Pages:
Author

Topic: Scam Projeler ve Kanıtları -- Zaman en kıymetli varlığınızdır. ! - page 3. (Read 825 times)

newbie
Activity: 17
Merit: 0
amma çok dolandırıcı pezevenk varmış
evlerine haram loıkma nasıl götürücekler
bunların hiçmi insafı yok? hiçmi allah korkuları yok?
ana babaları nasıl yetiştirmiş gardaşım bunları
bunlar hangi ülkeden neredn giriyorsa aslında o ülkenin siber bilişimine şikayet etmek lazım.
paylaşıtığın iyi oldu bu şerefsizlere para kaptıracak varsa kaptırmaz artık.
member
Activity: 86
Merit: 10
Kün Tuğ Bolgıl , Kök Kurıkan !
gerçekten büyük emek ellerinize sağlık adamlar dolandırcılıkta sınır tanımamışlar
member
Activity: 252
Merit: 11
Hocam emeğinize büyük saygı duydum. Ancak kesinlikle herkesin böyle derinlemesine araştırma yapmasına gerek yok. İşte siz merak edilen projelerin scam olup olmadığını anlamak için neler yapılmasını gerektiğinin de bir örneğini göstermişsiniz aynı zamanda. Zaten şu aralar kimde ICO lara da yatırım yapmasın.Ancak, kampanyalarına katılarak bu şerefsizlerin ekmeklerine yağ sürmememiz lazım. Tekrardan emeğinize sağlık.
member
Activity: 588
Merit: 22
Bu yıl sanırım en az 30 projem scam çıktı benim de..Bounty işinden bile soğudum nerdeyse..Emek veriyoruz aylarca görev yapıyoruz.Sabah bir uyanıyosun,adamlar telegramı falan kapamış gitmiş..Yazık,emeklere yazık...
full member
Activity: 602
Merit: 118
Daha öncede böyle bir başlık vardı sanırım. Hatta bir ara sahte olduğunu sonradan öğrendiğim Monopoly live diye bir bounty ye katılmıştım. Tabi bilmeden. Bir elemanın negatif trust vermesi ile bayağı bir uğraşmıştım. Artık bounty devride bitti gibi birşey yeni kazanç kapıları bulmak lazim
member
Activity: 476
Files.fm - Store, Share and Sell Files
Paranın olduğuu yerde bu paraları çalmak için bekleyen çakallar da olacaktır. Kaliteli olsa bile hiç bir icoya yatırım yapmadım. Sonuçta borsaya girince dumplanıyorlar. Bu yüzden sahtesine de gerçeğine de icolardan yatırım yapmayın.
jr. member
Activity: 476
Merit: 2
Gerçekten harika bir paylaşım olmuş ellerine sağlık bir de bunun gibi sahte takım değilde gerçek takım olup tüm parayı açık açık cebe indiren takımlar var asıl onlar daha tehlikeli ve sinir bozucu.
member
Activity: 700
Merit: 56
hocam tebrikler globalden buraya akıtın tüm fake icoları bizde nasiplenelim ama tek bir ricam var lütfen devamını getirin gayet pozitif bir konu forum için

Teşekkürler hocam sezon bitti kış geldi artık çok vaktim olur o yüzden elimden geldiğince güncelleyeceğim Smiley
legendary
Activity: 2156
Merit: 1069
hocam tebrikler globalden buraya akıtın tüm fake icoları bizde nasiplenelim ama tek bir ricam var lütfen devamını getirin gayet pozitif bir konu forum için
member
Projeye yatırım yaparken buradan ya da başka yerlerden bilgisine güvendiğim kişilerin fikirlerini okurum dikkat ederim öyle girerim balıklama atlamak çok yanlış bir hareket
Ama son zamanda yaptığım en büyük hata morph dur nasıl girdim bilmiyorum ama girdik o da bize girdi. 😄Allahtan küçük yatırım yapmıştım bir günde 7000 den 100 e düştü

Çok özenle seçilmesi lazım hocam bir anlış aceleyle yapmamak lazım.
Ben katılıcağım ico için birkaç saatimi ayırıyorum pc başından kalkmadan Amaçlarını, ekibi, yol haritasını, önceki geçmişlerini, whitepaper'i felan.
100 tl bile yatırsan ucunda bir risk var o yüzden iyi incelemek lazım.
Ama bu aralar ico'ya girmeyi çok önermiyorum açıkcası piyasa allak bullak en güvenilen bile dipleri görüyor.
sr. member
Activity: 1302
Merit: 264
Projeye yatırım yaparken buradan ya da başka yerlerden bilgisine güvendiğim kişilerin fikirlerini okurum dikkat ederim öyle girerim balıklama atlamak çok yanlış bir hareket
Ama son zamanda yaptığım en büyük hata morph dur nasıl girdim bilmiyorum ama girdik o da bize girdi. 😄Allahtan küçük yatırım yapmıştım bir günde 7000 den 100 e düştü
member
Tüm yorumlar için teşekkür ederim vakit buldukça daha çok ekleyeceğim.
member
bu işlerin bokunun çıktığının göstergesi..10 $ bounty için kyc yapanlara da geçmiş olsun  Grin Grin bu arada fake yerine neden sahte demiyorsunuz kardeşim azıcık dilinizi sevin koruyun yazık ya

Hocam epey önce başka bir konumda sahte dediğimde herkes fake desen anlicaz gibi cümleler sarf ettiğinden bu şekilde konuştum. Ben biraz dil konusuna takıntılıyımdır, virgüllere bile dikkat eden birisiyim ama istek o yönde olunca mecbur isteğe göre hareket ediyoruz Smiley
member
Activity: 378
Merit: 11
Valla helal olsun bu kadar araştırıp bulmak herkesin harcı değil, tebrik ederim hocam. Gerçi artık icolara katılmama kararı aldım son icom gen-daostack oldu oda zaten ezdi geçti bizi çok perişan etti dahada icoya falan katılmam
full member
Activity: 728
Merit: 151
bu işlerin bokunun çıktığının göstergesi..10 $ bounty için kyc yapanlara da geçmiş olsun  Grin Grin bu arada fake yerine neden sahte demiyorsunuz kardeşim azıcık dilinizi sevin koruyun yazık ya
member
Activity: 238
Merit: 14
Hocam ellerinize sağlık araştıran beyninize sağlık. İnsanları bu tür aldatmacalarla çekenlerin cezası elbet kesilecektir. Scam en büyük tehdit icolarda. Araştırmadan giren herkesin cebine zarar veriyor. Ailesine zarar veriyor.
jr. member
Activity: 294
Merit: 1
photoshoplamak ta ayrı bir boyut katmışlar olaya bu kadar uğraş nedir ya , delirmiş adamlar  Smiley
jr. member
Activity: 316
Merit: 1
İnsanları bu piyasadan soğutmak için ellerinden geleni yapıyorlar, arkadaş nedir bu böyle scam ico scam borsa, işini bu kadar iyi yapan yapmaya çalışan insanların yanında böyle sahtekarları görmek üzücü.
member
Activity: 448
Böyle bir çalışma için ellerine ve emeğine sağlık. KArşılaşan arkadaşlar bu konuya eklese burası da bir başvuru konusu haline gelebilir ve herkes için bilgilendirici bu çalışmanın devamı olur.
full member
Activity: 602
Merit: 118
Eskisi gibi ico ya katılan yoktur herhalde. Eskiden ico para toplayıp en azından bir iki borsaya giriyordu. Şimdi projeler bile fos ve scam. Bu iş bence bitti artık. Zaten eskisi gibi kimse imza bulamiyor. Sylon a katılan çok o da ortalikra yok şuan
Pages:
Jump to: