Pages:
Author

Topic: SATILMIŞTIR Konu kilit Lütfen. ANTMINER - S1 180GH/s ~ 200GH/s - - page 2. (Read 3691 times)

member
Activity: 69
Merit: 10
Burada kimseyi kandırma yada aldatma gibi bir niyetim yok. Öncelikle burası pazar alanız zorla satım alanı değil. Arkadaşım kimseye ürünü zorla al diyen yok." DeepCoin "Arkadaşımızın dediği gibi...
Herkesin kendine göre bir hesabı mevcut. Ürünle ilgilenen arkadaşlar mesaj yazabilir. Şahsi fikirlerini kendine yada paylaşabileceğin diğer  konulara sakla lütfen. Konuda belirttiğim gibi.

" Lütfen gereksiz yorumlardan kaçınalım "

Yorumun gerekli ya da gereksiz olduğuna kim karar veriyor? Burası bir forumsa herkes görüşünü paylaşabilir. Rahatsız olan gitsin başka yerde satsın. GEREKSİZ BAŞLIKLAR AÇMASIN.

Kimin nerede konu açacağına kendisi karar verir.(Konu Form kurallarına aykırılık teşkil etmiyorsa).Konu açan diğer arkadaşlar gibi nerde konu açılacağı sana sorulacak değil!.
konu tek başlık altında açılmış ise açılan konuya gerekli şekilde yorum yapılır. Yapılır ki bu başlık altında sadece satış için konu mevcut.
Onuda geçtim konuya yorum yapan arkadaşımız "Gerçekleri yazarsanız " gibi ifade kullanınması konuyu açan kişiye saygısızlık olmazmı ? Üzülerek söylüyorumki bu yorumundan sonra sana katıldığım bir nokta var oda Herkes görüşünü söylemekte özgürdür. Ancak yorum yapan kişi belirli standartları aşmamalı lugatını telaffuzda saygılı olmak zorundadır. Rahatsız olan konunun altına yorum yapmaz forma bu düşüncelere  sahip arkadaşlar için zaten bölüm mevcut.
legendary
Activity: 1554
Merit: 1000
Burada kimseyi kandırma yada aldatma gibi bir niyetim yok. Öncelikle burası pazar alanız zorla satım alanı değil. Arkadaşım kimseye ürünü zorla al diyen yok." DeepCoin "Arkadaşımızın dediği gibi...
Herkesin kendine göre bir hesabı mevcut. Ürünle ilgilenen arkadaşlar mesaj yazabilir. Şahsi fikirlerini kendine yada paylaşabileceğin diğer  konulara sakla lütfen. Konuda belirttiğim gibi.

Yorumun gerekli ya da gereksiz olduğuna kim karar veriyor? Burası bir forumsa herkes görüşünü paylaşabilir. Rahatsız olan gitsin başka yerde satsın. GEREKSİZ BAŞLIKLAR AÇMASIN.
member
Aylık getirisi 200-300 dolar filan değil öyle olsa zaten 2 ay kazar parasını çıkarırdınız.

+ elektrik parasını bile eklemesek 120 dolar etmiyor elektrik parasını ekleyince getirisi 75 dolar.

Aylık en fazla 70,75 dolar getiriyor ve btc şu an yüksek gerektiği kadar hep 400-440 arası gidip,geliyor.

Gerçekleri yazarsanız daha kolay alıcı bulursunuz.

legendary
Activity: 1036
Merit: 1001
Alicak adam zaten biliyordur neyin ne oldugunu kimse kimseye zorla birsey satmiyor arkadas. Isine gelen alir gelmeyen almaz. Aklini calistiran bir adam yukarida yazilandan cok daha fazlasini kazanir. Sadece bitcoin yok sha256 olan.
newbie
Activity: 56
Merit: 0
Aylık getirisi 200-300 dolar filan değil öyle olsa zaten 2 ay kazar parasını çıkarırdınız.

+ elektrik parasını bile eklemesek 120 dolar etmiyor elektrik parasını ekleyince getirisi 75 dolar.

Aylık en fazla 70,75 dolar getiriyor ve btc şu an yüksek gerektiği kadar hep 400-440 arası gidip,geliyor.

Gerçekleri yazarsanız daha kolay alıcı bulursunuz.

member
Buyuk  indirim yapildi ...100$
member
Fiyat 700$ ' a düşmüştür.
member
Crypto işlerinden parayı vuranlar hardware üreticileri ve exchange siteleri oldu. yatırım yapanların hepsinin elinde patladı yazık. bu işe ilk girenler hariç tabi.

Ayni sekilde devam ediyorlar neyse bizim konumuza dönelim Wink

Satis devam etmektedir...
hero member
Activity: 826
Merit: 1000
Crypto işlerinden parayı vuranlar hardware üreticileri ve exchange siteleri oldu. yatırım yapanların hepsinin elinde patladı yazık. bu işe ilk girenler hariç tabi.
member
50 $ indirim yapılmıştır.
member
..SATILMIŞTIR Konu kilit Lütfen.
Pages:
Jump to: