Pages:
Author

Topic: Sapphire rx 570 pulse 4 gb Mini İndirim - page 2. (Read 265 times)

newbie
Activity: 57
Merit: 0
45-55 arasi 2 fanlilar 60 ciddi bir isi uzun sure icin

Kapalı kasa fanda tutulur ve temiz hava ile desteklenirse 5 10 derece fark edeceğini düşünüyorum hocam.

Riglerimde bu ürünü kullanmayı düşünüyorum ancak 1750 lik ve 1500 lük olarak değişiyor sanırım bunların güçleri. Ancak tam kullanandan öğrenmek gerekli.
full member
Activity: 616
Merit: 118
45-55 arasi 2 fanlilar 60 ciddi bir isi uzun sure icin  bunu sadece bırkac ay olarak dusunmemek gerekli
newbie
Activity: 57
uzun zamandır bu ürünü zaten fiyatı bu tek fanla yaz aylarında soğutmak için uğraşmak isteyen arkadaşlarımız alabilir onun haricinde bir espirisi yok normal fiyat

almak isteyen kaçırmasın.bende var, çok memnunum. 30,6 mhs alıyorum. tek fan olduğuna bakmayın, çift fanlı gigabyte 70 derecede çalışıyorken bu fındık 60 derecede çalışıyor.

Hocam 30 alıyorsak bu kartlardan almak daha mantıklı piyasaya göre peki bunlarda bi 1500 mhz bide 1750 mhz çalışan var sizdekiler hangisi acaba?
newbie
Activity: 82
uzun zamandır bu ürünü zaten fiyatı bu tek fanla yaz aylarında soğutmak için uğraşmak isteyen arkadaşlarımız alabilir onun haricinde bir espirisi yok normal fiyat

almak isteyen kaçırmasın.bende var, çok memnunum. 30,6 mhs alıyorum. tek fan olduğuna bakmayın, çift fanlı gigabyte 70 derecede çalışıyorken bu fındık 60 derecede çalışıyor.
full member
Activity: 616
Merit: 118
newbie
Activity: 9
https://www.hepsiburada.com/sapphire-pulse-amd-radeon-rx570-4-gb-256-bit-ddr5-ekran-karti-11266-34-20g-p-HBV00000AHD2I

%25 indirim yapmışlar fiyat 1499 TL yazıyor.Araştırdım 28 Mh/s civarı gücü var yorumlarınızı alabilirmiyim ?
Pages:
Jump to: