Pages:
Author

Topic: Sizce bitcoin sene sonu hangi değere ulaşır? - page 2. (Read 194 times)

hero member
Activity: 1218
Merit: 877
Eloncoin.org - Mars, here we come!
Amerika bastığı dolarları geri çekerse ki çekecektir o zaman ciddi bir düşüş görebiliriz yıl sonunda buna göre 20 bin doların altını görebiliriz. Düşmesini bekledikçe aksine daha çok çıkıyor Smiley tahmin tutturmak oldukça zor. Market hacmi 2 trilyon doların üstünde eğer bu rakam korunursa yıl sonunda 40 bin doların altına dahi inmeyecektir. (YTD)
hero member
Activity: 1162
Merit: 719
Düşecek mi? Yükselecek mi?

Düşüş: ATH sonrası hep %90 düşmüş. 60 bin dolar ATH olursa 6 bin ile 10 bin dolar arasına düşer.

Yükseliş: ATH kaç olacak kimse bilemez. Grin
full member
Activity: 182
Merit: 140
Web sitesinin adı bitcointalk, konu bitcoin, konunun açıldığı yer konu dışı 😂 hocam bir yanlışlık olmasın. (Edit: konu yeri değiştirilmiş Smiley

Bitcoin sene sonu çok aşırı bir artış beklemiyorum ancak yükseleceğine kesin gözüyle bakıyorum. Bir arkadaşım da sıfırlanacak demişti ve gülmüştüm. Şimdi ona şu örneği verdim. Düşen her değerin tekrar aynı konuma çıkacağı umuduyla alıcısı bulunur. Bitcoini bitirmek için tüm ülkelerin yasak koyması da yetmez çünkü bitcoin bağımsız bir para. Serbest ticaretle alınıp satılır yine alıcısı olur. Bunu da devletler öngördüğü için yükselişin önüne geçemiyorlar. Ne zaman ki doyuma ulaşır o zaman düşer yükselir.
member
Activity: 294
Merit: 49
Özellikle konuyu buraya açmak istedim ki serbest düşünceler ile herkes fikrini beyan etsin. Tabi yatırım amaçlı olmamakla birlikte ben de merak ediyorum yıl sonu nolur.

Sene için de 60 bin doları test etti ama olumsuz haber akışı ile 30 bin dolar seviyelerinden destek alarak bir süre o seviyelerde debelendi. Şimdi de 50 bin dolar direnç seviyelerinde debeleniyor. Bu rakamı kıramayınca 46 bin seviyelerine zaman zaman gerilemekte. Ben sene sonunu 60 bin dolarla kapatabileceğini öngörüyorum  tabi bu bir öngörü.

Sizce sene sonunda bitcoin kaç bin dolar olur? Şu an ki seviyeden yukarı mı çıkar aşağı mı iner? Sizin öngörünüz ne şekildedir? 
Pages:
Jump to: