Pages:
Author

Topic: Satılık S7,S5,S4 ve AVALON 6 (Kredi Kartına 5 İLE 9 Taksit) - page 3. (Read 8727 times)

full member
Activity: 191
Merit: 101
Taoist kardeş bir müslüman olarak pazarlık yapmak sünnettir. tanesine 6250 tl teklif ediyorum.15 tane alabilirim.
legendary
Activity: 918
Merit: 1000
Arkadaşlar şimdi ben Taoistim. Benim dinimde 5 e alıp 8 e satmak sevaptır.

Ayrıca müslüman kardeşler de başka dine mensup gavurlarla ticaret yapa bilirler bildiğim kadarıyla.

Sattığım tüm batchlerdeki S7leri müşterilere göndermeden önce tütsülüyorum.

Stokta 63 adet Batch2, Batch3, Batch 4, Batch 5 ve Batch 6 ürünler mevcut.

Fiyatımı da indirdim Roll Eyes 7799 TL.

sr. member
Activity: 490
Merit: 270
Reverse Engineer
Mevzu delinin attığı taşa döndü arkadaşlar, netleştirim;
ithalat masrafları çok yüksektir ve tümünü son kullanıcı üstlenerek öder.
saygılar.
newbie
Activity: 27
Merit: 0
yahu ticaret yapıyor adam, serbest piyasa ekonomisi var.. istediği fiyattan satar. ok istediğimiz yorumu da yapabiliriz ama hep olumsuz yorumlar yapıyorsunuz, bir adım ileri atayım biraz yapıcı olayım yok. sende al 5 e 500 e sat. alabilio musun 5 e? hayır.. hikayeden geyikler.
Kismen haklisin kardesim dogru bir noktaya parmak bastin 5e alamamanin acisiyla yazmis olsam gerek herhalde.
hero member
Activity: 644
Merit: 500
yahu ticaret yapıyor adam, serbest piyasa ekonomisi var.. istediği fiyattan satar. ok istediğimiz yorumu da yapabiliriz ama hep olumsuz yorumlar yapıyorsunuz, bir adım ileri atayım biraz yapıcı olayım yok. sende al 5 e 500 e sat. alabilio musun 5 e? hayır.. hikayeden geyikler.
newbie
Hakaret etmedim kufur etmedim. Gorus belirttim asil sizin isinize gelmiyorsa forumun cikis kapisi sol ust kosede kolay gelsin Smiley
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
5e alıp 8ede satabilir 18e de satabilir.alan olduğu sürece istediği fiyata satar.o mantıklı en basitinden iphone6s amerikadan 2000tl ye getirilebiliyor ama tr de 3200e satılıyor. Eğer ticaret kafanıza yattıysa sizde getirin satın kolay bir iş olduğunu düşünüyorsanız. ayda 3 tane satsanız tr ortalamasının çok çok üstünde gelir elde etmiş olursunuz.
bu arada satan arkadası hiçbir sekilde tanımıyorum.
legendary
5 e al 8 e sat temiz

Siz de alın siz de satın o kadar basitse.Bugüne kadar yaptığım satışlardan hiçbirinden olumsuz dönüş almadım.Yaptığım satışlar TH olarak da 1000 TH üzerindedir.

Ayrıca sizin gibi düşünüp gümrükte oldukça yüklü miktarda ödeme yapan arkadaşlar var.Kimliklerini açık etmek benim işim değil.Kendileri arzu ederlerse paylaşırlar.

Benim söyleyeceklerim bu kadar.Herkese bol kazançlar.
sr. member
Activity: 490
Merit: 270
Reverse Engineer
5 e al 8 e sat temiz

bak güzel kardeşim hesap yaparken bir sürü parametreyi de değerlendirmezsen böyle ufo gören masum köylü gibi yorum yaparsın.
ben firma olarak İzzet beyin cihazları için PSU ihtiyaçlarını karşılıyor ve bazı teknik konularda kendisine nacizane destek oluyorum.
aramızdaki her alışverişte kendisi hiçbir zaman borçlu kalmamış ve ödemesini peşinen yapmıştır. Bu binbir güçlükle getirdiği cihazlar için
gümrüğe-devlete(kkdf-kültür-damga-kdv)-müşavire-upsye(ordino-ardiye)-nakliyeciye-gitgel yaptığı esnada kendi harcadığı benzine ve
efora ve son olarak bana yaptığı ödemeleri de hesaba katarsak ve hele bir de bunları alan CAHIL ADAMLARLA cebelleştiğini de düşünürsek,
SEN bu cihazı bu fiyata alamıyorsan HİÇ KONUŞMA !
newbie
5 e al 8 e sat temiz
legendary
Sanal pazar ve gittigidiyordan satışım yoktur.
hero member
Activity: 662
Merit: 501
Pm gönderildi...
legendary
Activity: 1301
📌 peerguess.com 📌
son fiyatınız mı ?
legendary
legendary
Activity: 1184
Merit: 1017
PSU dahil mi?
legendary
   21 Adet S7 , NAKİT 7800 TL; Kredi Kartına 5 Taksit 8.000 TL.

50 Adet Avalon 6 Nakit 6500 TL, Kredi Kartına 5 Taksit 6.700 TL.

3 Adet S4 Nakit 2350 TL , Kredi kartına 5 taksit 2.500 TL

3 Adet s5 Nakit 1.800 TL, Kredi kartına 9 taksit  2.000 TL.

Kredi kartına 9 taksite kadar bölme imkanı mevcuttur.

Fiyatlara PSU dahildir.

İlgilenenler pm atabiilir.
Pages:
Jump to: