix yollanadim. Ayrıca daha önce kyc yapmıştım. Şimdi yeniden istiyor onuda yaptım. Video çek gönder diyor onunda yaptım. Onay vermedi şimdide cuzdana erisim yok.

Pundix en başından beri güvensiz hareket ediyor. Yanlış hatırlamıyorsam ana sebep bir önceki projesinde bohçayı toparlayıp halen mevduatların nerede olduğunu açıklamamış olması. O muhabbet çözülmedikçe yakınından geçmem.
full member
Xwallet cüzdana pundix vs göndermeyin. Her zaman girdiğim cüzdana giremiyorum. Allah'tan FX token alacağım diye pundix yollanadim. Ayrıca daha önce kyc yapmıştım. Şimdi yeniden istiyor onuda yaptım. Video çek gönder diyor onunda yaptım. Onay vermedi şimdide cuzdana erisim yok.
jr. member
Activity: 226
Merit: 5
Hakkaten saçma iş yapıyorlar.Elimde çok yok ama olsa delirirdim herhalde.Önce swap yaptılar dolaşımı değiştirdiler şimdi de bu.En başta niye adam akıllı tasarlamıyorsun ki yani.
full member
Activity: 672
Merit: 110
bunlarda Isın bokunu cıkarmaya basladılar. dune kadar gerek yoktu da sımdı neden ıstıyorsun kardesım dıye sorarlar adama.pundıx te gerek yok yenı yap gerek olsun hadı ordan
member
Activity: 462
Merit: 42
ohoooo gene pundix muhapbetleri valal geçenlerde sattım çıktım abi yok böyle uğraşamam yok swap yok mainnet yok kyc yok bilmem ne bi sürü şey çıkıyor bune ya alacan hold edecen edemiyorsun bebek gibi bakmak gerekiyor.
member
Activity: 1106
Merit: 25
Pundix in bu ay % 11 airdrobu yok mu? Daha şöyle düşe dokunur bir hareket yapamadı. Destekleyen borsalar belli mi acaba?
full member
2 gündür xwallet cüzdana giremiyorum. Şifremi unuttum diyorum maile kod geliyor ama telefona gelmiyor. İyi ki buraya pundix atmadım . 24 saat sonra dene diyor. Var mı başına gelen arkadaş.

Bu biraz sıkıntı bu sorunu yaşayan bir türlü çözüm bulamıyor. Pundix'in telegram sayfasından yazarsan ilgili bir kaç admin var ama dikkatli olun bu tarz gruplara birşey yazdığında bu adrese token gönder falan diyen çok oluyor. Bazen admin sanıp konuşuyorsun dolandırıcı çıkıyor.

Bir kere başıma geldi hocam. Sanki aq çocukları tetikte bekliyor gibi. Zart diye özelden hello diyor birisi. Zaten aq çeviri kullanıp yazıyorum.birde hı deyip gerisini getirmek mesele. Teşekkürler cevabınız için. Telegramini zorlayayim.
hero member
Activity: 1204
Merit: 630

Bu biraz sıkıntı bu sorunu yaşayan bir türlü çözüm bulamıyor. Pundix'in telegram sayfasından yazarsan ilgili bir kaç admin var ama dikkatli olun bu tarz gruplara birşey yazdığında bu adrese token gönder falan diyen çok oluyor. Bazen admin sanıp konuşuyorsun dolandırıcı çıkıyor.
full member
Pages:
Jump to: