Pages:
Author

Topic: S-Coin ? - page 2. (Read 1655 times)

legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
March 23, 2017, 02:42:26 PM
ponzi, birilerinin kazanması herkesin kazanacağı anlamına gelmez, ponzi ye yeni üye geldiği sürece çark döner,
bu ponzi olduğu gerçeğini değiştirmez
newbie
Activity: 9
Merit: 0
March 23, 2017, 02:16:50 PM
Arkadaşlar merhabalar. Forumu ziyaretçi olarak takip ettiğimin için başlangıç seviyesinde en azından mining biliyorum diyebilirsiniz. Bu sıralar çokça duyduğum fakat bu sitede dahi hiç izine rastlayamadığım CoinSpace A.Ş. 'nin ürettiğini idda ettiği s-coin hakkında biraz yardım istiyorum sizden. çok çok uzun süredir en ince ayrıntısına kadar araştırmama rağmen bir sonuca ulaşamadım. sıkıntı olan durum şudur ki ; internette, forumlarda şirket üyeleri hariç nerdeyse hiç olumlu yorum okumadım (saadet zincirinden dolayı ön yargı olduğunu düşünüyorum.) ve burada da böyle sitelerin olduğunu ve ponzi olduklarını okumuştum. öte yandan çevremde yapan insanlara, e-walletlarına; kazandığı, çektiği veya şu andaki (sözde veya değil) kurundan bozdurdukları coinlere baktığım zaman nedense bir yerde bir yanlış göremiyorum. şu ana kadar şirket içinden coinlerim hesaba yatmıyor veya bozduramıyorum gibi şikayet eden insan da yok. sizce güvenilir midir ? ponzi midir ? veya bunu anlamak için hangi soruları sormalıyım ? (muhtemeln çoğunu araştırıp bulmuşumdur.)
Şimdiden hepinize teşekkür ederim.BTCBTC
Pages:
Jump to: