Pages:
Author

Topic: Rig kiralama işlemi - page 2. (Read 2648 times)

legendary
Activity: 2310
Merit: 1422
May 16, 2014, 06:18:19 AM
Hata çıkarsa kiraladığın rig de diyelim ki rig sahibi rigi kapattı yada kirayı iptal ettiğinde sana mesaj yollar ticket aç ödemeni geri al diye. rigde donanımsal sorun yaşandığı zaman da aynı şekilde ödemeni geri alabilirsin. Rig eğer kiraladığın hashrate ile alakası yok ise de paranı geri iade alabilirsin. Yazdığım 3 sorunun 3ünüde yaşadım. Hepsinde de 24 saat sonra paramı iade ettiler.
legendary
Activity: 1470
Merit: 1002
May 16, 2014, 04:34:19 AM
Ödemeyi betarigs'e yapıyorsak sorun yok demektir tekrar teşekkürler.
legendary
Activity: 1036
Merit: 1001
May 16, 2014, 04:32:45 AM
Değerli açıklamaların için teşekkür ederim, yani parayı peşin ödüyoruz. Bir yerde okuduğum yanlış bilgi şöyleydi, "parayı kazdıktan sonra ödüyorsunuz". Peki parayı ödedikten sonra bir problem çıkarsa paramızı geri alabiliyor muyuz merak ediyorum.

Simdiye kadar hic bir problem yasamadim, ama fikir vermesi acisindan diyeyim,siz odemeyi betarigs e yapiyorsunuz, rig sahibine degil. Betarigs destek bolumu eminim yardimci olacaktir ama boyle bir tecrubem olmadi.
legendary
May 16, 2014, 04:27:35 AM
Değerli açıklamaların için teşekkür ederim, yani parayı peşin ödüyoruz. Bir yerde okuduğum yanlış bilgi şöyleydi, "parayı kazdıktan sonra ödüyorsunuz". Peki parayı ödedikten sonra bir problem çıkarsa paramızı geri alabiliyor muyuz merak ediyorum.
legendary
Activity: 1036
Merit: 1001
May 16, 2014, 04:21:04 AM
Arkadaşlar ben daha önce rig kiralamadım, kiralamak istiyorum ama cesaret edemiyorum. Daha önce rig kiralamış olan arkadaşlar aşama aşama detaylı bir şekilde anlatabilirler mi acaba, öğrenelim ki bir hata yapmayalım, şimdiden teşekkürler.

Ornegin betarigs

www.betarigs.com

1.- kiralamak istedigin turdeki algoritmanin oldugu seceneklerden hangisini istiyorsan tikliyorsun (rent a mining rig butonu)
2.- Search filterden seceneklerini ayarliyorsun, kucuk,orta, buyuk rig yada, kucuk ciftlik buyuk ciftlik seklinde ve search butonuna basiyorsun.
3.- Asagida listelenecek riglerden sag tarafinda yesil "rent now" butonu olanlar arasindan hizina ve fiyatina gore sana uygun olanin yesil butonuna yani " rent now" butonuna basiyorsun
4.- Simdi sayfada kac saat kiralamak istiyorsan onu seciyorsun, genelde 3,6,12,24 falan diye gider. Kac saat kiralamak istiyorsan secip rent butonuna basiyorsun.
5.- Sonraki sayfada :

Status
Waiting funds...
Please pay EXACTLY in one payment xxxxx BTC to the address xxxxxx
You have 30 minutes to do so.
Diye bir ibare goreceksin, orada senden tam olarak yazdigi miktarda btcyi verilen adrese yollamani istiyor bunun icin yarim saat zaman taniyor. Bu noktada dikkat edecegin husus tam olarak istenen miktari yollaman genellikle btc transferlerinde kucuk bir miktar gonderme ucreti bulunur, senden istenen ucretin uzerine bu transfer bedelinide ekleyip yolladigin taktirde 1 dogrulamadan sonra kazma isine basliyorsun.

6.- odeme istenen sayfada ikinci kisimda control paneli var, oraya kazi yapacagin pool bilgilerini ekleyip " save" demeyi unutma.

Bu kadar., kiralayacagin kisilerin geribildirimleri yuksek olanlari tercih edersin bi sikinti olmaz.

legendary
May 16, 2014, 04:05:46 AM
Arkadaşlar ben daha önce rig kiralamadım, kiralamak istiyorum ama cesaret edemiyorum. Daha önce rig kiralamış olan arkadaşlar aşama aşama detaylı bir şekilde anlatabilirler mi acaba, öğrenelim ki bir hata yapmayalım, şimdiden teşekkürler.
Pages:
Jump to: