Pages:
Author

Topic: Sermaye ile Alt coin madenciliğine nasıl başlarım? - page 2. (Read 1608 times)

newbie
Activity: 23
Merit: 0
Şu an için etherum madenciliği revaçta ve iyi kazanç getiriyor.

etherum madenciliği revaçta ve iyi kazanç getiriyor yazmışsınız ama

hash değerini cihazın linkini vs atmamışsınız ?

Soruyorum afedersiniz arkadaş hangi cihazla miner yapacak ?
sr. member
Activity: 456
Merit: 261
Şu an için etherum madenciliği revaçta ve iyi kazanç getiriyor.
newbie
Activity: 23
Merit: 0
Arkadaşlar merhaba, bitcoin e güvenen ve geleceği olduğuna inanan biri olarak şimdiye kadar sadece yatırım yaparak bu topluluğun dışarıdan üyesi idim, ancak artık evde üretim de yapmak istiyorum ama aradığım kadarıyla şu anda türkiyede bitcoin madenciliği ile pek para kazanılmıyor

bende litecoin ve etherium üreteyim dedim, sermayem 20-30k arası, sizce nasıl bir sistem kurmalıyım, tavsiye eder misiniz bu parayı üretime yatırmama, evde rahat bir şekilde işletebilir miyim?

bilgisi olanlar yardımcı olursa cok memnun olurum arkadaşlar

Sizinle aynı fikirdeyim ama ekip olmak lazım yatırım en az 2 kişi yani bu işte bence BİRLİK çok önemli

altcoin miner getirisi ile çok güzel kar lar sağlanabilir. Seninle görüşelim.

Örneğin 24 tane 8 gb lik ekran kartı dizersek hashratesi çok yüksek olur ne kadar kart (köfte) o kadar hash (ekmek) monero da çok kar lı vs... onlar hesaplanır çıkarılır hangisi ne veriyo diye bitmakler.net e bakıyorum ben genelde bu işten çok çok iyi sonuçlar alabiliriz...

sha256 srycpt vs artık büyük yatırım ister bunlar, ama x11 için asic miner cihazları var

Çayı tazeleyip Detaylı hesap kitap çıkarmak lazım .
jr. member
Activity: 41
Merit: 1
Arkadaşlar merhaba, bitcoin e güvenen ve geleceği olduğuna inanan biri olarak şimdiye kadar sadece yatırım yaparak bu topluluğun dışarıdan üyesi idim, ancak artık evde üretim de yapmak istiyorum ama aradığım kadarıyla şu anda türkiyede bitcoin madenciliği ile pek para kazanılmıyor

bende litecoin ve etherium üreteyim dedim, sermayem 20-30k arası, sizce nasıl bir sistem kurmalıyım, tavsiye eder misiniz bu parayı üretime yatırmama, evde rahat bir şekilde işletebilir miyim?

bilgisi olanlar yardımcı olursa cok memnun olurum arkadaşlar

Pages:
Jump to: