Pages:
Author

Topic: Sedat Peker, Pelikancılar ve Mehmet Ağar İddaları - page 2. (Read 1531 times)

legendary
Activity: 1890
Merit: 1273
Sedat Peker: Eşkıyanın Kahramana Mitik Dönüşümü - Böyle Buyurdu Kültür - Prof. Nevzat Kaya

Flu tvden çok güzel bir video izlemenizi öneririrm sedat pekerin neden dinlendiğini anlayabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=7cd7Q2DQAok
sr. member
Activity: 1470
Merit: 449
Ahanda video gelmiş. En azından kısa bir video yoksa şimdi bu saatte izle sonra uykun kaçsın falan. Bu arada en azından tutsak olmadığını görüldü. Video 'yu daha izlemedim dur bakalım ne demiş...

https://www.youtube.com/watch?v=OP6b-Hu9Jc0

Masada ki Marlboro ve Beyaz tahtada ki Paulo Coelhe kitabımı dikkatimi çekti bu sefer. Birde çakmak Dupont....

Sedat Peker : Alevi mi? Zülfikar kılıç'ı kolyesi var bide. Daha önceki videolarda buna dikkat etmemiştim Smiley Video kısa olunca bende can sıkıntısı oturdum inceliyorum Grin

Edit : Garip geldi bu sefer bana. Ve biraz da art niyet aramaya başladım şahsen. Madem video paylaşmasına izin verdiler niye detay'a inmedi. Ya alttan bir pazarlık söz konusu sus konuşma biz bir şekilde zat ile konuşup orta yol bulacağız vs vs.

Ayrıca bu adam zaten bu zamana kadar konuştukları ile hedef'in tam ortasında. Bundan az veya çok birşey olmaz. Ama söz verirlerse bile kesin ortadan kaldıracaklar. Bu adam bir kere sattı bir daha satar diyecekler.
hero member
Activity: 1260
Merit: 957
Video yine gelmeyecek uzun bir surefe geleceğe benzemiyor Süleyman soylu ve birkaç kişiyi ortaya bıraktı sanki arada bir anlaşma yapılmış gibi bir hava var ne güzel gidiyorduk sezon sonu gelmeden diziye ara verdi

Bu durumu  zamanında rtük yayınlanan bir içerikten ötürü 10-15 günlüğüne kanalı kapatırdı ona benzetiyorum. Şuan için ortalık yakar top oyunu gibi top kime giderse onda yanacak dönüşünde gibi Sedat Pekerin
sr. member
Activity: 2030
Merit: 396
Video yine gelmeyecek uzun bir surefe geleceğe benzemiyor Süleyman soylu ve birkaç kişiyi ortaya bıraktı sanki arada bir anlaşma yapılmış gibi bir hava var ne güzel gidiyorduk sezon sonu gelmeden diziye ara verdi

Dizimiz sezon finali yaptı şimdilik.  Grin  Herhalde 1-2 ay sonra falan yeniden devamı gelmeye başlar. Gerçekten mafyadan medet umar hale geldik arkadaş. Asıl güvenmemiz gereken kişiler hiçbir şekilde güven vermediği için artık.
full member
Activity: 546
Merit: 154

Twitlerinde kendisi de açıkladı. Güvenlik açısından belli bir süre video çekmemem söylendi dedi. Çok fazla suikast ihbarı geliyormuş. Herhalde 1-2 ay kadar video yok. Twitleri ile idare edeceğiz.

Aa böyle bir açıklama yaptığını bilmiyordum. O zaman dediğiniz kadar uzun bir süre video gelmeyebilir evet. O kadar çok şey anlattı ki ve anlatacağı daha neler vardır kim bilir. Hepsini açığa çıkarmadan yakalanmaya niyeti yok zaten belli.
Bu aciklamayi gormemistim bak uzuldum simdi.Pazarlarimiz soluk kalacak . Bu acikladiklarinin haricinde daha neler cikaracak cok merak ediyorum . Biride demiyor ki yalan soyluyor biz arastirip dogrusunu aciklayalim. Herkes sus pus
sr. member
Activity: 1610
Merit: 329

Twitlerinde kendisi de açıkladı. Güvenlik açısından belli bir süre video çekmemem söylendi dedi. Çok fazla suikast ihbarı geliyormuş. Herhalde 1-2 ay kadar video yok. Twitleri ile idare edeceğiz.

Aa böyle bir açıklama yaptığını bilmiyordum. O zaman dediğiniz kadar uzun bir süre video gelmeyebilir evet. O kadar çok şey anlattı ki ve anlatacağı daha neler vardır kim bilir. Hepsini açığa çıkarmadan yakalanmaya niyeti yok zaten belli.
sr. member
Activity: 1442
Merit: 256

full member
Activity: 854
Merit: 113
Bu hafta yeni video gelecek mi?

Boşu boşuna pazar günü sabah erkenden uyanmak istemiyorum.

Artık sıkıldım ya pazar sabahları kahvemi alıp uzandığım yerden izliyordum mahrum kaldık geçen hafta.

2 haftadır video yok valla ve yine gelmedi. Evet dizi gibi izlemeye alışmıştım ben de baya. Videonun gelmediği hafta insan boşluğa düşüyor kısa süreliğine ilginç bir şekilde.
legendary
full member
Activity: 546
Merit: 154

Artık sıkıldım ya pazar sabahları kahvemi alıp uzandığım yerden izliyordum mahrum kaldık geçen hafta.

Sormayin hocam ya alismistik her pazar bir bolum izlemeye gecen hafta tatsiz kaldi pazarimiz :)Bugun video gelecekmi bakalim .
sr. member
@emrecemsan insanlar zaten zor duruma düştüğünde çenesi düşer veya birşeyler paylaşır.

Ülkede saygı duyacak yer mi kaldı hocam ne yapalım. İç işleri bakanı açık açık 10.000 usd alan kişiyi bildiğini söylüyor ve hala savcılığa açıklamıyor üstüne bu yaptığı görevde suçtur buna mı saygı duyacağız adam en azından eteğindekileri döküyor. Bunlarıda zaten bu şekildeki kişiler dökecek.

Haklısınız o konuda zaten. Saygı duyulacak yer kalmadı. Gerçekten bir vatandaş kendi hükümetine bile güvenemiyorsa napsın daha yani. Adamların ne haltlar karıştırdıkları bir bir ortaya dökülüyor ve kimse soruşturma başlatmıyor ya da başlatamıyor bile. Geçenlerde hatırlarsınız bir cumhuriyet savcısı "esenlik bildirisi" adlı videosunda söyledikleri yüzünden mesleğinden mi ne edildi. Yazık şu güzelim ülkeme ki böyle şeyleri yaşıyor.
sr. member
Activity: 1470
Merit: 449

legendary
Activity: 1218
Merit: 1176
Sedat peker'e saygı duymaya başladım bir mafya babasına saygı duyacağım aklıma gelmezdi. Kimin adını söylese bu adamlar bir anda dünyası değişiyor örneğin veysi ateş
adamın savunması ben bu parayı nereye saklayabilirim diyor ya la
Ülkede savcı mavcı kalmamış.

En çok güldüğümde bu tarz savunmalar oluyor ben parayı nerde saklarım benim üstüme mal varsa çıkarsınlar falan diyo.

1. Bu işleri yapan bir insan kendi üstüne bir şey yapıyorsa zaten beyinsizdir.(Bu işleride yapamaz o beyin yoksa)
2. Millet salak yerine koyuyo.
3. İsmail çok güzel dedi ben dinledim konuşmanı yalan söylüyorsun diyo yüzüne karşı ona bile adam gibi savunması yok.
4. Her gazeteciye koruma polisi mi atanıyor onu anlamadım, muhalif gazetecilerin neden yok?
5. Bu ses kaydını yakında canlı canlı dinleriz.
6. Bu ülkede hiç bir savcı hiç bir şey yapamaz, diyelim ki yaptı o adam feto soruşturmasından görevinden men yada içeri alırlar.
sr. member
Activity: 1666
Merit: 300
bu adamın dediklerine inanıyor yada inanmıyor değilim, çünkü hepsi iddia, doğru da olabilir yalan da. Tek istediğim bir an önce araştırılması, burası muz cumhuriyeti değil diyorduk ama biz muz cumhuriyetinden de beter olduk, şu iddiaların bir tanesi başka ülkede olsa ortalık ayağa kalkar, bir tane savcı soruşturma başlatamıyor, meclis araştırma yapamıyor, cumhurbaşkanı hiç bir şey yapmıyor. Bu adam yalan söylüyorsa da ortaya çıksın, ülkenin imajı yerle bir olmasın artık.

İnanılmaz iddialar ortaya atılmaya devam ediyor Sedat Peker tarafından. Fakat birisi de çıkıp araştırılmasını sağlamıyor. Hal böyleyken insanlar kötü şeyler düşünmeden edemiyor. Bunların araştırılmasını sağlamayarak resmen kabul etmiş oluyorlar iddiaları. Sözlerine aldırmadığımız için yapmıyoruz falan da diyemezler yemezler yani. Sonuçta bir sürü insan merak içerisinde şu an.
hero member
Activity: 2170
Merit: 640
Undeads.com - P2E Runner Game
bu adamın dediklerine inanıyor yada inanmıyor değilim, çünkü hepsi iddia, doğru da olabilir yalan da. Tek istediğim bir an önce araştırılması, burası muz cumhuriyeti değil diyorduk ama biz muz cumhuriyetinden de beter olduk, şu iddiaların bir tanesi başka ülkede olsa ortalık ayağa kalkar, bir tane savcı soruşturma başlatamıyor, meclis araştırma yapamıyor, cumhurbaşkanı hiç bir şey yapmıyor. Bu adam yalan söylüyorsa da ortaya çıksın, ülkenin imajı yerle bir olmasın artık.
member
Activity: 756
Merit: 17
@emrecemsan insanlar zaten zor duruma düştüğünde çenesi düşer veya birşeyler paylaşır.

Ülkede saygı duyacak yer mi kaldı hocam ne yapalım. İç işleri bakanı açık açık 10.000 usd alan kişiyi bildiğini söylüyor ve hala savcılığa açıklamıyor üstüne bu yaptığı görevde suçtur buna mı saygı duyacağız adam en azından eteğindekileri döküyor. Bunlarıda zaten bu şekildeki kişiler dökecek.

Kendisine olmasa da söylediklerine benim de saygım var. Çünkü ne kirli çamaşırları döktü şu ana kadar ki şok olduk hepimiz. Hala da bazılarının ne haltlar karıştırdığını ortaya çıkarmaya devam ediyor. Veyis Ateş'e dün inanan varsa aklından şüphe ederim kimse kusura bakmasın da.  Cheesy
legendary

sr. member
Sedat peker'e saygı duymaya başladım bir mafya babasına saygı duyacağım aklıma gelmezdi. Kimin adını söylese bu adamlar bir anda dünyası değişiyor örneğin veysi ateş

Valla hocam ben asla bir mafyaya saygı duymam ya.  Grin  Söylediklerinden gerçek olanları kesinlikle ilgimi çeker ve olayları yakınen takip ederim. Mesela dün Veyis Ateş'i baya bi bombaladı Twitter'dan. Ama işin özünde bir mafya olduğu için Sedat Peker'in kişisel olarak hakkındaki görüşüm hiçbir zaman değişmez. Zor duruma düşmese bunları ortaya dökmeyecekti de zaten kendisi söyledi.
legendary
full member
Activity: 492
Merit: 139
1 cent = 1 satoshi
Sedat Peker'in bugün dile getirdiği Thodex iddaları da ileride çok konuşulacaktır.
Pages:
Jump to: