Pages:
Author

Topic: Ripple Kurucusu: XRP Bitcoin’den 1000 Kat Hızlı ve Ucuz - page 2. (Read 203 times)

member
Activity: 138
Merit: 19
Güzel hoş demiste ripple ların  çoğunun da ellerinde olduğunuda söylesin.
full member
Activity: 714
Merit: 125
XRP'yi bu aralar çok pompalıyorlar diye düşünüyorum, kötü bir proje değil ve potansiyeli var ancak rakipleri şuan o kadar güçlü ki ve onları yakalama zorunda değil tabiki onun kulvarı biraz farklı.
member
Activity: 574
Merit: 13
Bu adamı ben olsam ekipten hemen çıkarırım. Hız konusunda teknik bilgim yok ancak ucuzluk konusunda biraz matematik yapması lazım. Ripple'ın coinmarketcap verilerine bir göz atması lazım.
member
Activity: 360
Merit: 18
Ripple CEO’su Brad Garlinghouse Ripple ağının kripto parası XRP’nin kendisini uluslararası transferlerde en efektif ve kullanışlı kripto para olarak kanıtladığını ifade etti.

San Francisco’daki Swell 2018 konferansında konuşan Garlinghouse XRP’nin fiyatından öte teknolojiyi bir sonraki aşamaya nasıl taşırız kaygısı taşıdığını ve var olan problemleri Ripple ağıyla çözmeye çalıştıklarını belirtti;

“Gerçekten fiyat performansına dair hiçbir şey düşünmüyorum. Teknik geliştirmeler ve performans üzerine yoğunlaşıyorum. XRP’nin transferleri Bitcoin’den 1000 kat daha hızlı ve 1000 kat daha ucuza gerçekleştirmesi gerçeği bizim için çok önemli.

XRP dijital ödeme yöntemi olarak pek çok sorunun üstesinden gelerek kendisini kanıtladı. Bizim şirket içerisinde konuştuğumuz konular XRP fiyatının üç gün içinde, üç hafta veya üç ay içinde nasıl değişeceği üzerine değil; müşterilerin sorunlarına nasıl çözüm bulacağımız üzerine.”

https://kriptokoin.com/ripple-kurucusu-xrp-bitcoinden-1000-kat-hizli-ucuz/
Pages:
Jump to: