Pages:
Author

Topic: Segwit-Fork Rüzgarında yakın zamanlı bir İCO ya girmek? - page 2. (Read 1387 times)

hero member
Activity: 756
Merit: 500
ethereum fiyatı çok düşük olduğu için yatırımcılar icolara girebilirler 1 ağustostan sonraki icolar da ilgi görebilir,
ajandamda 2-3 tane ico var. bunlara katılacağım ağustosun ilk 2 haftasında
Sizin için sorun olmazsa bizimle paylaşabilir misiniz
member
Activity: 70
Merit: 10
ICO ya ve yatırım miktarına bağlı değişken bir durum. He ICO ya balıklama atlamamak lazım Bitcoinin 5000$ a gitme potansiyeli varken. EOS bile anormal şişti, spekülasyonlara dikkat etmek lazım.
sr. member
Activity: 350
Merit: 250
CrowdWiz
ethereum fiyatı çok düşük olduğu için yatırımcılar icolara girebilirler 1 ağustostan sonraki icolar da ilgi görebilir,
ajandamda 2-3 tane ico var. bunlara katılacağım ağustosun ilk 2 haftasında
legendary
Activity: 1484
Merit: 1000
Bu aralar çoğu ico borsaya girer girmez düşüyor. Girmek pek mantıklı değil bana göre.
sr. member
Activity: 883
Merit: 262
Segwit-Fork ortamında bir İCO mesela STOX a girmek ne kadar mantıklı? Ben tam bir fırsat olduğunu düşünüyorum. Btc nin muhtemel iniş yaptıkdan sonraki fırlama rüzgarıyla ne oranda kazanç sağlar?
Üstadlar yorumlarınızı bekliyorum

Aynen katılıyorum. Piyasada çok fazla çöp proje var bu kesin. Ama gelecek vaat eden kaliteli projeler de var, ve bunlar şu anki piyasa ortamı yüzünden hakettikleri kadar para toplayamıyorlar. STOX'un durumu biraz daha farklı bence. Yatırımcısına kazandırma ihtimali yüksek, ama çok da fazla getiri beklememek lazım.
hero member
Activity: 728
Merit: 501
Benim takip ettiğim kadarıyla son zamanlarda çıkan icoların bir çoğu borsaya ico fiyatının altında giriyor tabiki bu piyasaların şuanki durumundan kaynaklanıyor olabilir dikkatli olmak lazım yine de.
legendary
Activity: 1218
Merit: 1291
Sağlam projelerin halka arz süreci başlatmadığını düşünüyorum çünkü sağlam projeler 1 Ağustos öncesi yapılan bu sürecin potansiyeline ulaşamayacağını bilirler. Şu anki projelerin çoğu bana çöp gibi geliyor. Kendi çevirisini yaptığım investFeed var, adamlar 2014'den beri platform üzerinde çalışıyor ve 2016'dan beri platformun mobil uygulaması iOS / Android üzerinde mevcut. Bize böyle gelsinler, şu ana kadar çıkan bütün altcoinler hayali planları insanlara sattıktan sonra kay bol du lar. Ortada varolmayan projelerin pazarlanmasına tahammül edemiyorum, katılmıyorumda.
sr. member
Activity: 714
Merit: 250
Segwit-Fork ortamında bir İCO mesela STOX a girmek ne kadar mantıklı? Ben tam bir fırsat olduğunu düşünüyorum. Btc nin muhtemel iniş yaptıkdan sonraki fırlama rüzgarıyla ne oranda kazanç sağlar?
Üstadlar yorumlarınızı bekliyorum
Pages:
Jump to: