Pages:
Author

Topic: Ripple ve Geleceği Adına Neler Söylenebilir? - page 3. (Read 303 times)

jr. member
Activity: 98
Merit: 1
WWW.OAX.ORG - MARKET INTEGRATION PLATFORM
Ripple ilk girdiğim de, coini tanımıyordum. Öylesine almıştım. Sonra %10 civarında birşey yaptı ve sattım. Satmamış olsaydım yaklaşık 10 kat felan kazanacaktım. Ama şuanda girmeye cesaret edemem sanırım Smiley
full member
Activity: 364
Merit: 102
sürekli ahmak sirkeleyip duruyolar 2 kez aynı şeyi yaptılar. yine yapacaklardır zararına satmayın sakın. ben şayet hiç güvenmiyorum rippleye.
member
Activity: 378
Merit: 20
Ripple ne çok güvenilecek ne de hiç güvenilmeyecek bir coin. Zamanında çok güvenmiştim. Ama umutlarımı boşa çıkardı. Ucuza aldım uzun süre bekledim. Yo yo gibi biraz çıkıyor , sonra aynı yere iniyor. Sıkıldım sattım.
Aldığımda 0,22$ dı. Sattım 3,4$ ı gördü.
Sonuç; çok bel bağlamadan, bir miktar tutulabilir. Zıpladı mı hemen satmak kaydıyla.
newbie
Activity: 50
Merit: 0
Ripple Hakkında Tüm Bilgiler
Ripple son yılların en çok dikkat çeken altcoinlerinin başında gelmekte. Bunda kısmen Bitcoin’in payı olsa da genel olarak yapısının getirilerinden faydalanması çok daha ön planda. Tartışmasız zaman ilerledikçe internet üzerinden gelir sağlamak insanlar için çok cazip bir fırsat haline döndü. Diğer yanda Dünya ekonomisi üzerinde söz sahibi birçok insan için gerekli olan sistemin sunulmasına varana kadar uzanan bir bilgi akışı sağlanmakta.

Kullanım alanı olarak blockchain teknolojisi üzerinde hizmet veren bu coin için karşılaştığımız ilk özellik, takip edilebilir coinler sınıfında olması. Bu oldukça farklı ve sistem üzerinde kendini fark ettirecek bir nitelik manasına gelmektedir. Çünkü bilgi akışının şeffaf tutulması güvenlik ve diğer konulardaki hassasiyeti simgelemekte. Gayet başarılı bir şekilde yoluna devam etmesi, ne kadar doğru bir seçim yapıldığını gözler önüne sermekte. Bankalardan, kişisel adımlara kadar kayıt altında çok uygun maliyette verilen hizmetler, övgülerle birlikte ileriki dönemler sağlam bir gidişat garantisi vermekte. Oldukça hızlı gelişen durumlar karşı hiçbir tehdit altında kalmama imkânın sağlanması, kalitenin her zaman için ön saflarda tutulduğunu göstermektedir. 2008 yılına oranla artık tüm dengeler farklı ve kullanıcıların isteklerinde inanılmaz bir değişim söz konusu.

Konunun devamı için kaynak : Ripple gelecek adına bilgiler
Pages:
Jump to: