Pages:
Author

Topic: Sizce Bunlar Tesadüf mü ? Herşey Oyun mu ? - page 2. (Read 441 times)

jr. member
Activity: 196
Merit: 4
Isin dogrusu döngü yok...egitim var Cheesy bizi ciftlik'de egitir gibi borsada egitip medya ile doyurdular..simdi bögle olunca tabi hep bize verip duruyorlar..ama isin sonunda biride onlara verecek,,etf'mi olur etp'mi olur bilmem ama yakinda vereceklerinden eminim
member
Activity: 182
Merit: 10
Bu piyasa arz talep doğrultusunda hareket ediyor ne yazık ki tamamen tesadüf bunlar öyle olmasaydı geçen yıl gerçekleşen yükseliş bu yılda gerçekleşirdi ama bu yıl tam tersi derin bir düşüş yaşıyoruz
full member
Activity: 462
Merit: 100
Kesinlikle tesadüf değil tabiki. Piyasanın büyük kısmını elinde bulunduran balinaların oyunu bu. Rüzgarın yonunu yakalayabilirsek kazanıyoruz trade yapan kazanır ama şu anda hodl devri
copper member
Activity: 224
Merit: 1
Yatırım piyasasında özelliklede kripto sektöründe tesadüf diye birşey olduğuna inanmıyorum. Parası olan oyunu kuruyor, bizlerde oynuyoruz. Sistemi çözdüğünüze inanıyorsanız zaten kazanıyorsunuzdur.
jr. member
Activity: 308
Hayat zaten bi döngü başı sonu belli devirdaim işleyiş her yerde var ama senin yazdıklarından bişey anlayamadım maalesef. O indi bu çıktı ikinci haftanın pazar günü vs kendi başına bi anlamları var mı neyi simgeliyo bi manası var mı çözemedim çünkü anlayamadım  Embarrassed
jr. member
Activity: 532
Piyasa oyun falan oynamıyor. Oyunu oynalar büyük balinalar. Yiyorlar doymuyorlar. Her zaman daha çok daha çok yeme peşindeler.
hero member
Activity: 2170
Merit: 640
Undeads.com - P2E Runner Game
Döngü olayı bence de var ama buradaki asıl sorun döngünün ne zaman başlayıp ne zaman bittiğini anlayamıyoruz. Döngü bitişlerini ancak geçmişe bakarak anlayabiliyoruz. Şunu demek istiyorum mesela bugün döngü tamamlansa biz döngünün tamamlandığını 3 ay sonra anlayabiliyoruz. O yüzden de bir işimize yaramıyor.
jr. member
Activity: 462
bizim herhangi bir öngörüde bulunabilme şansımız maalesef ki çok fazla yok. biz sadece tahminde bulunabiliriz ki yazdan bu yana pek de başarılı olamadık.
member
Activity: 532
Merit: 29
Öyle ya da böyle içinde bulunduğumuz duruma göre aksiyon almamız şart. Tüm bunların tesadüf ya da belirli bir planın parçası olması şu an için bir şey ifade etmiyor.

Önemli olan bundan sonraki süreç içerisinde izleyeceğimiz yol. Bu açıdan piyasayı iyi okuyup, ona göre hareket etmek üzerine kendimizi geliştirmemiz gerek. Sonuçta bu piyasadan para kazananlar var. Herkes kaybetmiyor. Onların arasında olmak için çabalamalıyız.
member
Activity: 448
Tesadüf olsun i oyun olsun tek bir gerçek var o da iyi eridik. Tüm bu olanlardan sonra bir daha ne zaman gün yüzü görünür diye soran herkese benim baktığım yerden tünelin ucunda ki ışığı henüz göremiyorum diyorum.
jr. member
Activity: 322
Tesadüf olmayabilir belki analiz ettiğiniz bu bilgiler ama her zaman aynı döngüde gidecek anlamına gelmez.Hepimizin kendince bir takım analizleri mevcut ama geldiğimiz duumda ortada.Yönü balinaların döngüsü belirliyor piyasada,bizim ve market döngüsünün bi önemi yok maalesef Smiley
sr. member
Activity: 1092
Merit: 254
Bazı şeylerin değişmesi gerekiyor.Bu devran böyle sürmez.Hakkaten çok fazla scam proje var bu doğru.Ama her sene birileri yüzlerce milyon tokatlayıp diğer sene yok olacaksa bu iş böyle yürümez.Ya adam akıllı denetlenecekler yada birileri özel şirketler yani.Bu adamları denetleyecek.
jr. member
Activity: 238
W12.io ▬ Blockchain protocol
Tarih tekerrrür ediyor olabilir ama artık zaman dilimlerinde bir oynama meydana getirdiklerini düşünüyorum. Yani bu sene sonuna kadar sert bir yükseliş beklemek biraz mantıksızca olabilir.
member
Activity: 574
Merit: 14
tarih tekerrür ediyor ve edecek de. 2 defa bunu yapmış. üçüncüsünü yapmayacak ne var. iş bitcoinde bitiyor onu da ilgilendiren bitcoin klonlarındaki çekişmenin artık durgunlaşması. sec veya benzer borsaların aktif hale gelerek, kurumsal firmaların alış emirleri yağdırmasına bakıyor.
jr. member
Activity: 392
Market sürekli bir döngü içerisinde hareket ediyor.Bu yüzden bence şuanda sabır edip beklemek gerekiyor.Her altcoin şuanda büyük düşüş yaşamış durumda.
member
Activity: 630
Merit: 37
hayal dünyasında yaşıyoruz şu açılan başlıklardan bu anlaşılıyor ( :
member
Activity: 406
Merit: 11
Hacim geçmiş yıllara göre çok çok fazla tabi ama döngüler tekrar edebilir. Muhtemelen de edecek fakat dönüş tarihi belirsiz.
member
Activity: 350
W12 – Blockchain protocol
Bir oyun illa dönüyor biz sadece bir figuraniz bence. Başrolde çok büyükler var piyasayı istedikleri gibi evirip cevirebiliyorlar. Bakalım illaki bir yerden dönüş olacak. Belki de artık düşüş bitmiştir olabilir. Şuan haberimiz yok belkide.
full member
Activity: 424
Merit: 103
Döngü demişsiniz ama piyasanın çalışma şekli Balon sistemi bence.3 yılda balon oluşacak şekilde şişirilip sonra kısa sürede balonun sönmesi gibi hızlı indiriliyor.Alt markette bu özellik çok sık hatta gün içinde bile sık sık yaşanıyor.Grafiklere bakarsanız başta btc olmak üzere balon hareketleri çok net görebilirsiniz.Bu çok tehlikeli ve süpekülasyonun serbest olduğu piyasada olan bir durumdur.

Reel piyasalarda böyle ani yükseliş ve düşüşler olduğu zaman,o devletin SPK sı hemen o kurumu arayıp neler olduğu hakkında bilgi ister.Eğer ki o yükseliş yada düşüşü destekleyen bir açıklama yok ise işlemler incelenir ve hareketi yapanlar hakkında süpekülasyon yapmaktan cezalar verilir.Ben,bırakın altcoinleri gün içinde BTC nin eksi 25 lerden artı 25 lere yükseldiğini bile gördüm.Hemde hiçbir neden yokken.
jr. member
Activity: 93
Merit: 2
Grafikçilerin alayı patladı. Çeşitli gruplara üyeyim yazmam hiç. Bir sürü sözde fenomen takip ediyorum. Günde 10 tane grafik paylaşıyor çok kişi ve biri tutunca bakın tuttu diye oradan yürüyor. Ama bu döngü denen şey gerçekten var çok ilginç. Kaç kere şahit olduk oluyoruz.

Evet döngü döngü de ne kıçı belli ne başı, her türlü öpülen biz oluyoruz. 7000 e düştü heh dedim tamamdır, aldım. 5000 e düştü altlar budan zıplar dedim aldım. Dönecekte kaçtan dönecek 500 dolara inip 1500 dolara dönerse yalan olurum.
Pages:
Jump to: