Pages:
Author

Topic: selcoin in kitabı ; altın kapının anahtarı bitcoin, alınır mı? - page 2. (Read 294 times)

member
Activity: 1106
Merit: 25
50 TL çok fazla değil mi? Gerçekten millet alıp okusun bilinclensin düşüncesi olsaydı 20 TL derdi. Çoğu kimse ne olacak 20 TL ye alıp okuyayım derdi. 50 TL ye zor. Ancak Twitter'dan takip Edip RT edenlere dağıtır böyle giderse. Ben olsam 3 -4 kişi birleşip alırdım. Almak istesem sırayla okurduk.😄😄😄
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
açıkçası kitabın bana çok bişey katacağını düşünmediğimden almayı düşünmüyorum. levent kurt un kitabını zamannda alıp okumuştum.
50 tl bana biraz pahalı geldi ama.
her ne olursa olsun kripto ile ilgili kitapların sayısının artmasını olumlu buluyorum
sr. member
Activity: 370
Merit: 251
Yani 50 tl bir kitap için çok fazla değil eğer merak ediyorsan. Ama içeriği nedir ne değildir bilmem. Yazarı araştırıp kitabı almanı öneririm biraz fikrin olur en azından
member
Activity: 476
Merit: 10
Files.fm - Store, Share and Sell Files
Bu ne böyle biraz bilgisini olan piyasadan nemalanmak için kitap mı yazıyor. Al -sat yapın yeter kardeşim teknolojisiyle alakaniz yoksa kitap falan fayda etmez
jr. member
Activity: 168
Merit: 1
Levent Kurt'un kitabı ve Selcoin'in kitabı yaklaşık 50tl civarı en başta bu paraları vermek istemiyor ve bu alanda yazılmış çerez tarzında da olsa kitap istiyorsananız Emre aksoy'un (twitter-kripto emre) kitabı uygun fiyatlı ve bir solukta bitecek bir kitap, kendisini biraz ukala bulsam da takip ediyorum ve kitabı da fena değil.
full member
Activity: 518
Merit: 185
Hani şu ünlülerin kapısını aşındırdığı ama vakti olmadığı için danışmanlık yapamayan selcoin mi:D adam onlara vakit bulamazken 7/24 twitterda geziyordu. birde kitap çıkarmış he. ne işler ya Smiley
member
Activity: 910
Bilgilenmek istiyorsan kitap oku, zengin olmak istiyorsan insanlara kitapla birlikte büyük umutlar sat.

katılıyorum Smiley "altın kapılarımız kan oldu tayfun.." diyorum sonuçta takipçi var, çöp koysa satacak bilgiye lafım yok ama alıp okunacak bir şey olduğunu sanmıyorum.
member
Activity: 233
onu alcagıma gider warren buffet ın warren buffet tarzı adlı kitabı alırım yada dansla işe gitmek feyz alıcaksanız en iyisinden alın
newbie
Activity: 28
Merit: 0
okumanın zararı olmaz hocam al oku
legendary
Activity: 1218
Merit: 1291
Bilgilenmek istiyorsan kitap oku, zengin olmak istiyorsan insanlara kitapla birlikte büyük umutlar sat.
newbie
Activity: 27
Merit: 0
Fiyatı 50tl arkadaşım adam toplayıp ortak girelim kitaba diyor,  alıpta memnun kalan varmı? 
Pages:
Jump to: