Pages:
Author

Topic: Robert Kiyosaki; Bitcoin 1 milyon dolar olabilir ancak - page 2. (Read 174 times)

newbie
Activity: 2
Merit: 0
Bitcoinin 1 milyon dolar olabilmesi için bitcoine yapılan yatırımın en az 18 trilyon dolar olması gerekiyor. Şu anda marketin toplamının 2 trilyon dolar olduğunu ve dünya ekonomisinin toplamının da 80-100 trilyon dolar arasında olduğunu hesaba katarsak bitcoinin 18 trilyon dolar yatırım alması bana gerçekçi gelmiyor. En azından kısa vadede böyle.
legendary
Activity: 2394
Merit: 1358
Ben pazara yeni girdim. Bitcoini de seviyorum. Ama 1 milyon dolar hedefini gercekci bulmuyorum. Gecen sene 4 bin dolarmis. 6 senede 1 milyon dolar olur mu?
6 sene Bitcoin için çok uzun bir süre. Ayrıca insanların piyasa hareketlerine adapte olması için de fazlasıyla yeterli.
Geçen sene 4 bin dolar olma nedeni covid belirsizliği idi asıl Bitcoin dibi 9-10 bin dolardı. Bu ralli sona erdiğinde de muhtemelen Bitcoin in göreceği dip 20-30 bin belki daha fazla olur.  Yani 1 milyon olması zor da olsa imkansız değildir.
full member
Activity: 322
Merit: 101
Ben pazara yeni girdim. Bitcoini de seviyorum. Ama 1 milyon dolar hedefini gercekci bulmuyorum. Gecen sene 4 bin dolarmis. 6 senede 1 milyon dolar olur mu?
sr. member
Activity: 1176
Merit: 305
Ünlü yatırımcı Bitcoin 1 milyon dolar olabileceğini ancak yine de kendisinin Altın ve Gümüşü tercih ettiğini söyledi.

https://www.kitco.com/news/2021-04-05/Robert-Kiyosaki-Bitcoin-will-be-over-1-million-in-5-years-but-I-still-prefer-gold-and-silver.html

Bitcoini 9.000 dolardan aldığını söyleyen Kiyosaki şuan 55 bin dolarda belki de 5 yıl içinde 1.2 milyon dolarda olacak ancak darbelere hazırlık olmalıyız bu yüzden Altın Gümüş ana tercihim dedi.

Altın ve Gümüşe Tanrının Paraları yakıştırması yapan Kiyosaki merkez bankalarının çılgınca para basmasını ve biden yönetimini sert dille eleştirdi.
Pages:
Jump to: