Pages:
Author

Topic: QUANTSTAMP - page 2. (Read 1040 times)

full member
Activity: 770
Merit: 103
October 18, 2017, 05:12:24 AM
merhaba arkadaşlar ,

proof of care olayı şu ; https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdZYYnHDSEtGAPew6ozLhYP-w5pO56zlKMxT4ZGZRPR2fWgzg/viewform

sadece whiteliste girmek vs yetmiyor , adamların işini umursadığızı gösteren eylemlerde bulunmamız ve bunları belgelememiz gerekiyor .

ilk başta , ''herifler akıllı usta , komple bize kitlediler marketingi'' dedimdi de ; telegram grubunda bi baktım , yağlıboyadan quantstamp logosuyla resim yapan var , led şeritlerden quantstamp logosu yapıp fotoğraflayan var .

tabii bunlara gerek yok , bi arkadaşınıza facebooktan quantstampı övün biraz (türkçe olarak yapabilirsini bunu ama 'quantstamp' sözcüğü geçsin  - arkadaşınız da bi iki bişey desin . alın screenshotını , screenshot isteyen yere yükleyin . şurda iki satır karalarsınız quantstampla ilgili , linki , link isteyen yere koyarsınız .

adamlar umursadığınızı hissetsin özetle . proof of care bu ,

açıklama için teşekkürler hocam
legendary
Activity: 1572
Merit: 1002
October 18, 2017, 05:10:43 AM
Gayet akılcı olmuş adamların bu şekilde bir aktivite içine sokmaları . Oldukça eğlenceli olacağı belli. Bir deneyelim bakalım ne olacak ne bitecek . Bahsettikleri şeyleri gerçekleştirebilirse şayet proje muazzam olur.. Paylaşım için teşekkürler.
full member
Activity: 364
Merit: 100
October 18, 2017, 04:56:35 AM
akilli kontratlari guvenlik acisindan izliyorlar. request networkun kontratlari bunlara teslim edildi son olarak. request network un comunity sini kullaniyorlar su an. ekip tamamen developerlardan olusuyor. telegrami yikmak uzereler.
member
Activity: 280
Merit: 10
October 18, 2017, 03:32:06 AM
arkadaşlar biraz açıklasanız bu nedir tam. beleş bişi varmı lop varsa alalım bizde az daha açarsanız konuyu.
full member
Activity: 252
Merit: 100
October 18, 2017, 03:14:47 AM
Bir sürü ico yatırımcı bulamıyor bunları da whitelist falan da kesmiyor ekstra görevler veriyorlar ilginçmiş. Hadi 2 kelam edersin de yağlı boya yapmak nedir ya Smiley Proje neyi vaat ediyor kısaca bahsetseydiniz keşke.

hocam smart contract varya ? ne güzel bişey smart contract ha ? ama bi kere yaratıldığı zaman bi daha allahın oğlu geri alamıyo hani ?

misal bi icoya katılacağız , ico sitesinin fakeini yapmış amcam çocukları , sen de yanlışlıkla 'vay amk icoya bak.com' yerine 'vay amk icoya bak.org' sitesindeki adrese

ethereum göndererek katılım yapıyosun , sonra n oluyo ? anneannemizin dolaba koyduğu sudan içiyoruz hep beraber . bu arkadaşların vaad ettiği , smart contractın insan hatası kaynaklı bu tarz güvenlik sorunlarından kurtulacağı .

sadece bunu da vaad etmiyolar , bi ton sistemsel şeyden de bahsediyolar , ama oralar beni aşıyo . gördüğüm kadarını sevdim ben , gördüğüm kadarını sikiyim .

nerde bi hype görsem ordayım , millet yağlı boya resim yapıyo proof of care için , bakın bu hypetır . hype görünce dalın . kitty cat we invented fridays

https://www.youtube.com/watch?v=KlyXNRrsk4A

Çok iyiymiş o zaman gerçekten sağlam proje demek. Bounty kampanyaları var mı olursa katılırım. Whiteliste de katılayım proof of care içinde bi tweet atarım illa dosya göndermeye gerek olmaz sanırım.
full member
Activity: 196
Merit: 578
kedim çilek şeker çiçek !
October 17, 2017, 08:25:08 PM
Bir sürü ico yatırımcı bulamıyor bunları da whitelist falan da kesmiyor ekstra görevler veriyorlar ilginçmiş. Hadi 2 kelam edersin de yağlı boya yapmak nedir ya Smiley Proje neyi vaat ediyor kısaca bahsetseydiniz keşke.

hocam smart contract varya ? ne güzel bişey smart contract ha ? ama bi kere yaratıldığı zaman bi daha allahın oğlu geri alamıyo hani ?

misal bi icoya katılacağız , ico sitesinin fakeini yapmış amcam çocukları , sen de yanlışlıkla 'vay amk icoya bak.com' yerine 'vay amk icoya bak.org' sitesindeki adrese

ethereum göndererek katılım yapıyosun , sonra n oluyo ? anneannemizin dolaba koyduğu sudan içiyoruz hep beraber . bu arkadaşların vaad ettiği , smart contractın insan hatası kaynaklı bu tarz güvenlik sorunlarından kurtulacağı .

sadece bunu da vaad etmiyolar , bi ton sistemsel şeyden de bahsediyolar , ama oralar beni aşıyo . gördüğüm kadarını sevdim ben , gördüğüm kadarını sikiyim .

nerde bi hype görsem ordayım , millet yağlı boya resim yapıyo proof of care için , bakın bu hypetır . hype görünce dalın . kitty cat we invented fridays

https://www.youtube.com/watch?v=KlyXNRrsk4A
hero member
Activity: 602
Merit: 500
October 17, 2017, 08:09:10 PM
full member
October 17, 2017, 08:04:37 PM
merhaba arkadaşlar ,

proof of care olayı şu ; https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdZYYnHDSEtGAPew6ozLhYP-w5pO56zlKMxT4ZGZRPR2fWgzg/viewform

sadece whiteliste girmek vs yetmiyor , adamların işini umursadığızı gösteren eylemlerde bulunmamız ve bunları belgelememiz gerekiyor .

ilk başta , ''herifler akıllı usta , komple bize kitlediler marketingi'' dedimdi de ; telegram grubunda bi baktım , yağlıboyadan quantstamp logosuyla resim yapan var , led şeritlerden quantstamp logosu yapıp fotoğraflayan var .

tabii bunlara gerek yok , bi arkadaşınıza facebooktan quantstampı övün biraz (türkçe olarak yapabilirsini bunu ama 'quantstamp' sözcüğü geçsin  - arkadaşınız da bi iki bişey desin . alın screenshotını , screenshot isteyen yere yükleyin . şurda iki satır karalarsınız quantstampla ilgili , linki , link isteyen yere koyarsınız .

adamlar umursadığınızı hissetsin özetle . proof of care bu ,

sr. member
Activity: 616
Merit: 259
October 17, 2017, 09:06:07 AM
Hocam sen kısaca icosuna girin mi diyorsun anlamadım orayı?  Tongue
full member
Activity: 280
Merit: 106
October 17, 2017, 08:32:16 AM
Hocam teşekkür ederiz. Biraz daha detay versen. Monetha'ya dönmesin!
full member
Activity: 770
Merit: 103
October 17, 2017, 08:27:29 AM

https://quantstamp.com

whitelisti alın , icosuna girin . whitelistten sonra da ; 'proof of caring' diye bi nane var .

internette quantstampla ilgili bir şey yazarsanız , onun linkini , duruma göre arkadaşlarınıza bahsettiğiniz chat sayfalarının screenshotlarını koymanız gerekiyor.

onu da hallediverin bi zahmet. bu arada ''sizce nasıl proje'' ,'' aman iş yapar mı ''vs diye sormuyorum dikkat ettiyseniz . girin !

hocam saolasın paylaşımın için

'proof of caring alanına nereden giriyoruz
member
Activity: 108
Merit: 10
October 17, 2017, 07:35:02 AM
Sağol üstad girdik.
sr. member
Activity: 322
Merit: 250
October 17, 2017, 06:45:50 AM
Çok güzel çok beğendim fikirde güzel en azından diğerleri gibi değil benzersiz bir proje yapıyorlar ben sevdim.
Bilgilendirme için çok teşekkürler
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
October 17, 2017, 01:32:28 AM
hocam biraz daha detay verirmisin, valla seni takipteyim paylaşımlarını merakla bekliyorum
full member
October 17, 2017, 01:16:47 AM

https://quantstamp.com

whitelisti alın , icosuna girin . whitelistten sonra da ; 'proof of caring' diye bi nane var .

internette quantstampla ilgili bir şey yazarsanız , onun linkini , duruma göre arkadaşlarınıza bahsettiğiniz chat sayfalarının screenshotlarını koymanız gerekiyor.

onu da hallediverin bi zahmet. bu arada ''sizce nasıl proje'' ,'' aman iş yapar mı ''vs diye sormuyorum dikkat ettiyseniz . girin !
Pages:
Jump to: