Pages:
Author

Topic: PİYASA DÜŞÜYOR PEKİ BİZ NE YAPMALIYIZ? - page 3. (Read 592 times)

newbie
Activity: 179
Merit: 0
Herşey diplerdeyken size lazim olmayacak miktarda yatirimla degisik altcoinler alın. Hangisinin degerlenecegini kimse bilmedigi için simdi alin ve bekleyin. Sizi tatmin edecek kadar degerlenenleri de elden çıkarıp tekrar firsat kollayin.
legendary
Activity: 1572
Merit: 1002
Yerınde bır konu olmus hocam emegıne saglık ıcımdekılerı bıre bır anlatmıssın.Her dususte klasık olarak ben köşeme cekılıp olanları dahı ızlemıyorum farklı yerlere yogunlasıyorum en temızı bu ruhsal olarak cok yoruldum.
member
Activity: 378
Merit: 11
1-2 coin/token belirleyin, mutlaka yüksek hacimli olsun ve binance gibi iyi borsalarda trade yapın. Tether ve ether arasında yapabilirsiniz mesela, bir yerde terste kalabilirsiniz ama 3-5 dolar bana yeter elimde 50 eth var 3 dolar yukselse satarım 150$ yapar fee dustumu 130 dolar bana kalır gibi mantık yuruturseniz dump donemlerınde ciddi kar yakalayabılırsınız
jr. member
Activity: 532
Merit: 6
piyasa ciddi düşüşler yaşarken, belli bir alt limitin  altına çekilmeyen birkaç coin ve token var. onları izlemek lazım. şu an kimse piyasanın dibini tahmin edemiyor açıkcası. mesela ben neo 20 dolar altına çekilmez diye düşünürken 14 dolarlara kadar indi. peki 14 dip mi? bilemiyoruz. sanırım piyasadaki hızlı çekilmelerde bitcoin ve tethere dönmek dışında bir çare yok.
member
Activity: 336
Merit: 10
bence şimdiki btc seviyesi almak için mantıklı  bir seviye olabilir diye düşünüyorum ama daha düşüer mi sorusuna cevap vermek çok zor bir dutrurm ne olacağı belli değil ama 6400 dolar seviyeleri almak için uygun bence çünkü ben dah yüksek seviyelerden almıştım buna göre mantıklı bence diye düşünüyorum
jr. member
Activity: 127
Merit: 2
Beklemekten başka yapacak bişey yok kendi adıma konuşmak gerekirse.Zamanında kar ettim ama acemiliğimin etkisiyle karı realizeedemedim.Bir daha ki sefere belki kar realize edeceğim fakat bu seferde uçuşlardan geri kalma korkusu olacak ve bu heran mümkün biliyorsunuz bir seferde %50 artarsa almak  zor olr akabinde uçş yaşanırsa geride kalıp el sallamak eldekini kaybetmekten daha acı olur.Ben bekliyorum.
full member
Activity: 476
Merit: 100
CAT.EX Exchange
Hocam iyi güzel yazmışsınız da panik satışlar mevcut bu durumda. Ve bu panik satışları değerlendirip al-sat yapıp iyi kar edenler var. Bu fırsatları yakalayabilirseniz bu durumdan iyi kar elde edebilirsiniz bence.
member
Activity: 490
Merit: 16
piyasa düşerken eğer altcoinlerdeyseniz ağırlıklı olarak satıp bitcoine geçmek bence mantıklı yada illa altcoin olarak tutacaksanız bir yüzde 20-30 gördükten sonra tethere geçip daha sonra düşüp alttan adet arttırımına gidebilirsiniz.
full member
Activity: 448
Merit: 130
3D-Printing goes Blockchain!
Döviz veya Tether geçişi sizi kısmen rahatlatır geçiş döneminde zarar etmeden beklemenizi sağlar. Sağlam strateji ile hedef oluşturmadan pazara girmeyin kesin kurallarınız olsun bunlar sizi zengin etmez ama para kazandırır.
sr. member
Activity: 784
Merit: 259
Bu piyasa böyle seyrediyor. yıllardır da değişmedi. sanırım ağustos ayı boyunca da 6000-8000 dolar arasında seyredecek ama belki eylül - ekim ayların yükselebilir.
member
Activity: 518
Beklemekten başka çare yok zarar edip elimizde kalan az miktarda erimesin diye satanlar yüzünden piyasa ayağa kalkamadı. Elbet düzelecek ama sabretmek lazım.
full member
Activity: 616
Merit: 100
Kripto piyasasında sabreden kazanıyor. Bogalar ne yapıyor düşükken alıyorlar. Parayı tutuyorlar. Bizler ise hafif düştü eyvah zarar ediyoruz deyip hemen satıyoruz satınca ne oluyor daha düşüyor. Halbuki alım miktarı arttıkça fiyatlar yükselir. Satışlar arttıkça fiyatlar düşer. 
sr. member
Activity: 616
Merit: 261
"PİYASA DÜŞÜYOR PEKİ BİZ NE YAPMALIYIZ?"

Ben kafamı gömdüm kuma bekliyorum. Yapacak bir şey yok.

Ancak nedir bu başkalarını aşağılama hakaret etme olayı; isteyen zararına da satar, beleşe de verir. Şayet düşüş trendine girdiğin de yani sat sinyali verdiğinde satan kişi zararına satmış olsa da şu anda en az 3 katı adet arttırmış ve hala aynı parada duruyor olacaktı. Peki holdcu olarak tutan kişi bahsettiğimiz koin den elinde tutsa bile şu anda ki değerinden anca x3 yaptığında parasını yerine koymuş olacaktı.

Holdun,tradenin yada icolar için flipp  mantığının her birinin yeri ve zamanı farklı zaten bunları tutturabilseydik milyoner değil milyarder olmuştuk.

"Çıkmasaydı bu koinde düşmezdi" bu çok komik bir kelime oldu Smiley herkesin sadece kendi parasını düşünüyor, burada yapılan şey bir nebze de ucuz aldığını başkasına pahalıya satmak, "kakalamak" dersem herhalde daha net olur.
newbie
Activity: 84
Merit: 0
mutlaka temkinli olmalıyız, her ne olursa olsun panik satışlarını yapmamalıyız. satmadığımız sürece zararı realize etmemiş oluruz.
sr. member
Activity: 532
Merit: 250
Elbette yatırımcı panik yapmaz ve malını bedavaya vermez ise piyasayı speküle edenler bir müddet sonra tavrını değiştirmek zorunda kalacaktır.
member
Activity: 294
pek parlak şeyler beklemiyor gibi, ama kim bilir ne olacak hocam, yani piyasayı çok problemli görüyorum ben
sr. member
Activity: 272
Merit: 310
Paniğe kapılmamak en önemli nokta. Onun dışında sürekli maliyet düşürmeye çalışmakta fayda var.
member
Activity: 392
Sabit kalıcaksın arkadaş hiç bir şey yapmıyıcaksan tabi shit coinlerde duruyorsan onu bilememde sağlam güvendiğin coinlerde duruyorsan kal gelicek öylede böylede eski fiyatlarına ben sabit kalıyorum çoğumluğumda etherde duruyor.
legendary
Activity: 1666
Merit: 1030
Kesinlikle katılıyorum.
Kafamıza vura vura birilerinin bu öğütleri aklımıza sokması lazım.
Her döngüde bu hataya düşüyorum
sr. member
Activity: 672
Merit: 253
Buy $BGL before it's too late!
valla piyasayı bitirdiler ne yapacağız belli değil, düştükçe düşüyor

Bu işlere ilk girenlere kaybedince üzülmeyeceğiniz miktarlarla girin denirdi, orada laf dinlemedi kimse, satmayın etmeyin deyince de kimse dinlemiyor, sonra yok öyle oldu yok böyle oldu.

Sıcak para yok, hacimsiz düşüşler var, belki ihtiyactan zararına satan, siz de onlara uyarsanız kartopu etkisi başlatırsınız, andavallardan kurtulunca piyasa, alttan toplayan zekiler zengin olur.

Kaybedeceğini henüz kaybetmedin ve kaybetmek zorunda da değilsin, ihtiyacın yok ise unut.
Pages:
Jump to: