Pages:
Author

Topic: Satılık Rig (3x MSI 1080 Ti Gaming X 11GB) - page 2. (Read 2139 times)

hero member
Activity: 700
Merit: 553
öncelikle iyi satışlar,

ancak bu kartın stok sorunu pek yok, 3000-3300 gibi bir fiyata alınabilir, taş çatlasın 12-13 bine bu sistem sıfır oalrak kurulabilir,

kıçıkırık 470 li riglere 15 bin lira çekiyolar kardeşim dersen de haklısın der susarım Smiley

kolay gelsin.
full member
Activity: 134
Merit: 100
Dostum konuyu kilitle bence birsürü gereksiz yorum gelir hayırlı satışlar Smiley
newbie
Activity: 37
Merit: 0
Merhaba,

3 kişi ortak olarak kurduğumuz;

Asus Prime Z270-P
120 GB SSD
Pentium G4560
8 GB RAM
3*USB Riser
1000 Watt Corsair 80+ Platinium PSU
3* MSI 1080 Ti Gaming X Ekran kartı

+ 3 adet usb riser +1 adet add2psu + watt ölçer + network kabloları ve switch verilecektir. Rig kasası herşeyiyle profesyonel hazırlandı. Anakart 8 karta kadar destekliyor biz öyle yapacaktık ancak şuan aynı ekran kartından temin edilemiyor. riser ve add2psu hariç tüm parçalar vatanbilgisayardan alındı. parçalar alınalı kullanılmaya başlanalı 2 oldu.

Biz zcash kazıyoruz, günlük ortalama 25 dolar ortalama kazancı var sistemin. Anlık 830 watt ortalamada elektrik tüketimi var. Alternatif para birimleri ile daha çok kazanç sağlamak mümkün, DGB-Skein LBRY gibi ancak daha deneme fırsatımız olmadı 3 ümüzünde işe bayram vs drken kurcalayamadık. Eğer satılmazsa skein deneyeceğiz yabancı forumdaki istatistiklere göre günlük 30-45 $ kazanmak mümkün.

İzmir içi elden teslimat yapabiliriz, bildiğimiz kadarıyla bu işi bilmeyen herkese yardımcı olabilirim. Bizde yeni öğrendik tabi bunu bilin.

19 bin TL istiyoruz, ilgilenenler mesaj atsın telefon numaramı paylaşırım. iyi çalışmalar.

Merhabalar, herkese teker teker cevap vermeyeceğim ancak belirtmek istiyorum, 3 karta 9bin teklif edilmiş, ben 3500 vereyim eğer tr garantili bu kartı bana bulursanız. kartın fiyatı vatanda 4500 TL ben kurulu rig halinde satıyorum, işinize gelirse teklif verirsiniz. olmayacak fiyatlara satacak değilim. iyi forumlar.

Edit: Ortalama 25 dolar yazdım, 1 hafta önce 32 dolar günlük kazanç gösterirken şuan 21 dolar gösteriyor. Zcash fiyatı düştüğü için böyle tekrar 400$+ seviyelere çıkarsa zaten 25 dolar üzerinde olacaktır ortalama. konuda herhangi bir yanlışlık yok. Rig komple satılıktır, ilgilenenler mantıklı teklifler gönderebilirler.
Pages:
Jump to: