Pages:
Author

Topic: Siyasi parti üyeliği - page 2. (Read 355 times)

hero member
Activity: 1288
Merit: 961
November 19, 2020, 04:32:31 PM
Zaman zaman aktif olsamda bende üyeliği pek tercih etmiyorum. Paylaşımı görür görmez kontrol ettim, kayıt yok.

Bir ortaklık sistemi gibi işliyor herhalde yeni üye getir ödülü kap Smiley Başka bir açıklaması yok gibi yoksa kime nasıl fayda sağlayabilir ki Huh

Büyük ihtimalle bu bilmem ilçe teşkilatlarına pay gidiyor bunun içinde böyle bir gizli üyelikler meydana geliyor
sr. member
Activity: 2100
Merit: 413
November 19, 2020, 04:30:46 PM
çok şükür Herhangi bir siyasi parti üyelik kaydınız bulunamadı yazısıyla karşılaştım. postları okuyunca benim de gizli akpli olma olasılığı geçti aklımdan.
member
Activity: 210
Merit: 30
November 19, 2020, 01:02:03 PM
Zaman zaman aktif olsamda bende üyeliği pek tercih etmiyorum. Paylaşımı görür görmez kontrol ettim, kayıt yok.

Bir ortaklık sistemi gibi işliyor herhalde yeni üye getir ödülü kap Smiley Başka bir açıklaması yok gibi yoksa kime nasıl fayda sağlayabilir ki Huh
legendary
Activity: 1946
Merit: 1310
November 19, 2020, 12:53:49 PM
E devlette hizmetleri karşılaştırırken https://www.turkiye.gov.tr/yargitay-siyasi-parti-uyeligi-sorgula şöyle bir hizmetle karşılaştım. Kontrol ettiğimde senelerdir kendimden bile gizli bir Akp üyesiymişim. Yine e-devlet kanalı ile bu üyeliği sonlandırdım. Şimdi bir sorum var bu şekilde siyasi parti üyeliği partilere ne yarar sağlıyor? Bide şimdi çıktık mimleniyormuşuz Cheesy Sizde bir kontrol edin derim kendinizden bile saklı olarak bir partiye üye olmuş olmayasınız  Grin

Yakınımın biri aşırı chp'lidir üyeliklerle işi olmaz ve bir akşam sohbet arasında benzer bir konu geçti girip baktığımızda onun bile AKP üyesi olduğunu gördük.

Araştırdılar ve zamanında muhtarlar izinsiz olarak sahte imza atarak üye yapmışlar. Ne faydaları var bilmiyorum ama boş beleş bir konu olsa bu denli üyelik yapmazlardı.
legendary
Activity: 2156
Merit: 1069
November 19, 2020, 12:50:45 PM
Baktım bende ne olur ne olmaz şimdi bizim siyasi parti üyeliğine girme yasağımız var sırf bu yüzden patlamayalım dedim bende bir sıkıntı yok  Grin ne gibi artısı var hiç bilmiyorum inanın ancak aktifseniz belki mülakatlarda önlerde yer alırsınız
hero member
Activity: 1288
Merit: 961
November 19, 2020, 12:16:48 PM
E devlette hizmetleri karşılaştırırken https://www.turkiye.gov.tr/yargitay-siyasi-parti-uyeligi-sorgula şöyle bir hizmetle karşılaştım. Kontrol ettiğimde senelerdir kendimden bile gizli bir Akp üyesiymişim. Yine e-devlet kanalı ile bu üyeliği sonlandırdım. Şimdi bir sorum var bu şekilde siyasi parti üyeliği partilere ne yarar sağlıyor? Bide şimdi çıktık mimleniyormuşuz Cheesy Sizde bir kontrol edin derim kendinizden bile saklı olarak bir partiye üye olmuş olmayasınız  Grin
Pages:
Jump to: