Pages:
Author

Topic: Sahibinden.com'da Bitcoin ile Bina Satışı - page 2. (Read 3682 times)

member
Activity: 113
Merit: 20
Geçen sahibinden.com da gezinirken gözüme çarptı ciddi ciddi bitcoin karşılığı ev,arsa,tarla ilanı gördüm umarım daha da yaygınlaşır
anu
legendary
Activity: 1218
Merit: 1001
RepuX - Enterprise Blockchain Protocol
Bitcoin Çin’in ICO yasağından sonra 4200 dolar seviyesine kadar gerilemiş, sonrasında ise tekrardan güçlenip 4600 dolar seviyesine kadar yükselmişti.

Bitcoin 4200 değil, 2900 dolar geriledi bu haberden sonra. Bu yanlış bilgi haricinde haber muhteşem. Yakın zamanda gayrımenkul sektöründe yüksek oranda kullanılacak gibi Bitcoin. Yakın zamanda emlakçılar da komisyonlarını BTC olarak kabul etmeye başlarlarsa şaşırmamak lazım.
member
Activity: 1008
Merit: 19
Backed.Finance
En son olaram merkez bankasının ekip kurup,bitcoin meselesinin araştırılmasını istemesiyle birlikte artık ev araba arsa hiçbirşeye şaşırmamak gerek umarım bankalarımızda bir an önce geçerler .
sr. member
Activity: 378
Merit: 250
Farklı olan ya da farklı olacak hiçbir şey yok, klasik bir haber ve bunun gibi haberleri daha çok görürürüz diye düşünüyorum o yüzden garipsenecek bir şey de görmüyorum.
member
Activity: 89
Merit: 10
Bu haberleri daha çok duyarız gibime geliyor. Hatta bir süre sonra yadırganmayacaktır.
full member
Activity: 196
Merit: 102
“RepuX - Enterprise Blockchain Protocol”
Adam olayı çözmüş aga. Geleceğe yatırım yapıyor. TL'nin değeri gittikçe düşüyor adamda değeri günden güne artan sattığı fiyatı katlayacak olan şeye yönelmiş. Tebrik ediyorum güzel hareket.  Wink
full member
Activity: 366
Merit: 101
İzmirdeki olay hoş aslında. Bina biraz garip kaçmış ama böyle giderse yakında bitcoin ile hamburger yedikten sonra sinemaya bile gidebiliriz bence. Az daha sabretmek gerek ki bunu amerika gibi büyük bir kaç ülke yaparsa türkiyeninde peşinden yakalaması geç olmaz.

Dubaideki olayı duymuştum daha önce topraktan girmek gibi muhabbet. 30 küsür btc ye ev alıyosun ve 2019 da teslim ediyolar. Ama sabredip 30 btc yi 2019 a kadar tutarsan belkide 2019 da bitecek binadan 2 daire alırsın Cheesy
sr. member
Activity: 346
bitcoinle bina satışı yapmak ne kadar mantıklı bilemiyorum ama gerçekten güzel bir haber bitcoin çok sıçrama yaşıyacak gibi şu aralar
hero member
Activity: 896
Merit: 519
Bitcoin karşılığında Belek'in en güzel sitesinde 4+1 Villa
Antalya'nın en çok yatırım yapılan bölgesi Belek'te 4+1 ultra lüx 3 adet 4+1 villa. İster tek tek isterseniz toptan verebiliriz. Yatırım düşünenler için kaçırılmaz fırsat. Yazın yüksek sezonda 150 - 200 € günlük kira getirisi vardır. Villalar full eşyalıdır.

İyiymiş ama parasıda iyi, ülkemizde bu evleri satın alabilecek bitcoin zengini olan kişi sayısı çok az.
sr. member
Activity: 658
Merit: 288
Bitcoin çılgınlığı sahibinden.com'a da etki etmiş durumda  Cheesy

İzmir'deki bu bina 16 bitcoine satılıyor.

http://kriptokoin.in/16-bitcoine-izmirde-bina/

Dubai'de de satıldığını biliyordum ama sahibinden.com şaşırttı biraz doğrusu.

Alan varmi acaba?
full member
Activity: 854
Merit: 109
Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!
Dün araba satış ilanı görmüştüm şimdide bina yakındada ülkeler arası ticarete geçer bizde burda bayram ederiz.Bunları ön görüyorduk zaten dahada artıcaktır güzel şeyler bunlar :=)
full member
Activity: 252
Merit: 100
İyi güzel de bitcoinin değeri sürekli değişiyor o yüzden sabit bit bitcoin olarak fiyatı belirlenemez. O adam 16 bitcoin yazmış da btc değeri  5 bin tl ye düşsün bakalım yine o fiyata satacak mı ? Sabit bir tl fiyatı belirlenip isteyen o an ki kur üzerinden bitcoin olarak da satın alabilir yazılabilir anca. Ki bu da normal bir şey o kadar abartmaya gerek yok.
sr. member
Activity: 546
September 30, 2017, 12:22:28 PM
Bitcoinin güncel değerine göre kur belirlenip ev alım satımı yapılabilir zaten geçenlerde ahaberde görmüştüm türkiyedede bu sistem uygulanacak diye.
sr. member
Activity: 1736
Merit: 291
September 30, 2017, 12:19:05 PM
Bitcoinin ticarette kullanılması güzel bir şey ama bence de ev satın almak için çok mantıklı değil şu an. Değeri sürekli değişiyor çünkü. Belirli bir bitcoin değeri olarak bir fiyat belirlenmesi çok sağlıklı değil. Ama ilerde çok yaygın olarak kullanılacağını düşünüyorum.
full member
Activity: 252
September 30, 2017, 06:12:07 AM
Böyle haberleri daha çok duyarız inşallah. Bitcoinin bilinirliği hızla artıyor 2018 de çok daha fazla duyacağız.
full member
Activity: 672
September 30, 2017, 04:38:46 AM
bitcoinin gayrimenkul pazarına sıçraması çok güzel bir olay fakat bunu bitcoin cinsinden alan var mı gerçekten ? ben şahsen almazdım bitcoinin değeri hergün büyük ölçüde değişiyor
bence taşınmaz satışları için uygun olmayan bir ödeme şekli alanıda daha görmedim
sr. member
Activity: 406
Merit: 252
September 29, 2017, 03:40:20 PM
Bu ilk değil sonda olmayacak bu gidişle. Çok daha iyileri, iyi satışları BTC ile yapıldığını da göreceğiz Allah'ın izniyle. Önemli olan teknolojik olarak gelişmelerin en iyi şekilde devam etmesidir.

Ethereum ile satış yapılsa daha çok sevinirdim bu arada.
full member
Activity: 210
Web Developer
September 29, 2017, 01:45:19 PM
Bu bir ilk değil. Yaklaşık 6 ay önce boyle bir ilan acmisdim hala gecerli olarak burdurda yeni yapilmis evin btc ltc ile satisi hakkinda.
hero member
Activity: 784
Merit: 500
September 29, 2017, 09:43:43 AM
Normal de çok ilginç ya da ilginç olmasını gerektiren bir durum değil, çünkü daha önce birçok defa bu haberi duyduk. Hatta muhteşem lüks dairelerin bitcoin ile satıldığına dair haberleri Dubai'den almıştık ancak burada ilginç olan Türkiye de bu tarz şeyleri görmek. Bence umut verici.
hero member
Activity: 826
Merit: 504
September 27, 2017, 03:58:24 PM
Böyle haberleri görmekten mutluluk duyuyorum. Git gide ülkemizde de yaygınlaşıyor bitcoin. Umarım yakında tüm türkiyede bu tip satışlar görürüm.
Pages:
Jump to: