Pages:
Author

Topic: Satılık Kripto Para & Blockchain Domainleri - page 3. (Read 2837 times)

newbie
Activity: 119
Merit: 0
Çoğu güzel domainler beğenmediğim olmadı. Bana kalırsa biraz daha bekletip satışa çıkartsanız daha iyi olurdu sizin için ama size kalmış tabii.

Ederini verene satacağım hocam, teşekkürler düşünceleriniz için.
member
Activity: 630
Merit: 37
Çoğu güzel domainler beğenmediğim olmadı. Bana kalırsa biraz daha bekletip satışa çıkartsanız daha iyi olurdu sizin için ama size kalmış tabii.

ikinci bir boğada bitcoin ve kripto paralar tekrar popüler olduğunda bu domainler güzel para yapabilir şimdilik elinizden üç kuruşa çıkarmayın derim bekletin ileriye dönük güzel para bırakabilirler
full member
Activity: 487
Merit: 115
newbie
newbie
www.kriptopara.shop domaini listeye eklendi.
newbie
www.akillikontrat.com

domainleri listeye eklendi.
newbie
kriptofaiz.com eklendi.
newbie
sogukcuzdan.com güzel domainmiş.
iyi satışlar.

Teşekkürler.
newbie
Activity: 3
sogukcuzdan.com güzel domainmiş.
iyi satışlar.
newbie
Listeye www.kriptopara.ca eklendi.
newbie
kripto danisman domainine 500 tl verebilirim.

Kriptodanisman.com web sitesi, telegram ve twitter adresleriyle beraber satılık. Bu takıma 1 BTC veren oldu, yukarıda (KriptoGuruTR) üyesinin mesajını görebilirsiniz. Biraz da indirimle 0.75'e kadar düştük. Ancak piyasa çökünce satın almaktan vazgeçtiler.

Sonuç olarak; 1 BTC beklemesem de 500 TL çok düşük bir teklif. Yine de teşekkürler.
member
Activity: 630
Merit: 37
kripto danisman domainine 500 tl verebilirim.
hero member
Activity: 714
Merit: 503
www.mesutcandemir.com.tr
Arkadaşlar gerçeklikten uzak teklifler için mesaj atmayın. Ayrıca tekliflerinizi, siteler üzerinden de verebilirsiniz.

İletişime geçer misin kardeşim

Telegram @ MesutCan
newbie
www.airdrop.shop satılmıştır. Diğerleriyle ilgili tekliflere hala açığım.
newbie
sogukcuzdan.com alan adı için teklifim 0.05 BTC 'dir. Daha iyi bir teklif gelmezse benimle iletişime geçebilirsiniz.

Teşekkürler, ancak bu isim için çok düşük bir teklif.
newbie
O çirkef yobaz ağzına kutsal kitap Kur-an'ı Kerim'i almasaydın konuyu burada bırakıcaktım ama senin gibilerin ne soytarı olduğunu göstermek için bir de şu mesajlarını paylaşıyorum:

Aşağıda alıntıları göreceğiniz üzere, bu sözde çok erdemli dini bütün müslüman kardeş, aynı işleve sahip muadil ürünü yabancı forumda 20 USD'a satmaya çalışıyor, TR'de ise 1 ETH'ya (binlerce dolar yorumunu zaten tamamen geçiyorum), eşek sudan gelinceye kadar dövsen böyle zibidileri az, neyse elimden bir kaza çıkmadan bu konuyu kapatıyorum.

Airdrop linklerinizi paylaşabileceğiniz telegram, web ve twitter sayfaları satılıktır.

SATILIK SAYFALAR

Web: www.bedavatoken.com
Telegram: https://t.me/bedavatoken
Twitter: www.twitter.com/bedavatoken

Üç sayfa bir arada toplam fiyat: 1 ETH

I am selling telegram channel & web site & twitter account that you can share your airdrop links.

Web: http://www.airdrop.shop
Telegram: https://t.me/airdrop_shop
Twitter: www.twitter.com/airdropshop

3 Pages Price: $20 (Payment: ETH or BTC)

Sitelerin web trafiği aralarında dağlar kadar fark olduğu ve ".shop" ile ".com" domain fiyatlarının arasında uçurum olduğu için birisi 20$ birisi 1 ETH (80$) olmasın?

Ayrıca airdrop.shop kur düştüğü için 0.40 ETH'ye satıldı, şuan transfer sürecinde.

Özür dileyeceğine pis pis konuşmaya devam etmişsin ve başka bir yerden laf çarpmaya çalışmışsın ama ufak beynin aradaki farkın neden kaynaklanabileceğine basmamış.

Bye.
jr. member
Activity: 51
Merit: 53
sogukcuzdan.com alan adı için teklifim 0.05 BTC 'dir. Daha iyi bir teklif gelmezse benimle iletişime geçebilirsiniz.
legendary
Activity: 2016
Merit: 1598
O çirkef yobaz ağzına kutsal kitap Kur-an'ı Kerim'i almasaydın konuyu burada bırakıcaktım ama senin gibilerin ne soytarı olduğunu göstermek için bir de şu mesajlarını paylaşıyorum:

Aşağıda alıntıları göreceğiniz üzere, bu sözde çok erdemli dini bütün müslüman kardeş, aynı işleve sahip muadil ürünü yabancı forumda 20 USD'a satmaya çalışıyor, TR'de ise 1 ETH'ya (binlerce dolar yorumunu zaten tamamen geçiyorum), eşek sudan gelinceye kadar dövsen böyle zibidileri az, neyse elimden bir kaza çıkmadan bu konuyu kapatıyorum.

Airdrop linklerinizi paylaşabileceğiniz telegram, web ve twitter sayfaları satılıktır.

SATILIK SAYFALAR

Web: www.bedavatoken.com
Telegram: https://t.me/bedavatoken
Twitter: www.twitter.com/bedavatoken

Üç sayfa bir arada toplam fiyat: 1 ETH

I am selling telegram channel & web site & twitter account that you can share your airdrop links.

Web: http://www.airdrop.shop
Telegram: https://t.me/airdrop_shop
Twitter: www.twitter.com/airdropshop

3 Pages Price: $20 (Payment: ETH or BTC)
legendary
Activity: 2016
Merit: 1598
December 13, 2018, 03:45:38 PM
100 lira nedir yav niye dalga geçiyorsunuz adamla Cheesy
tanesi 60 liradan 7 domain 420 lira ediyor. 500 lira veririm hacı abi. Cheesy

ahahahaha işin şakası bi yana bazıları ciddi güzel. bi kaç biner dolar eder. hayırlı satışlar.

"100 TL veriyorum" tarzı mesajlar sizi ne kadar rahatsız ediyorsa, emin olun "birkaç biner dolar eder şefim" tarzı arkadaşlarınızın yazdığı

kasaba kurnazı dolduruş mesajları daha kötü niyetli, dürüst ve etik iş yapmak istiyorsanız önce pazarlamacı arkadaşlarınızı doğru seçin bence...

Burada @Muhtaixa adlı kullanıcıya ve bana iftira etmişsiniz. Bence siz niyet okumak veya "kurnaz avcılığı" yapacağınıza, insanları yaftalamayan "dürüst ve etik" davranışlarda bulunun.

104:1 Yazıklar olsun her dedikoducuya ve iftiracıya.

sen önce okuduğunu anlamayı ve "iftira"nın manasını öğren yobaz arkadaş, Kur-an'ı Kerim'den alıntı yapınca adam kazıklamak serbest mi

oluyor Smiley, şu piyasada Türkçe kripto domain'i olabilir mi "birkaç bin dolar" eden, bunu söyleyen ya hilebazdır, ya da dünyadan haberi olmayan

bir saftorondur, bu 100% doğru bir değerlendirme olur, senin ne olduğunu ise okuyucuların yorumuna bırakıyorum...
newbie
December 13, 2018, 03:21:47 PM
100 lira nedir yav niye dalga geçiyorsunuz adamla Cheesy
tanesi 60 liradan 7 domain 420 lira ediyor. 500 lira veririm hacı abi. Cheesy

ahahahaha işin şakası bi yana bazıları ciddi güzel. bi kaç biner dolar eder. hayırlı satışlar.

"100 TL veriyorum" tarzı mesajlar sizi ne kadar rahatsız ediyorsa, emin olun "birkaç biner dolar eder şefim" tarzı arkadaşlarınızın yazdığı

kasaba kurnazı dolduruş mesajları daha kötü niyetli, dürüst ve etik iş yapmak istiyorsanız önce pazarlamacı arkadaşlarınızı doğru seçin bence...

Burada @Muhtaixa adlı kullanıcıya ve bana iftira etmişsiniz. Bence siz niyet okumak veya "kurnaz avcılığı" yapacağınıza, insanları yaftalamayan "dürüst ve etik" davranışlarda bulunun.

104:1 Yazıklar olsun her dedikoducuya ve iftiracıya.
Pages:
Jump to: