Pages:
Author

Topic: “Sabırlı olun. Bitcoin 100.000 dolara çıkacak.” - page 2. (Read 536 times)

sr. member
Activity: 812
Merit: 262
Sabırla bekliyoruz zaten elimizden birşey gelmiyor hareket etsek daha çok kaybedeceğiz öyle korkuluk gibi çaktılar yerimize. Dün biraz toparladı hop bugun yine gümlemiş
member
Activity: 490
Merit: 10
Bu kadar net nasıl konuşuyorlar anlamıyorum, belki 100k olacak belki daha fazla bile olacak ama kesin şöyle olacak böyle olacak deyip insanları etkiliyorlar. Bir çöküş haberi sonrasında da hemen tahmin güncellemeleri geliyor. İnsan biraz utanır ya.
Kesin konuşanların ağa babası John McAfee hocam. 500 bin dolar olucak olmazsa keser yerim dedi daha ne desin. Smiley
jr. member
Activity: 266
Merit: 1
önceki rallinin başlangıç ve bitiş noktası 3 seneydi. 2015 ve 2017 in son ayı Aralık. şu anda 20,000 dolardaki tepeyi çok minimal bırakacak hareket bunun olması 2019'da gerçekleşir anlayışını ben anlamıyorum. özellikle bitcoin düşmeye halen devam ederken.
member
Activity: 574
Merit: 13
Walla dostum ne olursa olsun yukarı da gitse aşağı da gitse hepimiz pişman olacağız bundan %100 eminim  Grin ya aldığımız için ya da almadığımız için ama pişman olacağız %100 eminim

Hiç böyle bakmamıştım. Bu mantıkla 1 BTC alsak yükselse neden 2 almadık diye bile pişman olabiliriz. Smiley
full member
Activity: 392
Merit: 103
Walla dostum ne olursa olsun yukarı da gitse aşağı da gitse hepimiz pişman olacağız bundan %100 eminim  Grin ya aldığımız için ya da almadığımız için ama pişman olacağız %100 eminim
member
Activity: 574
Merit: 13
Dün bu forumda bir arkadaşın paylaştığı bir görsel vardı. O görselde Bitcoin fiyatının ATH ve ardından düştüğü dip noktalar ile bir sonraki ATH arasındaki süreler verilmişti. Oradaki 3 dönemde 3 büyük düşüş var. Bu 3 düşüşteki verileri ve süreleri ortalamaya vurduğumuzda düştüğü en dip noktadan yeni bir ATH'ye 1.6 yıl yani yaklaşık 1 yıl 7 ay sürüyor. Ve bir sonraki ATH için yaklaşık fiyat 100K oluyor.

Tabi bu sadece ortalamalar gerçekleşmesi kesin değil. Ama rakamların ortalamalarını alıp yeni hesaplama yaparsak bu çıkıyor.
member
Activity: 336
adamın ismi üzerinde milyarder iş adamı .bu adam konuşur haklı çünkü bir deyiş vardır filmi bile yapıldı ''para konuşur'' dolayısıyla böyle adamların söyledikleri ile akıllı adam hareket etmez.alım yapın yüzbin olucak konuş konuş para adamı konuşturuyor.
full member
Activity: 462
Merit: 100
Belki dediği seviyelere çıkmaz ama bi 10 bin dolar olur ama çok uzun vadede en azından 2019 yılında değil gibi geliyor bana. Bir de bu seviye gerçekten dip mi daha da düşmeyeceğinin şu an için bir garantisi yok. İnsanların bence pek inancı kalmadı bitcoine o yüzden herkes işlem yapmadan beklemek istiyor birazcık yukarı yönlü hareketleri görmek istiyorlar
jr. member
Activity: 113
Ve başarıyorlar hakkımızda hayırlısı düştükçe aldık aldıkça düştü 😂gitsin bakalım nereye kadar giderse...
jr. member
Activity: 113
Artık sanırım bi haberle alım satım yapmıyorlar çömezken yapıyorduk şimdi bir çok şeyi öğrendik biri 100k$ der diğeri 1500$ olacak der insanların aklını karıştırmaya çalışıyorlar
member
Activity: 1022
Bunu söylemesi o kadar kolay ki. Hadi bakalım ben de diyorum ki 500 bin dolar olacak. Biraz mantık çerçevesinde düşünmeliyiz. Böyle büyük bir seviyeyi görmemizin mümkün olabilmesi için bile çok uzun bir zaman zarfı gerekiyor.
full member
Activity: 840
Merit: 111
Bu piyasadan ya ihya olacagız yada bizi imha edecek bakalım ne tür süprizler bizi bekliyor. Ben bitconin 2900 dolara düştükten sonra 2019 Haziran ayından sonra yeni bir senaryo ile bu adamın dediği fiyatların üzerinde bir fiyata çıkacagını düşünüyorum.
full member
Activity: 630
Merit: 103
elbette sabır çok önemli fakat 100bin dolara çıkana dek önümüzde çok uzun bir süreç var ve yatırımcılar hiç para çekmeden hiç tadını süremeden aylarca yıllarca coinlerle uraşamaz bu yüzden sabrı devam ettirmek için zaman zaman para çekmek lazım
jr. member
Activity: 308
Merit: 2
100.000 dolara çıkacak ya da 100 dolara inecek gibi afaki haberler açıkçası ilgi çekmiyor eski gibi. Manipulatif olduğu bariz belli. Bu saatten sonra bitcoin'în geleceği hakkında yorum yapmak çok zor.
hero member
Activity: 1582
Merit: 520
Zhao Dongun söylediklerine ben de katılıyorum  bugün gelinen ortamı geçmişte yaşadık ve sonucunda tedirgin olduk ama sonrasında gelinen rakama herkes inanamadı yani şahsi fikrim bu günlerin geçici olduğu ve bitcoinin 2019 ortalarından sonra hızlı bir yükseliş kaydedeceği ve bugünlerin alım fırsatı için çok elverişli olduğudur.
member
Activity: 406
Merit: 11
Bu kadar net nasıl konuşuyorlar anlamıyorum, belki 100k olacak belki daha fazla bile olacak ama kesin şöyle olacak böyle olacak deyip insanları etkiliyorlar. Bir çöküş haberi sonrasında da hemen tahmin güncellemeleri geliyor. İnsan biraz utanır ya.
sr. member
Activity: 714
Merit: 250
Bitcoine nanıyorum er yada geç 6 haneli fiyatlara çıkacağını düşünüyorum. Hodl yapmak için gerekli sermayem olduğu müddetçe elimde tutmaya devam edeceğim. Kolay para yok.
newbie
Activity: 17
üstteki yorumlara bayağı güldüm haklılar eğer çıkmazsa tüm btc yatırımı yapanlar zhao dong sıra ile test etsinler  Grin
zaten o olaydan sonra bir daha yorumda bulunmaz.
member
Activity: 297
zho donga zenci kaysin Smiley
kripto paralarin yukselemesinin ana nedeni balinalarin ve borsa sirketlerin maniplasyonu ve  muazam nakit akisi
su zhaoya sormak lazim cinde artik nakit akisi varmi piyasa hayir korede varmi hayir japonya neredeyse yok hindistan yasakli amerikalilar piyasada cekildi  nasil yukselecek soralarim kim para yatiracak
bu herifte litecoinin korucusu gibi elerindeki varliklar bitcoin oldugu icin  durmadan bu tarz haberler yapiliyor
bitcoin 800 dolara inmesi ve orada aylarca kalmasi muhtemelendir bunu boyle bilin kafanizi elektrik masarafina takmayin  gunes enerjisyle madencilik yapilacak   cok yakinda bir ay yada 2 ay sonra
full member
Activity: 1358
Merit: 193
çıkmazsa ne olacak?
çinli milyarder Zhao Dong insanların zararlarını karşılayacakmı. çıkabilir demek neysede kesin çıkacak demek nedir?
bu piyasa boş beleş konuşup dikkat öekmeye meraklı ''attention bitch'' lere yeni ekmek kapısı oldu resmen.
Pages:
Jump to: