Pages:
Author

Topic: Sistemcoinde 24 saatlik LTC hacmi 3 milyon dolardan fazla gorunuyor - page 2. (Read 627 times)

full member
Activity: 532
Merit: 151
Coinmarketcapa gönderdikleri verileri değiştirmeleri çok kolay zaten diğer borsalarda doğru veri göndermiyor kesinlikle ama sistemcoin işin bokunu çıkaranlardan kullanmayın derim hem Btcturkde ltc al-sat yeni açıldı ve hacimde güzel
jr. member
Activity: 139
Merit: 1
Belki de Türkiye'de çok uzun ömürlü ve başarılı borsa olacaklar. Belki de ülkenin en iyisi olacaklar. Ancak ben bazen ne araştırmaları, ne analizleri, ne de yorumları dikkate alırım. Sadece ismi Sistemkoin olduğu için bile bu borsada işlem yapmam.
full member
Activity: 616
Merit: 118
ha cmc yi kandırmışsın ha bizi farkı yok güven kaybı oluşturdu bende.
full member
Activity: 798
Merit: 106
👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc
Cmc yi kandırmak çok basit sürekli botlara işlem yaptırarak hacmi arttırıyorlar. Sonuçta değişen sadece sayılar oluyor fiyata etkisi olmayan olaylar bunlar. Bu yüzden sistem koini kullanmıyorum
member
Activity: 322
Merit: 15
kullanmayın işte kardeşim...50 kere söylendi..yarın düdüklendim diye konu açmayın dalga geçerim bak

Kessinlikle. Sonra dalga gecmeyin hepimizin basina gelebilir diyolar. Gelmez. Boyle bariz yalancilardan, dolandiricilardan uzak durursan basina gelmez.

Alin size suanki durum...
Bu hizla yakinda Binance ve Okex ile falan yarismaya baslar. Hatta Dunyanin en yuksek hacmi bizde demeye baslarlar.

o kadar da yapmazlar dikkatleri güzelce üzerlerinde toplarlar şikayetler artar en sonunda coinmarketcap'den atılırlar  Grin

bırakalım da farklı 100 tane millet işlem yapsın  Smiley
sr. member
Activity: 472
Merit: 254
Anlik Coin Fiyatlari BTCkur.com
kullanmayın işte kardeşim...50 kere söylendi..yarın düdüklendim diye konu açmayın dalga geçerim bak

Kessinlikle. Sonra dalga gecmeyin hepimizin basina gelebilir diyolar. Gelmez. Boyle bariz yalancilardan, dolandiricilardan uzak durursan basina gelmez.

Alin size suanki durum...
Bu hizla yakinda Binance ve Okex ile falan yarismaya baslar. Hatta Dunyanin en yuksek hacmi bizde demeye baslarlar.

newbie
Activity: 182
Merit: 0
Whatsapp gruplarında hesabının sıfırlandığını söyleyen bir arkadaş var. Yakında konu açılır, başka bölüme açılmışta olabilir.
full member
Activity: 728
Merit: 151
full member
Activity: 630
Merit: 101
Nasıl bir borsadır diye araştırmaya başladım kullanmayı düşünüyorum ama hacimler gerçekten fake geliyor. Telegram kanallarındayım iletişime açıklar, mağduriyet yaşayanlar oldu mu? Sonrasında halledebildiler mi?
newbie
Activity: 154
Bende bu sahte hacimden dolayı bu borsaya yaklaşmıyorum. Zaten işlemleri büyük borsalarda yapıyoruz, lokali sadece gönderim ve alım yapmak için kullanıyoruz.
member
Activity: 714
Merit: 82
yurtdışından gerçekten kullanıcı çekiyorlar.
bir ara docademic - mtc token değeri burada 70 cent göründü.
telegramda yabancıları sistemkoine üye olmaya çalışırken gördüm.
newbie
Activity: 112
bu şekilde yurtdışından kullanıcı çekmeye çalışıyorlar, bu başlıklardan sonra Türk kullanıcıların bu sitede kalacaklarını düşünmüyorum. Pirince giderken bulgurdan da oluyorlar
jr. member
Activity: 131
Merit: 8
Görünür kardeşim Kiss. Neden görünmesin?
https://bitcointalksearch.org/topic/m.39674488

lan bana ne 1500 ülkeyi bu hacim nereden geliyor.

Bu threadin özeti. Kendi sorusuna kendi cevap vermiş beyinsiz.
Siz anca bok atın, en iyi yaptığınız şey.
member
Activity: 308
Merit: 10
coinmarketcap'e sahte hacim gösteriyorlar başka da bir şey yok ortada. Sadece bunu yapmaları bile platformdan uzak durmak için yeterli benim için.
member
Activity: 406
Merit: 12
Yerli ve milli projelerde tokatçılar oluyor tamam ama borsada sahte hacim nedir? Sonra neden destek olmuyorsunuz neden eleştiriyorsunuz diyorlar. Coinmarketcap’ten görüp borsaya kripto para atıp hacim oluşsun diye beklemek mi gerekiyor sırf yerli diye. Neyse öğrendik ismini, gördüğümüz yerde uzak dururuz artık.
newbie
Activity: 168
Sahte hacim vermek güven problemi oluşturuyor bence. İşlerini düzgün yapsalar bile bir soru işareti kalıyor insanın aklında.
member
Activity: 490
SEND AND RECEIVE MONEY INSTANTLY
Çok güzel bir site sistemkoin. Açıkçası fikirleri ve yapmaya çalıştıkları da çok iyi bence. Türkiye için değişik ve gelecek vaat eden şeyler yapmaya çalıştıkları ortada. Başarılar dilerim. Ama 3 Milyon dolar hacim bir hata sonucu olabilir. Ya da site yöneticileri adları duyulsun diye yapmış olabilir. Kötü senaryo ise birilerinin sistemden bu yolla para çıkarması olur. Açıkçası hacmi çok yüksek olan bir site olmadığı için farkedilmesi ve fiyat düşüşü çok olmadan bu tarz sitelerden para çıkarmak basit olabilir. Yine de 3 Milyon kadar olması soru işareti!
member
Activity: 336
Merit: 11
yeni bir borsa açılmıştı burada da konusunu açmışlardı. coinmarketcap'in hacmine bakıyorsun top 5'te ama sitede ne alım var ne satım. diyoruz hocam işlem yok bu hacim nereden geliyor adam diyor ki bize sadece türkiyede değil 1500 ülkeden yatırımcı var. lan bana ne 1500 ülkeyi bu hacim nereden geliyor. oturdum siteyi yarım saat bekledim. yarım saat içinde ne alım oldu ne satım geçmiş işlemlere bakıyorum en sonra 3 saat önce yapılmış ama cmc'deki hacim 4 milyon Cheesy

sonra öğrendik ki cmc'ye gönderilen verilerle oynuyorlar.

aha o site buymuş zaten. sistemcoin. geçenlerde uzun uzun tartışılmıştı bu
member
Activity: 196
hocam sahte demeyeyim ama manupüle edilmiş bir şekilde o veriler,  bence şikayet olsa hemen düzeltip banlarlar o verileri
full member
Activity: 504
Merit: 120
Bugun coinmarketcap den yanit geldi... asagida sizlerle paylasiyorum. Gerekli islem yapilacakmis...

"   
Luke (CoinMarketCap)

May 31, 6:32 PM EDT

Hi there,

Please understand that we take matters like this very seriously and are currently investigating this issue with our developers.

Thank you for reporting!

Best,
CoinMarketCap Support"

Daha önce denendi bu ama elinizde kanıt yoksa birşey yapamayız deniliyor. Ama çok fazla kişi yazarsa belki dikkate alırlar. Ayrıca fake hacim sadece sistemkoinde yok. Cmc'deki borsaları bir inceleseniz yarısından fazlası gerçek hacminden daha fazla hacimle listeleniyor.
Pages:
Jump to: