Pages:
Author

Topic: Pundix ve hydro ne oldu bunlara? - page 2. (Read 320 times)

legendary
Activity: 2506
Merit: 1287
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
April 26, 2020, 11:00:19 AM
Pundixi bilemem, özel olarak takip etmedim hiç ama Hydro deve iken pire oldu! Belki hatırlayan olur, bir zamanlar burada Hydroyu en çok destekleyenlerden birisiydim ama zararı göze alıp çıktım. Süreci uzun uzun anlatmayayım, kısaca ve kabaca yazayım.
Hydro hala iyi işler yapıyor ama o iyi işler ve bunu yapan ekip tokenla "iyi işleri" birbirinden fiilen ayırdı, token güya bir vakfa/organizasyona devredildi ve piç gibi ortada kaldı, diğerleri finans sektöründeki çalışmalarına aynen devam ediyorlar. Hydro token ne yapıyor derseniz, mesela zaten yüzlerce olan cüzdanlardan bir tane de kendisi çıkartmaya bel bağlamış durumda. Anlayacağınız bir zamanlar topluluk yine 100 sat ve üzeri beklentilerindeydi (çünkü oraları görmüştü) ama artık hiç olmazsa 10 sat olabilme beklentisine (şu anda 4 sat) demir attı.

Pundixi elimden çıkartmıştım ama hydro gelecek te iyi işler yapar ümidiyle hala tutuyotum. Toplamda 476 bin adet almıştım. Benim ortalama maliyetim 80 satoshi civarıdır. Bu gidişle çöp olacak belki ama yine de satmayacagim. Belki ileride ( hiç ümidim olmasa da) iyi yerlere gelir.  Kanadanin en büyük dünyanın da sayılı bankalarından birisi ile ortak iş yapacaktı ama o işler ne oldu acaba?
Sanırım TD Bank işbirliğinden söz ediyorsun, çoktan yapıldı ve partnerlikleri devam ediyor ama o da yukarıda dediğim gibi diğer bölümde (Hydrogen Technology Corporation), tokenın yönetimi ise HydroLabs/Project Hydro'da. Sorsan teorik olarak ana ekip hala tokenla ilgili çalışmalarına devam ediyor ama pratikte Hydrogen Technology Corporation faaliyetlerine odaklanmış durumdalar.
full member
Activity: 980
Merit: 207
April 26, 2020, 10:40:09 AM
Pundixi bilemem, özel olarak takip etmedim hiç ama Hydro deve iken pire oldu! Belki hatırlayan olur, bir zamanlar burada Hydroyu en çok destekleyenlerden birisiydim ama zararı göze alıp çıktım. Süreci uzun uzun anlatmayayım, kısaca ve kabaca yazayım.
Hydro hala iyi işler yapıyor ama o iyi işler ve bunu yapan ekip tokenla "iyi işleri" birbirinden fiilen ayırdı, token güya bir vakfa/organizasyona devredildi ve piç gibi ortada kaldı, diğerleri finans sektöründeki çalışmalarına aynen devam ediyorlar. Hydro token ne yapıyor derseniz, mesela zaten yüzlerce olan cüzdanlardan bir tane de kendisi çıkartmaya bel bağlamış durumda. Anlayacağınız bir zamanlar topluluk yine 100 sat ve üzeri beklentilerindeydi (çünkü oraları görmüştü) ama artık hiç olmazsa 10 sat olabilme beklentisine (şu anda 4 sat) demir attı.

Pundixi elimden çıkartmıştım ama hydro gelecek te iyi işler yapar ümidiyle hala tutuyotum. Toplamda 476 bin adet almıştım. Benim ortalama maliyetim 80 satoshi civarıdır. Bu gidişle çöp olacak belki ama yine de satmayacagim. Belki ileride ( hiç ümidim olmasa da) iyi yerlere gelir.  Kanadanin en büyük dünyanın da sayılı bankalarından birisi ile ortak iş yapacaktı ama o işler ne oldu acaba?
sr. member
Activity: 1470
Merit: 449
April 26, 2020, 07:53:43 AM
uçacak, kaçacak, aya füze ile gidecek, zenginlik, güzel arabalar

Sonuç ne? hiçbiri bu ayı döneminde resmen çakıldı kaldılar. Bana göre zaten bu kadar çok kriptonun olması saçmalık. En baba 100 kripto yeterli olur diye düşünüyorum gerisi ise çer çöp olmaktan başka birşey olmayacaktır.
legendary
Activity: 2506
Merit: 1287
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
April 26, 2020, 07:52:33 AM
legendary
Activity: 2156
Merit: 1069
April 26, 2020, 03:11:22 AM
O bu değil de aklıma geçmiş zaman geldi şimdi. Pundinin imzası ile hydro nun AirDrop’undan ne güzel paralar kazandı forumdakiler o zaman. Tabii forum o zamanlar imzalardan sağlam kazandırıyordu. Çok iyi hatırlıyorum ben de repux denilen beterin beteri bir scam projenin imzasını haftalarca taşımış 1 kuruş bile kazanamamıştım. Zaten o gün bugün bitti imza işi  Grin
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
April 26, 2020, 02:17:28 AM
pundix'te bir şey olduğu yok hocam. en son 1 satoshilerdeydi az evvel baktığım zaman 2 satoshi olduğunu gördüm. bu herifler swap mwap yapacağız diye insanların kafasını karıştırdıkları anda ben topuk yapmıştım. o zamanlar sanırım en az 14-17 satoshi arasında değişiyordu. iyi ki de satmışım.

pundix, hydro vs iyi iş yapabilirler ya da projeleri sağlam çalışkan ekip olabilirler ama bizim türk topluluğuna kitlediler bunları. işin kötü tarafı bu kitlenen kişiler de durumlarını kabul etmiyor. hala "auu süperler, bize kitleme yapmaz kimse, x kişisi öyle değildir." lan bal gibi de öyle işte!
full member
Activity: 980
Merit: 207
April 25, 2020, 09:20:42 PM
Kaç gündür aklımda idi bu iki token ne oldu bilen var mı arkadaşlar?

Pundix i bir zamanlar cz iyi shillemişti. Ayı piyasasında bile çok iyi yerlere gitti. Hatta bir ara efsane bir cüzdan vardı. 250 milyon dolar değerinde pundix  topladı  binanceye girdi ve fiyatı aşağı doğru gitti. Şuan sadece ethereum pairi var galiba.

Birde fon toplamadan ayakta duran hydro vardı. Bankalar ile anlaşma vs yapan. Hatta ABD de ico yapmadan kendi öz varlığı ile iyi yerlere gelecek ümidiyle baktığımız bir tokendi ama şuan fiyat olarak başladığı yere döndü galiba o da
Bu tokenlerden ümitli olanımız var mı merak ettim? Herkese bol kazançlar dilerim.
Pages:
Jump to: