Pages:
Author

Topic: sadece 176bin dolar hardcap / aralığın 1inde etherdeltada / arkasından bakmayın - page 2. (Read 1290 times)

newbie
Activity: 10
Merit: 0
ether delata bitrexxte varmı bulamadım arkadaşlar  bende küçük birşeyler atayım
sr. member
Activity: 434
Merit: 253
Bende düşük hacimli icolara yatirim yapmayi seviyorum fakat bu çok düşük, ekibin parayi cepleyip kaçmayi düşünmesi muhtemel.. 10-15 milyon alti cap gorunce atliyorum, 150 k usd nedir be abi?
full member
Activity: 1011
Merit: 128
Radix-The Decentralized Finance Protocol
kaçırdık desene ya tüh:/ tavisye için teşekkürler Hocam sıkı takip etmek lazım işten vakit bulsak keşke

rahat ol hocam

ben de kıl payı kaçırdım bunun icosunu

bundan kelli kaçmaz , lowcap icoların korkulu rüyasıyım , nerde low cap ico görsem , sonraki dakka ceoyla enseye tokat oluyorum

altın madalyalı flipperım ben , ülkemizi temsil ediyorum

paylaşırım burda denk geldikçe
hahahahaha çok gülüyorum hocam sana ya. wangchainleri naptın
full member
Activity: 196
Merit: 578
kedim çilek şeker çiçek !
kaçırdık desene ya tüh:/ tavisye için teşekkürler Hocam sıkı takip etmek lazım işten vakit bulsak keşke

rahat ol hocam

ben de kıl payı kaçırdım bunun icosunu

bundan kelli kaçmaz , lowcap icoların korkulu rüyasıyım , nerde low cap ico görsem , sonraki dakka ceoyla enseye tokat oluyorum

altın madalyalı flipperım ben , ülkemizi temsil ediyorum

paylaşırım burda denk geldikçe
member
Activity: 70
Merit: 10
"Akche, Türkiye'nin Dijital Parası"
sr. member
Activity: 714
Merit: 316
The Experience Layer of the Decentralized Internet
yani böyle şahsi manyaklık ve iyi bir üslup ile yatırım tavsiyesi veren ender insanlardan birisin. hatta tek kişi sensin sanırım Grin ama arada böyle mesajlarını okuyup stres atmak ve forumdaki resmi havadan kurtulmak güzel olur diye düşünüyorum. bu neden ile seni takibe aldım. Grin
birinde denk geliriz belki Grin Grin
full member
millet  nasanın,spacex in roketleriyle uzaya çıkmaya çalışır.
Bu pitipawnda sağda solda ne kadar torpil varsa toplayıp üstüne binerek uzaya çıkmaya çalışıyor.
He kalkışta bi  tarafında patlamazsa çıkarmı çıkar.
Şaka bi yana üstad girelim girmesinede.
Deltaya girince adamlar direk milletin eline bırakıyor.
Troposfer den kulağını çınlatarak dönmeyelim sonra.

valla moruk , yüklü miktarda toplayanlar var

2-3x kafi onlar için

o yüzden 3-4xten yakalarsam alacağım

bak confidoyu 9xten almadık , 28x oldu , 28xten almadık 35x e gitti

önemli olan aptalların nasıl düşündüğü

sen kaliteli proje cart curt bakarsan , para kazanırsın da , 2-3 sene sonra kazanırsın aq

kısa sürede kazanmak istiyosan , salakların nasıl hareket edeceğine bakacaksın

salaklar bunu alacak , confidonun yarattığı fomo hakim şu an tüm noobların üzerinde

plus+ ico fiyatı çok çok ucuz olduğu için , fiyat 10xe de katlamış olsa bile , bi noob gözünde hala ((aa ne kadar ucuz!)) olacak

görmüyon mu aq , kamyonla ripple alıp götü kaybediyo amın evlatları , aaa ne kadar ucuz ! , ya ucuz gel sen gel  Cheesy

o yüzden çekinme yani rahat ol , ilk etapta 3-4xten toplayabileceğimizi düşünüyorum , sonrasında bu ibne 15 20 xlere gittiğinde biz 4 küsür x yapmış olucaz hepi topu , o arada çıkarım satıp

peşine nereye giderse gitsin

ayın 1inde deltadayız gençler

ufak bi takılmalar çökmeler olabilir o gün , sorun yok , 4 tane man posum kamyon dolusu ethereumla serverların olduğu binaya dalıcam

çok şeyapmayın düzelir yani

dediğim gibi risk yüksek ama kazanç oranı da yüksek , götüne güvenmeyen az miktarla girsin abi , 100 dolar atın 200 300 dolarda satın çıkın

illa kamyonla dalmak zorunda değilsiniz , o benim şahsi manyaklığım
newbie
Activity: 84
Merit: 0
iş yaparsa yapar yapmazsada koydum yoluna iş ypar dedıklermız batıyor zaten umud burada
member
Activity: 81
Bende takibe aldım ayın 1 inde izleyeceğim grafiği
member
Activity: 280
pusuya yattım bende ufak bir miktar alacam teşekkürler paylaşım için rast gele
legendary
Activity: 1666
Merit: 1030
millet  nasanın,spacex in roketleriyle uzaya çıkmaya çalışır.
Bu pitipawnda sağda solda ne kadar torpil varsa toplayıp üstüne binerek uzaya çıkmaya çalışıyor.
He kalkışta bi  tarafında patlamazsa çıkarmı çıkar.
Şaka bi yana üstad girelim girmesinede.
Deltaya girince adamlar direk milletin eline bırakıyor.
Troposfer den kulağını çınlatarak dönmeyelim sonra.
member
Activity: 238
Merit: 30
şimdi para kazanmak için etherdeltada ilk girer girmez almaklmı lazım biraz beklesekmi düşme ihtimali vs ?
full member
Activity: 798
Merit: 106
👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc
Artık sadece mesajları okuyarak senin olduğunu anlıyorum. Ne bu atar kardeş 😁
full member
Confido'yu andırıyor onda da 1250 ethereum mu neydi hard cap 9xle piyasaya girmişti. Ethere girince almak lazım coinmarkette gözükmeden.

bounty0x de aralığın 15inde girecek

onu yakaladım ama icodan , 15inde de bounty0xe bakın , amına koyyım

marsta nasıl sigara içicem lan , oksijen yok bi bok yok

girdiği gibi kapın özetle , bounty0x hypeın amına koymuş durumda , direkt skyrocket

bu payfairde çook çook bi hype durumu oluşmadı daha , umarım girenler ki az kişiler zaten

sessiz kalsalar da biraz , şimdiden uzaya çıkmasa talep , 3-4xten kapatabilsek girdiği gün
full member
Activity: 336
Merit: 100
Confido'yu andırıyor onda da 1250 ethereum mu neydi hard cap 9xle piyasaya girmişti. Ethere girince almak lazım coinmarkette gözükmeden.
full member
https://payfair.io

malesef kaçırdım amına koyduğumun icosunu

aralığın 1inde girecek deltadan

proje mroje diyecek dal yarakları pistten alalım

flip için doğduk

yaklaşık 4 kamyon ethereumla deltada olacağım 1inde , varsa aranızda quick 5-10x yapmak isteyen

beklerim

gelirken bi iki çerez merez alın , bi de sıkı giyinin , uzay çok soğuk olur

YATIRIM TAVSİYESİDİR

EDİT : adrenalin severler için yatırım tavsiyesidir ,onun dışında linkedinde çok geçmişi yok ekibin(ekip bile denemez) , her şey sikim gibi

soo , dikkatli olun , götünüze güvenmiyorsanız üzecek miktarlarda değil çok minik alın , supplyın %37sini tek adam almış

her an amına koyabilir ortamın , koşmaya hazır olarak girin gireceksiniz .
Pages:
Jump to: