Pages:
Author

Topic: regulushr ban - page 3. (Read 1285 times)

hero member
Activity: 1974
Merit: 756
To boldly go where no rabbit has gone before...
April 28, 2020, 02:37:14 AM
#39

Neki bi rekli da je ovo conspiracy theory... ali meni sve ovo užasno smrdi  Embarrassed


Ja sam rekao sta su meni ljudi rekli koji su bili puno duze i puno aktivniji na ovom forumu, pa mi se uvijek svi smiju da pricam budalastine Cheesy
legendary
Activity: 3374
Merit: 1824
April 28, 2020, 01:40:21 AM
#38
Srećom pa imamo Loycev sistem koji je sve to fino snimio
Topic arhiva:
http://loyce.club/archive/topics/509/5097792.html
Post arhiva:
http://loyce.club/archive/posts/5430/54303083.html

Neki bi rekli da je ovo conspiracy theory... ali meni sve ovo užasno smrdi  Embarrassed

Iskreno se nadam da je to sam odlučio napraviti i da nije bio "zamoljen " da to učini.
legendary
Activity: 2212
Merit: 7064
Cashback 15%
April 27, 2020, 06:19:35 PM
#37
Srećom pa imamo Loycev sistem koji je sve to fino snimio
Topic arhiva:
http://loyce.club/archive/topics/509/5097792.html
Post arhiva:
http://loyce.club/archive/posts/5430/54303083.html

Neki bi rekli da je ovo conspiracy theory... ali meni sve ovo užasno smrdi  Embarrassed
legendary
Activity: 1932
Merit: 2270
April 27, 2020, 03:56:56 PM
#36
Čuo sam se s Regulusom na watsappu i predložio mu da se uključi u raspravu u Meti, u skladu sa prijedlozima koje su mu drugi iznijeli.
Neka se uključi, što god da je napravio nije ništa usporedivo sa plaćenim prevarantskim spamom. Ako je nekome kome je bilo plaćeno za takav spam i najvjerovatnije je i sam vodio spam servise dozvoljeno da nastavi tipkati, ne vidim razlog zašto regulusu ne bi bilo.

EDIT: Nešto se čudno događa u regulusovom topicu u Meti.
Lucius je prvo objavio post u kojem je jako napao forum admine zbog odbijanja rješavanja ovog slučaja i usput objavio dokaz da su forum admini editirali postove i prema tome bili jako aktivni u tom topicu, a onda je iznenada izbrisao sve svoje postove.
Poslao sam mu poruku, nije ni meni jasno zašto je obrisao postove. 

Evo, novi poll https://bitcointalksearch.org/topic/polldouble-standard-moderation-5244043 pa idemo malo demokracije, s obzirom da nema odgovora.
legendary
Activity: 3374
Merit: 1824
April 27, 2020, 02:50:03 PM
#35
Čuo sam se s Regulusom na watsappu i predložio mu da se uključi u raspravu u Meti, u skladu sa prijedlozima koje su mu drugi iznijeli.
U principu se složio, pročitao je zadnje postove u topicu ali mu treba vremena da pripremi neki odgovor.
Ako mu netko želi pomoći i dati savjet, neka se javi ovdje ili u našoj zajedničkoj Telegram grupi.

EDIT: Nešto se čudno događa u regulusovom topicu u Meti.
Lucius je prvo objavio post u kojem je jako napao forum admine zbog odbijanja rješavanja ovog slučaja i usput objavio dokaz da su forum admini editirali postove i prema tome bili jako aktivni u tom topicu, a onda je iznenada izbrisao sve svoje postove.
Već neko vrijeme sumnjam da moderatorima i adminima nije dozvoljeno odgovarati na postove u tom topicu a čini se da se sada nešto dogodilo i sa Luciusom.
Toliko o slobodi govora i transparentnosti na ovom forumu  Grin Grin
legendary
Activity: 2730
Merit: 7065
Farewell, Leo. You will be missed!
April 27, 2020, 12:33:32 PM
#34
Snip
I was the one who mentioned you first but nothing negative was said. We were discussing why a certain post from another user might have been deleted. I compared your reply to the one that got deleted and offered my view on the entire situation. The other notifications were probably the result of quotes of my post, etc.
legendary
Activity: 3374
Merit: 1824
April 26, 2020, 07:18:14 AM
#33
MA kolko vidim nema tu kruva.
Samo naša ekipa tamo posta, a admini izbjegavaju u širokom luku.
Vjerojatno nitko ne želi preuzet inicijativu da se ne bi pocelo kopati zasto su neki unbannani a neki ne

Nije samo naša ekipa;  uključili su se i drugi i dodatno pojačali "javni pritisak " na vodstvo foruma.
Sada se već postavljaju javno pitanja o objektivnosti admina i da li ima nešto što nam kriju i zapravo ovo je već  njihov poraz bez obzira kako će ovaj slučaj završiti.
Ako ne odgovore,  mislim da će barem 90 %:običnih članova foruma zaključiti da admini nešto kriju ili nisu objektivni i to će naštetiti  njihovoj reputaciji i oni su toga svjesni.
Zbog svojeg pokušaja ignoriranja i "zakapanja " ovog slučaja doveli su se u situaciju da članovi preispituju njihovu motivaciju i razloge i siguran sam da im nije to ugodno čitati i pratiti  
S te strane,  mi smo već "moralni " pobjednici jer smo "dokazali " ono što cijelo vrijeme tvrdimo, da forum admini nisu pravedno i objektivno rješavali ovaj problem, i u skladu sa svojim vlastitim pravilima.
Još uvijek postoji mogućnost da budemo i "stvarni " pobjednici ako se javni pritisak dodatno pojača i theymos krene u akciju "kontrole štete " te ukine permaban Regulusu.
Bitno je sada nastaviti dalje i ne popuštati "stisak " 😁😁


Jos od 2014 je poznato da je dobar dio admina na forumu korumpiran, i da novac  ide dalje nego djela.
Dosta "pionira" crypta koji su danas multi milionasi su odustali od foruma i ne planiraju se nikad vratit, zbog pritiska i ucjena raznih admina koje necemo imenovati, a jos uvijek su u toj funkciji.

Stvar je u tome da admine vjerojatno boli ona stvar za njihovu reputaciju. Čovjek koji kreće u kripto zapravo nema izbora nego biti član ovog foruma. Pogotovo kad dođu i shvate da se ovdje uz malo truda može i zaraditi koja "pinka". Meni da je netko prije par godina rekao da ću dobivati deset, dvadeset pa i više dolara tjedno za pisanje po forumu, rekao bi mu da nije normalan.

Istina, ima raznih Facebook grupa ali meni to nikad nije to. Facebook grupe i razni Telegram kanali su dobri za trenutnu komunikaciju. Tu nema postova koji ostaju kao trajna vrijednost. Zato je forum meni i dalje najomiljeniji način komunikacije. Možda sam ostario ali tako je...

Želim reći da se teško može napraviti nešto protiv samovolje admina ovdje na forumu jer drugog izbora nemaš. Možemo mi pisati postove i postove o tome kako je nešto nepravda, ali ako ekipa na vrhu odluči to ignorirati, što možeš?

U načelu se mogu složiti sa većinom ali ako se dobro sjećate, u početku su nas bili nazivali merit ''hunterima'', smatrali da želimo dovesti Regulusa nazad zbog merita, čak uspoređivali sa rusima i turcima…  Grin Grin
Sada se to uopće više ne spominje, već se govori o objektivnosti admina i da li nam što taje...
Dakle, ovaj topic je s te strane i te kako poslužio svrsi i na određeni način odbranio naš dignitet i reputaciju cijele lokalne zajednice, što je također važno.
Isto tako, nakon ovog slučaja sa Regulusom, idući puta kada bude neka druga situacija da admini ili moderatori mogu dati privremeni ili stalni ban nekom članu naše zajednice, ipak će nakon ovog iskustva dobro razmisliti i neće to napraviti tek tako olako.
Tako, ako ništa drugo, nešto smo ipak postigli iako to vjerojatno neće osobno pomoći Regulusu, no nada umire zadnja.

legendary
Activity: 1932
Merit: 2270
April 26, 2020, 04:43:22 AM
#32
My notification bot has been going crazy because you guys are talking about me and the Regulushr ban appeal.  
Not really, we only mentioned your posts. Here you go, another notification.
Mislim da je taj Albertov post izbrisan jer je off-topic
On topic je, napravio sam "edit" svojeg prethodnog posta, eto, skoro pa prva stvar na koju sam posumnjao, samo što nije "slično" već "isto"  Roll Eyes
guigui371 kaže da sam Regulus lično nije objasnio zašto je on dobar za forum, i s tom tvrdnjom nije pogriješio jer su se članovi našeg HR foruma zauzeli da to pokažu. Moje viđenje te situacije.
Postavljen je za merit sourca, povećani su mu meriti (kako netko reče, netom prije bana), u principu je samim tim već bio "dobar za forum" i po nekoj logici ne bi trebao ništa objašnjavati. Mislim, zašto bi mu se povećali meriti ako ga se nije smatralo "dobrim za forum"?
Pa naravno, admine boli kifla.

Pogle samo Reputation i Meta boardove. Svi seru jedni po drugima, svaki od njih ima bar 10 negativ trusta od drugih, tako da se uopce ne isplati zamarati time.
Sloboda govora i trust se ne moderira, ukratko.
legendary
Activity: 2114
Merit: 1693
C.D.P.E.M
April 25, 2020, 08:37:09 PM
#31
Hello All,
Firstly I would like to say that I am coming in peace.
Secondly I would like to apologise about writing in english in your board.
My notification bot has been going crazy because you guys are talking about me and the Regulushr ban appeal. 
My intention wasn't to say that Regulushr doesn't deserve a second chance. My intention wasn't to be disrespectful either. I just wanted to help.
Based on the testimonies I have read he most certainly deserve a second chance.

I wanted to point out that even though there are 11 pages of ban appeal to try to get Regulushr unban, he hasn't written a detailed post apologising, and promising not to it. The original post needs to be edited by him to  show what are his strengths for the forum, all the good he has done in the Croatian Communities and so on.

I had put a link to the ban appeal written by Yogg (a french friend of mine) defending ChiBitCTy. This was a successful appeal, maybe you could write a post like this, highlighting all the good (with links, photos ....).

Once again, I'm sorry if I have caused harm.
Take care and good luck in your unban quest.
Guigui371


Google translation :

Pozdrav svima,
Prvo bih želio reći da dolazim u miru.
Drugo, želio bih se ispričati zbog pisanja na engleskom jeziku u vašem odboru.
Moj boti za obavijesti poludio je jer vi govorite o meni i žalba za zabranu Regulushra.
Nisam imao namjeru reći da Regulushr ne zaslužuje drugu šansu. Ni moja namjera nije bila nepoštivanje. Samo sam htio pomoći.
Na temelju svjedočenja koja sam pročitao on zasigurno zaslužuje drugu priliku.

Htio sam istaknuti da iako postoji 11 stranica žalbe na zabranu radi pokušaja uklanjanja Regulushra, on nije napisao detaljan post u kojem se ispričava i obećao je da neće. Morao bi ga urediti izvorni post kako bi pokazao koje su njegove snage foruma, sve dobro što je učinio u hrvatskim zajednicama i tako dalje.

Stavio sam vezu na žalbu na zabranu koju je napisao Yogg (moj francuski prijatelj) braneći ChiBitCTy. Ovo je bila uspješna žalba, možda biste mogli napisati ovakav post, ističući sve dobro (s vezama, fotografijama ....).

Još jednom, žao mi je ako sam nanio štetu.
Vodite brigu i sretno u svojoj unban potrazi.




hero member
Activity: 1974
Merit: 756
To boldly go where no rabbit has gone before...
April 25, 2020, 02:55:17 PM
#30
Pa naravno, admine boli kifla.

Pogle samo Reputation i Meta boardove. Svi seru jedni po drugima, svaki od njih ima bar 10 negativ trusta od drugih, tako da se uopce ne isplati zamarati time.
Ima par ljudi koji su zbilja korektni, ali njih se da nabrojat na prst jedne ruke
legendary
Activity: 2436
Merit: 1215
April 25, 2020, 02:52:29 PM
#29
MA kolko vidim nema tu kruva.
Samo naša ekipa tamo posta, a admini izbjegavaju u širokom luku.
Vjerojatno nitko ne želi preuzet inicijativu da se ne bi pocelo kopati zasto su neki unbannani a neki ne

Nije samo naša ekipa;  uključili su se i drugi i dodatno pojačali "javni pritisak " na vodstvo foruma.
Sada se već postavljaju javno pitanja o objektivnosti admina i da li ima nešto što nam kriju i zapravo ovo je već  njihov poraz bez obzira kako će ovaj slučaj završiti.
Ako ne odgovore,  mislim da će barem 90 %:običnih članova foruma zaključiti da admini nešto kriju ili nisu objektivni i to će naštetiti  njihovoj reputaciji i oni su toga svjesni.
Zbog svojeg pokušaja ignoriranja i "zakapanja " ovog slučaja doveli su se u situaciju da članovi preispituju njihovu motivaciju i razloge i siguran sam da im nije to ugodno čitati i pratiti  
S te strane,  mi smo već "moralni " pobjednici jer smo "dokazali " ono što cijelo vrijeme tvrdimo, da forum admini nisu pravedno i objektivno rješavali ovaj problem, i u skladu sa svojim vlastitim pravilima.
Još uvijek postoji mogućnost da budemo i "stvarni " pobjednici ako se javni pritisak dodatno pojača i theymos krene u akciju "kontrole štete " te ukine permaban Regulusu.
Bitno je sada nastaviti dalje i ne popuštati "stisak " 😁😁


Jos od 2014 je poznato da je dobar dio admina na forumu korumpiran, i da novac  ide dalje nego djela.
Dosta "pionira" crypta koji su danas multi milionasi su odustali od foruma i ne planiraju se nikad vratit, zbog pritiska i ucjena raznih admina koje necemo imenovati, a jos uvijek su u toj funkciji.

Stvar je u tome da admine vjerojatno boli ona stvar za njihovu reputaciju. Čovjek koji kreće u kripto zapravo nema izbora nego biti član ovog foruma. Pogotovo kad dođu i shvate da se ovdje uz malo truda može i zaraditi koja "pinka". Meni da je netko prije par godina rekao da ću dobivati deset, dvadeset pa i više dolara tjedno za pisanje po forumu, rekao bi mu da nije normalan.

Istina, ima raznih Facebook grupa ali meni to nikad nije to. Facebook grupe i razni Telegram kanali su dobri za trenutnu komunikaciju. Tu nema postova koji ostaju kao trajna vrijednost. Zato je forum meni i dalje najomiljeniji način komunikacije. Možda sam ostario ali tako je...

Želim reći da se teško može napraviti nešto protiv samovolje admina ovdje na forumu jer drugog izbora nemaš. Možemo mi pisati postove i postove o tome kako je nešto nepravda, ali ako ekipa na vrhu odluči to ignorirati, što možeš?
hero member
Activity: 1974
Merit: 756
To boldly go where no rabbit has gone before...
April 25, 2020, 12:27:25 PM
#28
MA kolko vidim nema tu kruva.
Samo naša ekipa tamo posta, a admini izbjegavaju u širokom luku.
Vjerojatno nitko ne želi preuzet inicijativu da se ne bi pocelo kopati zasto su neki unbannani a neki ne

Nije samo naša ekipa;  uključili su se i drugi i dodatno pojačali "javni pritisak " na vodstvo foruma.
Sada se već postavljaju javno pitanja o objektivnosti admina i da li ima nešto što nam kriju i zapravo ovo je već  njihov poraz bez obzira kako će ovaj slučaj završiti.
Ako ne odgovore,  mislim da će barem 90 %:običnih članova foruma zaključiti da admini nešto kriju ili nisu objektivni i to će naštetiti  njihovoj reputaciji i oni su toga svjesni.
Zbog svojeg pokušaja ignoriranja i "zakapanja " ovog slučaja doveli su se u situaciju da članovi preispituju njihovu motivaciju i razloge i siguran sam da im nije to ugodno čitati i pratiti  
S te strane,  mi smo već "moralni " pobjednici jer smo "dokazali " ono što cijelo vrijeme tvrdimo, da forum admini nisu pravedno i objektivno rješavali ovaj problem, i u skladu sa svojim vlastitim pravilima.
Još uvijek postoji mogućnost da budemo i "stvarni " pobjednici ako se javni pritisak dodatno pojača i theymos krene u akciju "kontrole štete " te ukine permaban Regulusu.
Bitno je sada nastaviti dalje i ne popuštati "stisak " 😁😁


Jos od 2014 je poznato da je dobar dio admina na forumu korumpiran, i da novac  ide dalje nego djela.
Dosta "pionira" crypta koji su danas multi milionasi su odustali od foruma i ne planiraju se nikad vratit, zbog pritiska i ucjena raznih admina koje necemo imenovati, a jos uvijek su u toj funkciji.
legendary
Activity: 3374
Merit: 1824
April 25, 2020, 12:08:28 PM
#27
MA kolko vidim nema tu kruva.
Samo naša ekipa tamo posta, a admini izbjegavaju u širokom luku.
Vjerojatno nitko ne želi preuzet inicijativu da se ne bi pocelo kopati zasto su neki unbannani a neki ne

Nije samo naša ekipa;  uključili su se i drugi i dodatno pojačali "javni pritisak " na vodstvo foruma.
Sada se već postavljaju javno pitanja o objektivnosti admina i da li ima nešto što nam kriju i zapravo ovo je već  njihov poraz bez obzira kako će ovaj slučaj završiti.
Ako ne odgovore,  mislim da će barem 90 %:običnih članova foruma zaključiti da admini nešto kriju ili nisu objektivni i to će naštetiti  njihovoj reputaciji i oni su toga svjesni.
Zbog svojeg pokušaja ignoriranja i "zakapanja " ovog slučaja doveli su se u situaciju da članovi preispituju njihovu motivaciju i razloge i siguran sam da im nije to ugodno čitati i pratiti  
S te strane,  mi smo već "moralni " pobjednici jer smo "dokazali " ono što cijelo vrijeme tvrdimo, da forum admini nisu pravedno i objektivno rješavali ovaj problem, i u skladu sa svojim vlastitim pravilima.
Još uvijek postoji mogućnost da budemo i "stvarni " pobjednici ako se javni pritisak dodatno pojača i theymos krene u akciju "kontrole štete " te ukine permaban Regulusu.
Bitno je sada nastaviti dalje i ne popuštati "stisak " 😁😁
legendary
Activity: 2730
Merit: 7065
Farewell, Leo. You will be missed!
April 25, 2020, 12:06:41 PM
#26
Par vrlo kvalitetnih stranaca su pokazali podršku Regulusu. Među njima mikeywith > https://bitcointalksearch.org/topic/m.50551444 i asche > https://bitcointalksearch.org/topic/m.51422737.

Mislim da bi taj broj bio mnogo veći ali postoji ta suzdržanost jer ljudi nisu sigurni kako bi na tu njihovu javnu podršku reagovali oni koji reagovati mogu.
PS: I Luciusa sam dugo ubrajao u ovu grupu stranaca, nikako da se naviknem da nije. Grin
legendary
Activity: 1722
Merit: 5937
April 25, 2020, 12:03:11 PM
#25
Mislim da je taj Albertov post izbrisan jer je off-topic a i ponavlja sličnu grešku koju je i guigui371 napravio u prethodnom postu. Obojica su gledali postove Regulusovog alt naloga umjesto njegovog pravog naloga. Ovaj Albert zaključuje da je Regulus imao svega 6 postova na foruma čime pokazuje da nije pročitao niti jedan jedini post u temi.
Mislim da u slucaju tog alberta uopce nije bio off topic, koliko sam skuzio  on se referirao na to da je Regulus u trenutku kad je kopirao te postove na forumu bio member tek 2 mjeseca, znaci pocetnik. Onaj guigui je u biti spominjao tih 6 postova. Post  mu je jednostavno obrisan jer je newbie account i one liner, da je to isto  napisao netko viseg ranga,  mislim da bi proslo bez problema.

Na bitcointalku ne prolazi ono sto uopce nije problem na hrpi drugih foruma (jebiga bitcointalk je i po tome poseban sto se da zaraditi lova pa su i standardi dosta veci) i onda ako nisi oprezan, lako najebes, kao Regulus i sigurno hrpa drugih.


U međuvremenu šutnja se i dalje nastavlja.
Naredba sa vrha, nema drugog logicnog objasnjenja.
hero member
Activity: 1974
Merit: 756
To boldly go where no rabbit has gone before...
April 25, 2020, 11:50:55 AM
#24
MA kolko vidim nema tu kruva.
Samo naša ekipa tamo posta, a admini izbjegavaju u širokom luku.
Vjerojatno nitko ne želi preuzet inicijativu da se ne bi pocelo kopati zasto su neki unbannani a neki ne
legendary
Activity: 2730
Merit: 7065
Farewell, Leo. You will be missed!
April 25, 2020, 11:47:21 AM
#23
Mislim da je taj Albertov post izbrisan jer je off-topic a i ponavlja sličnu grešku koju je i guigui371 napravio u prethodnom postu. Obojica su gledali postove Regulusovog alt naloga umjesto njegovog pravog naloga. Ovaj Albert zaključuje da je Regulus imao svega 6 postova na foruma čime pokazuje da nije pročitao niti jedan jedini post u temi.

guigui371 kaže da sam Regulus lično nije objasnio zašto je on dobar za forum, i s tom tvrdnjom nije pogriješio jer su se članovi našeg HR foruma zauzeli da to pokažu. Moje viđenje te situacije.

U međuvremenu šutnja se i dalje nastavlja.
legendary
Activity: 1932
Merit: 2270
April 24, 2020, 05:20:00 PM
#22
Došli smo do konsenzusa .... marlboroza i Daniel91 se slažu i sada je sve moguće  Grin
Čekamo bilo kakav odgovor
Treba ovo navesti kao argument u onoj temi  Grin

Ili je neko prijavio post.
Ima raznih koji svašta prijavljaju samo da nabiju bolji rezultat u svom profilu.  Tongue


Netko je prijavio i moderator obrisao međutim post je bio "on topic" koliko se sjećam, evo:


http://loyce.club/archive/posts/5428/54287557.html

Moram proći temu još jednom i vidjeti da li je netko već napisao nešto slično, što bi moguće bio razlog da se makne "on topic" post, a s druge strane, one 2 kobasice iznad tog posta od guigui371 što nije u stanju pročitati temu nisu obrisane. Opet, s jedne strane moderatori obrišu te "one linere" međutim ne vidim da su mu obrisani ostali "one lineri". A možda je, s obzirom da se radi o newbie accountu, moderator pomislio da netko namjerno bumpa temu pa obrisao spam.

Zapravo, kad malo bolje razmislim, nemam pojma. lol

Ninja edit: Evo ga:

His account was 2 months old...that would in my book be "forum childhood"

Iskopirao od Branka post.
legendary
Activity: 2212
Merit: 7064
Cashback 15%
April 24, 2020, 01:41:12 PM
#21
Moguća su i veća čuda od toga.
Tko zna, mogli bi čak ja i marlboroza postati dobri prijatelji na kraju 😆😆
EDIT: Sad sam baš skuzio da su izbrisali zadnji post u regulusovoj temi u Meti.
Neki newbie je bio komentirao da je Regulus te sporne postove objavio kada je bio tek par mjeseci član na forumu i još bio newbie.
Neki moderator je brzo izbrisao taj post., znači da itekako dobro prate tu temu svi admini i moderatori ali im je vjerojatno "preporučeno " da se ne javljaju i ne sudjeluju u raspravi.
Vjerojatno se nadaju da će tema  "prirodno " ponovno odumrijeti i za njih bi to bilo "najelegantnije rješenje,  da se sve što prije zaboravi i da nitko ne mora priznati grešku i stvoriti presedan za mnoge druge slučajeve.
Klasična politika,  rekao bih.

Ili je neko prijavio post.
Ima raznih koji svašta prijavljaju samo da nabiju bolji rezultat u svom profilu.  Tongue
legendary
Activity: 3374
Merit: 1824
April 24, 2020, 07:32:34 AM
#20
Došli smo do konsenzusa .... marlboroza i Daniel91 se slažu i sada je sve moguće  Grin
Čekamo bilo kakav odgovor

To je to. Sad ce se korona misteriozno povuci i ni traga ni glasa.


Moguća su i veća čuda od toga.
Tko zna, mogli bi čak ja i marlboroza postati dobri prijatelji na kraju 😆😆
EDIT: Sad sam baš skuzio da su izbrisali zadnji post u regulusovoj temi u Meti.
Neki newbie je bio komentirao da je Regulus te sporne postove objavio kada je bio tek par mjeseci član na forumu i još bio newbie.
Neki moderator je brzo izbrisao taj post., znači da itekako dobro prate tu temu svi admini i moderatori ali im je vjerojatno "preporučeno " da se ne javljaju i ne sudjeluju u raspravi.
Vjerojatno se nadaju da će tema  "prirodno " ponovno odumrijeti i za njih bi to bilo "najelegantnije rješenje,  da se sve što prije zaboravi i da nitko ne mora priznati grešku i stvoriti presedan za mnoge druge slučajeve.
Klasična politika,  rekao bih.
Pages:
Jump to: