Pages:
Author

Topic: [SCAM!!!] Auctus | Akıllı Sözleşmelerle Güçlendirilmiş Emeklilik Yatırım Fonları - page 3. (Read 2192 times)

full member
Activity: 202
Merit: 100
Geleneksel emeklilik yatırım fonlarından tek farkı akıllı sözleşme.Bankalar zaten kendi sistemlerini kurmak için ar-ge yapıyorlar.Pek bir yenilik yok bu projede.
legendary
Activity: 1218
Merit: 1001
Proje fena degil ekip çalışkan en azından bounty ile ilgileniyorlar aktif olarak, iş yapabileceğini düşünüyorum bende projenin, ama süresi çok uzun ve kampanya ya çok erken başlamışlar bence, sabredenler kazanır umarım
sr. member
Activity: 329
Merit: 250
Ödül dağıtımını ico bitiminden 1 hafta sonra (5 Aralık'ta) yapacaklarını açıklamışlar. Biraz fazla bekleyeceğiz ama dedikleri gibi hızlı dağıtırlarsa güzel olur.

ICO'su ve kampanyası da kendi gibi emekliliğe yatırım olmuş. Grin Grin
3 ay sonra tokenleri alabileceğiz. 3 ayda piyasada neler olur neler. Piyangoya döner bu ICO işi iyice.

Evet malesef bekleme süresi biraz fazla. Ama bayadır bountynin içindeyim şimdi çıkarsam boşu boşuna beklemiş olurum. Güzel bir ico geçirmelerini dileyip bekleyeceğiz artık Cheesy
sr. member
Activity: 672
Merit: 254
Ödül dağıtımını ico bitiminden 1 hafta sonra (5 Aralık'ta) yapacaklarını açıklamışlar. Biraz fazla bekleyeceğiz ama dedikleri gibi hızlı dağıtırlarsa güzel olur.

ICO'su ve kampanyası da kendi gibi emekliliğe yatırım olmuş. Grin Grin
3 ay sonra tokenleri alabileceğiz. 3 ayda piyasada neler olur neler. Piyangoya döner bu ICO işi iyice.
sr. member
Activity: 714
Merit: 316
The Experience Layer of the Decentralized Internet
Kriptokoin piyasasında bu gibi fon projeleri gördüğüm zaman çok mutlu oluyorum. Çünkü hepsi düşük yatırım alıyor olmalarına rağmen süper işler yapıp, icraatler ortaya koyabiliyorlar.

Söylediğim gibi ico'ları sırasında düşük yatırım alıyor oldukları için de borsalara dahil olduktan sonra bayağı değerlenebiliyor. Change' e girmemiş olsam kesin olarak imza kampanyasını tercih ederdim.

yani son dönemde ortaya çıkan ve çok fazla yatırım toplayıp hala diplerde olan sonm, taas ve coindas gibi birçok proje dumplandı ve hala oradan çıkamadılar. evet küçük yatırım alan projeler hızlı pump yer ve iyi kazandırı ama hepsi değil. yine dikkatli davranmak gerekir yani.
sr. member
Zz
legendary
Activity: 1820
Merit: 1077
Küçük ico lar ilgimi çekiyor.
Para kısıtlı olduğu için, reklamdan gezmeden çok işe odaklanıyorlar.
Bu bağlamda bir iki eth ile ön satıştan almayı düşünüyorum.
Adamların yapacağı şey belli, bir AR-GE yok risksiz geldi ban
hero member
Activity: 1655
Merit: 600
Ön-satış Duyurusu ve Yol Haritası:

Auctus ön-satış 3 ekimde başlayacak. Ön-satışta toplanacak maksimum miktar 300 bin dolar. 1 ETH karşılığında 2500 AUC alınabilecek.

ICO, 14 kasımda başlayacak ve ICO'da 1 ETH karşılığında 2000 AUC alınabilecek.

Detaylı bilgi:

https://medium.com/auctus/auctus-pre-sale-announcement-and-roadmap-8d60b4a01816
full member
Activity: 504
Merit: 102
PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN
Valla 4 5 gündür giremiyordum ludmilla ve vicinius baya aktiflerdi slackte yazdıktan 10 dk sonra cevap veriyorlardı max. Şimdi girip baktım cidden ortalıkta kimse yok anlıyamadım.
sr. member
Activity: 546
Slackte çok aktifler demişsiniz ama ben girdim kimseyi bulamadım sorun ben de mi diye düşünüyordum,çok şükür bu konuda yalnız değilmişim. Smiley
sr. member
Activity: 798
Merit: 260
İçimde para toplanmayacak gibi bir his var arkadaşlar o yüzden pek ilgilenmedim açıkcası ama imzasına girenler varsa kazançlı olur umarım

bende toplayamazlar diye düşündüm şahsen yoksa imzasına girecektim
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
İçimde para toplanmayacak gibi bir his var arkadaşlar o yüzden pek ilgilenmedim açıkcası ama imzasına girenler varsa kazançlı olur umarım
sr. member
Activity: 672
Merit: 254
İmzasına girdim ama şu anda Slackte herkes offline. Listeler anında güncellenmiyormuş.
Başarılı olacaklar mı merak ediyorum.
full member
Activity: 504
Merit: 102
PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN
İmzasına ilk giren benim  Grin Slackte de çok aktifler anında cevaplar geliyor. Bence gayet mantıklı bir proje tutacağını da düşünüyorum. Daha önce bunu muhadili bir proje var mıydı bilmiyorum ama bana mantıklı geliyor. Ekip genç ama kalabalıklar. Birlikten kuvvet doğar hadi aslanlarım  Grin
anu
legendary
Activity: 1218
Merit: 1001
RepuX - Enterprise Blockchain Protocol
Kriptokoin piyasasında bu gibi fon projeleri gördüğüm zaman çok mutlu oluyorum. Çünkü hepsi düşük yatırım alıyor olmalarına rağmen süper işler yapıp, icraatler ortaya koyabiliyorlar.

Söylediğim gibi ico'ları sırasında düşük yatırım alıyor oldukları için de borsalara dahil olduktan sonra bayağı değerlenebiliyor. Change' e girmemiş olsam kesin olarak imza kampanyasını tercih ederdim.
full member
Activity: 490
Merit: 193
projenin tek sevdiğim tarafı bountysiyle ilgilenen ludmila oldu  Smiley kadın o twitter lüstesini güncelliyor usanmadan yılmadan tüm managerlar böyle olsa keşke  Grin

hocam valla bunu yazmak için girdim bende konuya, keşke bütün bountylere bu abla baksa  Smiley proje fena değil bounty yönetimi başarılı buda ekstra güven veriyor ekiple ilgili,icodan pek umutlu değilim ama yatırım toplamaz gibi geliyor.inş toplarda bountyden bişeyler alırız ama zor gibi
sr. member
Proje ekibi dün akşam bir toplantı yaptıklarını ve Çarşamba günü yani yarın ico ve diğer konularla ilgili açıklama yapacaklarını bildirdiler. Umarım en yakın zamanda güzel bir ico gerçekleşir.
sr. member
Projenin imza kampanyasındayım, kazançlı olabileceğini düşünüyorum. Gelişmeleri buradan da takip edip edindiğim bilgileri buradan da paylaşmaya çalışacağım. Bütün katılımcılara iyi şanslar dilerim.
full member
Activity: 350
Merit: 106
projenin tek sevdiğim tarafı bountysiyle ilgilenen ludmila oldu  Smiley kadın o twitter lüstesini güncelliyor usanmadan yılmadan tüm managerlar böyle olsa keşke  Grin
sr. member
Activity: 322
Devletin zorlamasiyla bes sistemine gecen cok insan bu sistemden cikti,cikamayanlar da nasil cikacaklarini bilmeyenler.Ben sirf bu devlet bunu zorluyorsa kesin bir piclik vardir diye ogretmen olan esimi cikardim sistemden.Bunlar ulke insani adina birsey yapmaz diye dusundum.Bu proje tutarmi bilmem ama ico da pek bir para toplanacagini sanmiyorum.
Pages:
Jump to: