Pages:
Author

Topic: Sirinlabs Crowdsale ve Bounty - page 4. (Read 1572 times)

full member
Activity: 336
Merit: 100
December 27, 2017, 08:29:51 AM
Sirinlabs Crowdsale, kripto para faaaliyetlerinin güvenliği ve gizliliği mantığı üzerine geliştirilen SirinOS işletim sistemi ile çalışır ve akıllı telefonlar ve bilgisayarların SRN adı verilen özel coin ile satışını yapar. Finney Akıllı telefonu ve Finney PC nin büyük avantajı cüzdanların güvenliğini sağlaması. Steak hesaplamaları yakında yapılacak. Önceden ürettikleri altın kaplama telefon pek satış yapmadı.
full member
Activity: 700
Merit: 134
December 27, 2017, 05:57:04 AM
Bounty de stake hesaplamalarını ne şekilde yapıyorlar ? Bir spreadsheets ' leri yok sanırım ? Kimin ne kadar alacağını ne şekilde hesaplayacaklar ? Bir de daha devam ediyor kampanyası ?

Muhtemelen yeni alım yoktur. Kampanyanın son günlerine gelinmişti. Şu saatten sonra girseniz de alacağınız stake pek bir şey etmez.
Spreadsheeti takip imkanı da malesef bulunmuyor bildiğim kadarıyla.

Sizin için şöyle bir update buldum:

**UPDATE  26/12/2017 at 3:00pm GMT
The Bounty is now closed to new submissions. Current participants in the bounty can still post their final submissions. Bounties will be distributed following the close of the crowdsale. Please be patient.**
member
Activity: 182
Merit: 10
December 27, 2017, 05:18:38 AM
Bounty de stake hesaplamalarını ne şekilde yapıyorlar ? Bir spreadsheets ' leri yok sanırım ? Kimin ne kadar alacağını ne şekilde hesaplayacaklar ? Bir de daha devam ediyor kampanyası ?
hero member
Activity: 896
Merit: 515
December 26, 2017, 03:28:44 PM
Daha önceden telefon üretmişler, satış fiyatıda 20.000 usd (altın kaplama). Messi'ye reklam için para verdiklerini sanmıyorum çünkü kendisinin şirketi partnerler arasında. Aynı telefonun altın kaplamasız haline yeni bir işletim sistemi inşa edecekler. Bir önceki işletim sistemide güvenli, blackberry'e benzetebilirsiniz. Yeni sistem daha çok kriptoparalar ile ilgilenenlere hitap edecek. Ödeme sistemi, cüzdanlar, VOIP vs.
asıl olay blockchain tabanlı uygulama kütüphanesi olacak sanırım. Ne kadar başarılı olacaklarını görecez. Hedefledikleri yatırımı aldıkları için pc sistemide geliştirecekler.
full member
Activity: 854
Merit: 113
December 26, 2017, 02:50:38 PM
İsim garip geldi ama messi ile alakası ne onu anlayabilmiş değilim.Resim sanırım gerçek değil.Proje bana pek güven vermedi açıkçası
Resimin gerçek olmadığını bakarak anladın sanırım hocam:) Gayet gerçek resim de şirket de, zaten baya sağlam bir şirket diye biliyorum bunları, bakmıştım biraz. Proje iyi iş yapabilir bence, kaliteye önem veriyorlar yaptıkları reklamdan belli.
member
Activity: 406
Merit: 12
December 26, 2017, 10:55:03 AM
İsim garip geldi ama messi ile alakası ne onu anlayabilmiş değilim.Resim sanırım gerçek değil.Proje bana pek güven vermedi açıkçası

İsim firmanın ismi zaten cep telefonu üreten bir firma, resimde gerçek bir çok yerde haber oldu.
Topladığı para yanında messi ye verilen para devede kulaktır tahminim.

Yazdıklarıma rağmen proje bana da güven vermiyor.
legendary
Activity: 1036
Merit: 1001
December 26, 2017, 02:53:06 AM
Çok değişik bir proje . Çok hızlı süreçte bu kadar yatırım toparlamaları ilginç . Reklamın oldukça pozitif bir etkisi olsa da bir türlü inanamadım ben bu projeye .. Ekibin daha öncesinden yapmış olduğu işlerde var . Değerlendirenlere bol şans.
full member
Activity: 179
Merit: 100
Augmented Reality World Discovered
December 26, 2017, 01:18:49 AM
hero member
Activity: 981
Merit: 500
DIV - Your "Virtual Life" Secured and Decentralize
December 26, 2017, 01:14:15 AM
Bunun ico' su ne zaman başladı ne zaman bitti anlamadım? Tarihlere bakmadan plan yaptığım için olabilir, bounty' sine girmeyi düşünmüştüm ama yarın bitiyormuş. Elden de ico'lara yatırım yapamıyoruz artık korkumuzdan, ico sonrasını bekleyeceğiz artık. Güzel bir fırsat verirse biraz toparlarım.
member
Activity: 201
The Experience Layer of the Decentralized Internet
December 25, 2017, 06:24:33 PM
Son mesajımda yanlış alarm vermiş olmayayım. Telegramdan bounty yöneticisine ulaşamadım ama oradaki yetkili bir amca bountynin devam ettiğini söyledi. Yarın Türkiye saati ile 14.00 de ico tamamlanacak. Muhtemelen bounty de aynı şekilde olur.

eğer bountyde tamamlanırsa ödemeleri kısa bi süre içinde yaparlar mı yoksa geçikir mi sizce bide gerçekten iyi para toplandı bu ico da messininde etkisi olmuş kesinlikle
member
December 25, 2017, 02:25:48 PM
Son mesajımda yanlış alarm vermiş olmayayım. Telegramdan bounty yöneticisine ulaşamadım ama oradaki yetkili bir amca bountynin devam ettiğini söyledi. Yarın Türkiye saati ile 14.00 de ico tamamlanacak. Muhtemelen bounty de aynı şekilde olur.
full member
Activity: 728
Merit: 151
December 25, 2017, 11:49:02 AM
blockchain üzerinde çalışacak telefon ağı nasıl olacak bu konuda biraz bilgi verebilir misiniz? yani mesela baz istasyonu gibi görev alacak mekanizmalar ne olacak ? madencileri mi ?
sr. member
Activity: 784
Merit: 425
December 25, 2017, 11:04:31 AM
İngilizce konuda iconun bittiği ve bounty kampanyasının sonlandığı yazılmış. Takip edilebilecek bir spreadsheet olmaması kötü oldu.

bence bi yarak oyunu yapacaklar gibi geliyor eal olduğu yerde bountycileri zengin etmezler .
ama bu sefer ekran görüntülerini almışlardır alınmadıysa bountydeki oranların ekran görüntülerini alın sonradan değişebilir.
tecrübe konuşuyor  Grin
member
December 25, 2017, 10:55:19 AM
İngilizce konuda iconun bittiği ve bounty kampanyasının sonlandığı yazılmış. Takip edilebilecek bir spreadsheet olmaması kötü oldu.
member
Activity: 196
Streamity Decentralized cryptocurrency exchange
December 20, 2017, 02:33:26 PM
Proje benim de ilgimi çekmeyi başardı. Güzel reklam yaptılar ve bence genel olarak güveni sağladılar.
Takipte kalacağım bakalım neler yapacaklar..
member
Activity: 238
Merit: 30
December 20, 2017, 01:28:07 PM
arkadaşlar şimdi bunun twitter bountysine katıldım ancak hatalık rapor vs olayı varmı bunda yoksa kendilerimi sayacak??
member
Activity: 154
December 19, 2017, 05:45:07 PM
Siber korumalı, blockchain temelli akıllı  telefon projesi ilgi çekiyor. Cep telefonu kullanıcı sayısı yüksek ama hacklenme ihtimali yüksek. Bu proje siber güvenlik sunuyor. Fikir olarak beğenildi, parada topluyor, ünlü futbolcu Messi işin tuzu biberi. Kripto cüzdan, güvenli exchange erişimi, şifrelenmiş iletişimler. Bekleyelim başarılı olmasını umarım. Tutarsa cep telefon sektörü değişim geçirir.
full member
Merit: 102
December 19, 2017, 01:31:17 PM
Sirinlabs twitter ine girdim ama baya karısık olmus sitemi ona bi cozum bulmaları sart
full member
Activity: 854
Merit: 113
December 18, 2017, 03:43:40 PM
Messi etkili olmuştur illa ama asıl şirkete de bakmak lazım, çok büyük bir şirket var bu işin arkasında sadece reklamla toplamadılar bukadar parayı. Gelecekte iş yapar bu proje diye düşünüyorum.
member
December 18, 2017, 03:31:09 PM
Bende 1 haftadır bountydeyim, pazartesi günleri mesajların sayılıyor olması lazım.
Bancordan aktivileri paylaşıyorum, sonuç ne olacak bende merak içindeyim.
Pages:
Jump to: