Pages:
Author

Topic: Sahibinden.com domain adresini uzatmayı unutmuş :D - page 3. (Read 305 times)

sr. member
Activity: 2030
Merit: 402
Play Bitcoin PVP Prediction Game
Gerçekten çok acayip bir olay bu ya.  Cheesy  Benzeri bir şeyi eskiden başka bir şirket daha yaşamıştı da adı aklıma gelmiyor. Sahibinden'in domaini önce 2025'e kadarmış sonra 2026'ya uzatmışlar. Böyle bir şeyi nasıl unutabilirsin ki yani en kötü bir hatırlatıcı falan kurarsın kafan rahat olur. Saatlerce millet Sahibinden'e sırf bu yüzden girememiş. İkinci el piyasasının son durumunu bilmiyorum ama belki de araç satışında ilerleme kaydedecekken birçok kişi işini halledememiştir bu süreçte.
legendary
Activity: 2506
Merit: 1287
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
Status (whois.com):
clientHold
clientTransferProhibited

clientHold : Bu durum kodu, alan adınızın DNS’deki etki alanınızı etkinleştirmemesini ve sonuç olarak, bunun çözülmeyeceğini bildirir. Genellikle hukuki ihtilaflar sırasında, ödemesiz olarak veya alanınız silme işlemine tabi olduğunda kabul edilen nadir bir durumdur.
Çoğu zaman, bu durum alan adınızdaki çözünürlüğe ihtiyacı olan bir sorunu gösterir. Öyleyse, sorunu çözmek için kayıt şirketinize başvurmalısınız. Alan adınızda herhangi bir sorun yoksa, ancak çözüme ihtiyacınız varsa, önce kayıt şirketinize başvurmanız ve bu durum kodunu kaldırmasını istemeniz gerekir.

clientTransferProhibited : Bu durum kodu, alan adınızı, alan adınızı geçerli kayıt kuruluşunuzdan bir başkasına aktarmak için istekleri reddetme talimatını verir.
Bu durum, ele geçirme ve / veya sahtekarlıktan kaynaklanan yetkisiz transferleri önlemeye yardımcı olacak alan adı kaydının aktarılmasının mümkün olmadığını belirtir. Alanınızı aktarmak istiyorsanız, önce kayıt operatörünüzle bağlantı kurup bu durum kodunu kaldırmasını istemeniz gerekir.

Saldırı, çaldırma falan gibi bir durum yoksa büyük salaklık
hero member
Activity: 1218
Merit: 877
Eloncoin.org - Mars, here we come!
Sabah bende lastik araştırırken sahibinden linki çıktı tıklıyorum açmıyor şaşırmıştım böyle bir şey olacağı aklımdan geçmezdi. Kurumsal büyük bir firmanın dediğimiz gibi bir hata yapması olacak iş değil. Domain hakkını normal şekilde geri alamazlarsa alan kişi epey yüklü bir para isteyecektir bakalım süreç nasıl işleyecek merak ediyorum.
legendary
Activity: 1904
Merit: 1282
Sahibinden domaini uzatmayı unutmuş Amerikalı domain avcısı firmalardan birisi almış.

Nasıl mümkün olabiliyor bu akıl alır şey değil!

Uygulama da site hata veriyor girerken. Whois bilgisi de doğruluyor bu durumu.

Şirket en büyük balığını yakalamış.

https://twitter.com/TeknikciHoca/status/1742471209281819133

Domain gittimi? gitti. Amerikalının biri vurdu parayı. Artık adam kaç milyon dolar isteyecek allah bilir.
Pages:
Jump to: