Pages:
Author

Topic: selamun aleyküm ben gaziosmanpaşa'dan ismet - page 2. (Read 562 times)

legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
bu sefer balına abılerımız cok rahat degıller. cunku artık bukele baskan reis ve saylor gibi gaz reislerimiz ve almak ıcın sotede bekleyen sureklı fud yapan yatırım sırketlerı var. heran baska bır ulkeden bızde bu fıyattan btc alıp reserve atıyoruz deme ıhtımalı var. balına abılerımız btc yı 25e basıcam dıye yunusa donebılırler. o yuzden ben cokta asagı zorlamayacaklarını dusunuyorum. sadece global pıyasalarda olusabılcek krızler ıle fıyatı baskılamaya devam ederler.
sr. member
Activity: 1176
Merit: 305
full member
Activity: 497
Merit: 119

Ben mi yanlış düşünüyorum acaba diyordum, sağlam analizcilerden hâlâ stabil veya boğa piyasası bekleyenler vardı. Ama grafiğe her baktığımda bu yılın başları veya ortaları ayıya işaret ediyordu. İki bölünme ortası ayıyla geçmiş hep. 25bin'leri görmeden hâlâ tam ayıdayız demem, belki hakikaten önceki cycle'lardan farklı bir durum olabilir.

Açıkçası diğer kaybedenler adına üzülürüm ama ben ayının gelmesini bekliyordum, stratejimi test etmek için. Ayıda da çalışırsa karada ölüm yok bana Smiley
member
Activity: 157
Merit: 99
Life is my only chance. Thanks God.
Kışa yeni girdik. Sizin bu mevsimde uyuyor olmanız gerekmiyor muydu? Bize okulda öyle öğrettiler. Grin Siz nerenin ayısısınız? Nerenin ayısı iseniz lütfen oraya gidin. Herkes kendi kapısında ayılık yapsın. Cheesy
legendary
Activity: 2198
Merit: 1232
Ayı oğlu ayı gene geldi ismet peşimizi bırakmayacak, ne güzel uyuyordu kim uyandırdı bu puştu  Grin

Şaka bir yana 39k'nın altını göreceğimizi hiç düşünmüyordum hatta ihtimal vermiyordum kendi kendime buradan döner gene 50 bin dolarlarda yataya bağlarız bir kaç ay diyordum ama bütün planladıklarım yalan oldu, ismette bir güzel öptü beni  Roll Eyes
legendary
Activity: 1946
Merit: 1310
Ağabeyimiz gelmiş hosgelmiş gözümüz yollardaydi ancak misafir olarak gelmiş iki güne kalmaz gidecekmiş yakın zamanda kalıcı olarak kalmayı düşünüyor mus.
sr. member
Activity: 1442
Merit: 256
Ayı , bir geldi ve boğayı tersten öptü. Şuradan döner buradan döner lafları ümit vermiyor bana. Kıyıya köşeye para koyan bu dönemi iyi geçirdi. Aç gözlülük yapıp şu da olsun bu da olsun diyen havasını aldı.
İsmet abi hoşgeldin 😀😀
full member
Activity: 348
Merit: 119

uzun zamandır piyasayı böyle kırmızı görmemiştim. sanırım en son mayıs ayında bitcoin 29.000 dolar civarlarına düştüğü vakit ortam böyleydi. enseyi karartmayalım diyeceğim ama görüntü hoş değil be. polyana olup ortalığa neşe katasım var da çok kırmızı be aga:)

Tivitırda denk geldim.Zaten bu tablolardan görülen ortada.
Altların %30'u zirve fiyatlarından %80 kaybetmiş.
Sadece 4 alt şimdilik tepeden %50 düşerken %90 düşen bile var.
Ortalama düşüş %70

hero member
Activity: 1904
Merit: 795
sr. member
Activity: 971
Merit: 292
İsmet ayısını aylardır bekleyen ayıcılar vardı. "Sonunda gelmiş" dediler inanmamıştım. Foruma bile girmiş kendisi.
Hoş geldin canım ciğerim. Bu arada boğayı gurbana bağladık 5 kişi.
Gelişinle kan revan ettin ya bizi helal olsun sana.
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
ismet senın afedersın amk
hero member
Activity: 1162
Merit: 719
Merhaba İsmet Bey. Her yerde siz konuşuluyorsunuz. Telegram kanallarında, haber sitelerinde, forumlarda, işte kahve molalarında, otobüs duraklarında. Kulaklarınız çınlamıştır mutlaka. Cheesy Fakat kimse sizi pek iyi anmıyor bu aralar. Bütün kriptopara ormanı arkanızdan çemkiriyor. Çünkü hepimizin moralini bozdunuz.

Ne yazık ki Bitcoin bir düşüyor, altlar iki. Bazı altlar beş, on düşüyor. Nereye kadar gidecek böyle ben de şaşırdım. Hiç ummuyordum bu görüntüyü. Aslında FED kararları öncesinde bu beklenti biraz vardı. Ama market ters köşe yapmayı sever dediğim için düşüş beklentisine girmedim. Ben 100 bin dolar olana kadar Bitcoinlerimi, teknolojisine güvendiğim altlarımı koruyacağım. Mutlu sonlara bir günde ulaşılmıyor. Hedeflerime bir günde ulaşamayacağımı biliyorum.
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
alex

uzun zamandır piyasayı böyle kırmızı görmemiştim. sanırım en son mayıs ayında bitcoin 29.000 dolar civarlarına düştüğü vakit ortam böyleydi. enseyi karartmayalım diyeceğim ama görüntü hoş değil be. polyana olup ortalığa neşe katasım var da çok kırmızı be aga:)
Pages:
Jump to: