Pages:
Author

Topic: Samsung 6 Aylık Amazon Prime Üyeliği Hediye Ediyor. - page 2. (Read 202 times)

hero member
Activity: 1260
Merit: 957
Bende şuanda deneyeyim ara ara açar birşeyler izlerim dedim ki çoktan kodlar tükenmiş bu gayet normal bir durum ya da en azından türkiye için bitirmişlerdir malum Cem Yılmaz'ın yıkarlar buraya tabiri bu tarz olaylarda sıkça karşımıza çıkıyor Cheesy Vpn'le farklı bir ülkeden deneyeyim dediğimde de giriş izni vermiyor gayet normal yani böyle bir kampanyada kodların çabucak bitmesi.
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
yaklaşık 3 saat önce ben de aldım. bu arada devam eden prime üyeliğiniz varsa da alabiliyorsunuz. benim yıllardır devam eden aboneliğim vardı ve bu kampanyayı görünce acımadım yapıştırdım. hatta işin bokunu çıkararak iş yerimdeki arkadaşlar ile de paylaştım. çoğu kişi amazon prime ücreti 40 lira olduktan sonra aboneliğini iptal eden kişilerdi.
az evvel başka bir arkadaş aradı ve kendisine kod çıkmadığını söyledi. ulan sanki kodu ben paylaşıyorum orası da ayrı bir olay:)

ekşi sözlük'te de devasa bir başlık açılmış:  samsung 6 ay ücretsiz amazon prime kampanyası
belki kod çıkmadığı için neler yapılması gerektiği yazıyordur. donanımhaberde yakında hesap satılmaya başlanır:

6 aylık amazon prime üyeliği 100 lira. kart bilgilerini de değiştirip satarlar diyeceğim ama kullanıcı bilgisi ile eşleşme olaymazsa belki işlemez sistemleri.
hero member
Activity: 1246
Merit: 883
Eloncoin.org - Mars, here we come!
Acaba bu durum bir tir hatamı yoksa bilerek dağıtılan bir kod mu? merak ettim doğrusu normal şartlarda fiyatını 40 lira yapmışlardı arada 1 aylık deneme olarak veriyorlardı ama 6 ay bence çok fazla bir jest gibi görünüyor tabi hata değilse. Farklı bir durum varsa Amazon tarafından bir açıklama yapılacaktır. Çok fazla Prime video izlemesem de alış veriş konusunda hem kargo açısından hem de fiyatlandırma olarak işe yarıyor.
sr. member
Activity: 1344
Merit: 373
Hemen önlerden yerimizi alalım o zaman Smiley 6 ay az bir süre değil, aylık 40 liradan 240 liralık ücretsiz Prime hediye etmesi muhteşem, Samsung normalde böyle şeyler yapmazdı ama şaşırttı beni, belki stoklarla sınırlı falandır hemen acele etmekte fayda olabilir,
copper member
Activity: 1190
Merit: 925
Bu çok iyi bir kampanya.Telegram gruplarında çığ gibi paylaşılıyor.Yakında Samsung bunu iptal etmeden hemen edinin derim.Ben de sanal kredi kartıyla hallettim ve 6 ay sonra kendi kendine son bulacak bu maceram.Ekonominin bu döneminde Amazon Prime hizmetlerinden bedelsiz 6 ay faydalanmak muazzam bir şey.Geç olmadan siz de kayıt olun.
legendary
Activity: 1218
Merit: 1176
Evet beyler yanlış değil doğru okudunuz, az önce kayıt oldum 6 aylık üyeliğimi aldın. Şuan Amazon Prime üyeliği 40 lira 6x40=240 TLlik Airdrop yaptılar.

Yapmanız gerekenler aşağıdaki siteye girip, sol tarafta çıkan kodu kopyalamak, sonra hediyeni kullana tıklayıp amazon prime hesabınıza giriş yapmanız.
Girişten sonra kodu kullan diye yer çıkacak oraya size verilen kodu yazın, en son da kredi kartı bilgileri istiyor oraya da ben sanal kredi kartı oluşturdum 1 lira limitli oradan devam ettim.
6 ay üyelik geldi hesabıma. 23 Mayıs 2024 ta sonra eriyor prime üyeliğim.

https://shop.samsung.com/tr/amazon-prime-hediye-kampanyasi

https://twitter.com/webtekno/status/1727678382609985602/photo/1
Pages:
Jump to: