Pages:
Author

Topic: Rusya nükleer santrali mining alanına çeviriyor - page 2. (Read 1588 times)

newbie
Activity: 21
Merit: 0
Cem Yılmaz'ın dediği gibi: Orayı yıkarlar.
Nükleer=beleşe yakın yüksek enerji.
full member
Activity: 210
Merit: 100
Web Developer
Biliyordum böyle olucağını, bir ülke kapatır diğer ülke açar kapanan ülkeden firmalar diğer ülkeye göç eder. böylelikle ekonomide yavaş yavaş göç etmiş olur. Fakat çinin kısa süre içinde açmasını ümit ediyorum.
hero member
Activity: 518
Merit: 500
merak etmeyin zaten son 1 yılda madenciliği olan coin neredeyse iki elin parmakları kadar. artık sabit  sayı ile çıkış yapıyorlar piyasa madencilkle uğraşmıyorlar. madenciliğin bitmesi ancak diğer coinlere yarayacak. özellikle eth yakında pos geçicek oda madencilikten çıkacak siz düşüşün sonra nüklerlemi kazırlar deuterium bulup onlamı çıkarırlar fark etmez. Smiley
full member
Activity: 350
Merit: 108
The World’s First Blockchain Core
rusya büyük ülke!  Grin
member
Activity: 152
Merit: 10
ImmVRse | Disrupting the VR industry
ah ah aynı güzel haberler çinden de gelse yılsınu 10k doları görürdü bitcoin ama nerde illa bi aksilik olacak. böyle güzel haberlerin devamı gelir inşallah
hero member
Activity: 644
Merit: 502
Bazıları güneş enerjisi ile bazı barajlar ile bazılarıda nükleer enerji ile üretecek. Bunu olumsuz olacağını düşünmüyorum.
member
Activity: 132
"One Token to Move Anything Anywhere"
bu olay sonunu getire bilir bence sanal paraların. Ve diğer ülkerler bundan hiç hoşlanmıyacaktır .
sr. member
Activity: 658
Merit: 288
GEcenlerde okumustum bu is ulkelerin sidik yarisina donerse encok bitcoin fiyatlari etkilenecek bundan ve pozitif yonde.
member
Activity: 297
degidim sey gerceklesiyor artik kripto paranin ve paralarin hic bir anlami yok Smiley)
dusun rusyanin elinde yuzbinlerce ton islenmis uranyum var
27 gram uranyum bir deniz altinin 10 yilik elektirigini karsiliyorsa gerisini siz dusunun
yani ruslar beles enerjiyle neredeyse madencilik yapacak sen ise bitcoin kazmak icin 2500 dolar elektirik parasi verecen adil olmadigindan dolayi dunyadan git gide ya yasaklanacak yada kontrol altina alinacak
amerikalilar ve cinliler bunun farkinda degil
o cinki herseyi paraya donusturen bir devletir bu kriptolarami el atmiyacak atmadigina gore cekinceleri boyle Smiley
member
Activity: 360
Merit: 18
Çin kripto paralara zarar verirken Rusya bu fırsatı kullanmaya çalışıyor BTC

http://kriptokoin.in/rusyada-nukleer-santral-kripto-coin-madenine-donusuyor/
Pages:
Jump to: