Pages:
Author

Topic: Sirova nafta - page 2. (Read 546 times)

hero member
Activity: 1652
Merit: 583
xUSD - The PRIVATE stable coin - Haven Protocol
April 21, 2020, 05:25:55 AM
#8
je tko pronasao mozda kakav legit gateway za kupiti naftu za kripto?

mislim da je to prilika za obrnuti dio kapitala u kratkom roku, pa siguran sam da ce sa postojecih ~3$ nafta skociti na ~6$ i na ~12$
meni dosta, ne trebam x10... to ce sam BTC u hodlu odraditi  Cool

Ja bas gledam, al sve kaj sam nasao treba kyc i minimalne uplate od po par iljada ojri.
A dam se kladit da bi se vecina ekipe ovdje igrala sa 100-200 ojra

ja idem unutra sa 500-1.000€
samo da pronadjem legit platformu za kripto to oil
rizik uvijek postoji, ali brijem da ovo cak i nije neki long term investment za poduplat vrijednost
hero member
Activity: 1946
Merit: 756
To boldly go where no rabbit has gone before...
April 21, 2020, 05:17:06 AM
#7
je tko pronasao mozda kakav legit gateway za kupiti naftu za kripto?

mislim da je to prilika za obrnuti dio kapitala u kratkom roku, pa siguran sam da ce sa postojecih ~3$ nafta skociti na ~6$ i na ~12$
meni dosta, ne trebam x10... to ce sam BTC u hodlu odraditi  Cool

Ja bas gledam, al sve kaj sam nasao treba kyc i minimalne uplate od po par iljada ojri.
A dam se kladit da bi se vecina ekipe ovdje igrala sa 100-200 ojra
hero member
Activity: 1652
Merit: 583
xUSD - The PRIVATE stable coin - Haven Protocol
April 21, 2020, 05:11:17 AM
#6
je tko pronasao mozda kakav legit gateway za kupiti naftu za kripto?

mislim da je to prilika za obrnuti dio kapitala u kratkom roku, pa siguran sam da ce sa postojecih ~3$ nafta skociti na ~6$ i na ~12$
meni dosta, ne trebam x10... to ce sam BTC u hodlu odraditi  Cool
legendary
Activity: 2394
Merit: 1198
April 21, 2020, 03:31:13 AM
#5
U razgovoru na jednoj Telegram grupi pričali smo o eToro platformi na kojoj se mogu kupovati kripto valute, dionice, nafta... Ma svašta. Jedini problem je što treba napraviti KYC, a i netko je rekao da je minimalni trejd $2000 što nije baš zanemarivo. Čini mi se da su to ipak stvari za "velike dečke".
legendary
Activity: 2128
Merit: 1140
Nil Satis Nisi Optimum
April 20, 2020, 05:02:11 PM
#4
Mislim da se budu Putin I ekipa još malo pokečkali pa bi stvarno trebalo kupiti nešto sitno. Samo, NYSE.. Ej bok, ja sam Jožek iz Špičkovine gornje, prodal sam kravu Cvetu i imam v žepu 500 evra pa bi kupil dva faslina nafte.. Mislim da nebu prošlo ak me razmeš kaj ti hocem reci..
 Grin

mozes da kupis preko bilo koje platforme za trgovinu valutama i robom, mozes preko onih koje nude dilersku kupovinu (pa samo kupujes cenu), a mozes i preko brokerske, kad stvarno kupujes naftu, sto je sigurnija varijanta, ne bi nikoga posebno reklamirao, samo vodi racuna da ne kupujes sa polugom, nego 1:1, i da postoji cena drzanja derivata u tvom posedu, pa ti se nece bas isplatiti ako nafta ovde bude sedela dugo vremena, sto nije nemoguce
member
Activity: 95
Merit: 19
April 20, 2020, 04:06:06 PM
#3
Mislim da se budu Putin I ekipa još malo pokečkali pa bi stvarno trebalo kupiti nešto sitno. Samo, NYSE.. Ej bok, ja sam Jožek iz Špičkovine gornje, prodal sam kravu Cvetu i imam v žepu 500 evra pa bi kupil dva faslina nafte.. Mislim da nebu prošlo ak me razmeš kaj ti hocem reci..
 Grin
hero member
Activity: 1652
Merit: 583
xUSD - The PRIVATE stable coin - Haven Protocol
April 20, 2020, 03:45:45 PM
#2
ovo je dno dna cijene nafte
roknula je dole ko nekakav exit scam ICO coece  Cheesy

citajuci tvoj upit, znas da si me dobro zaintrigirao pitanjem, vjerojatno na NY burzi mozes kupiti barel ili kako to vec ide...
member
Activity: 95
Merit: 19
April 20, 2020, 03:40:06 PM
#1
Ponukan nekim razgovorom sa čaletom, ako barel sirove nafte poleti još malo dolje, na koji način je običnom smrtniku najlakše doci u posjed par barela sirove nafte (papirnate) I poslije to naravno prodati. Preko koje platforme, najjednostavnije, s čim manjom provizijom.

Hvala
Pages:
Jump to: