Pages:
Author

Topic: Sinovac, Türkiye'ye üretim lisansı verdi - page 2. (Read 113 times)

full member
Activity: 546
Merit: 154
Üretip üretip yerli pazarda bitiririz biz bu aşıları hocam  Grin Covid genel grubu vardı aslında orada paylaşsaydınız daha iyi olurdu sanki böyle çok konu açılıyor gibi bir an önce seri üretime geçip yetersiz aşı tedarikimizi sağlarız bu durumda

Covit 19 başlığında paylasabilirdim ama bu habere mutlu oldum herkes görsün istedim o başlıkta çok dikkat çekmiyor içerik.
legendary
Activity: 2156
Merit: 1069
Üretip üretip yerli pazarda bitiririz biz bu aşıları hocam  Grin Covid genel grubu vardı aslında orada paylaşsaydınız daha iyi olurdu sanki böyle çok konu açılıyor gibi bir an önce seri üretime geçip yetersiz aşı tedarikimizi sağlarız bu durumda
full member
Activity: 546
Merit: 154
Sinovac CEO’su Yin Weidong Bloomberg’e verdiği söyleşide aralarında Türkiye'nin de olduğu beş ülkeye üretim lisansı verdiklerini belirtti. Sinovac farklı klinik sonuçlarını savunurken CoronaVac’ın gerçek dünyada daha iyi sonuç verdiğini gösteren kanıtlar olduğunu ifade etti.

Kaynak : https://tr.sputniknews.com/asya/202105121044481110-sinovac-turkiyeye-uretim-lisansi-verdi/

Hadi hayırlısı bakalım şu aşılama işi biran önce tüm gruplara yayilsa belki bir oh diyebiliriz dicem ama şu yasak dönemini çok kötü yönetiyoruz malesef
Pages:
Jump to: