Pages:
Author

Topic: Skąd pomysł na nick? - page 2. (Read 353 times)

legendary
Activity: 2730
Merit: 1706
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
November 12, 2020, 06:32:25 PM
#4
Ten nick to był mój pierwszy nick online, kiedy chciałem zarejestrować swój pierwszy email na Gmail.com, ale, że miałem niemiecką klawiaturę i holenderski język, to wyszedł z Tego taki bezsens. a ja, że byłem zupełnie zielony, to go zatwierdziłem, no i z wygody już tak zostało, bo zawsze gdzie się chciałem zarejestrować to wszystkie lepsze nicki były zajęte i można było wybrać coś podobnego z numerem 111, 112 lub inny badziew. A ten zawsze i wszędzie był dostępny, a jest na tyle oryginalny, że pewnie jest tylko jeden WWZSOCKI na świecie  Wink Cheesy.
legendary
Activity: 3122
Merit: 7618
🔐Icarus CEO💳
November 12, 2020, 02:39:33 PM
#3
mój nick został wybrany przeze mnie spontanicznie. bardzo podobało mi się imię "cygan" i wiedziałem również, że użytkownicy z lokalu niemieckiego (gdzie najczęściej piszę swoje posty) oraz z lokalu międzynarodowego, nie będą mieli pojęcia o znaczeniu mojego nicka Grin
mogę sobie również wyobrazić, że użytkownicy wymawiają mój nick jako "sajgen" Cheesy Cool
legendary
Activity: 3472
Merit: 1721
November 12, 2020, 07:30:50 AM
#2
Znikąd Wink Konto miało być tymczasowe / throwaway i nie zastanawiałem się nad nickiem dłużej niż 3 sekundy, ale zostałem i nie zmieniałem póki co. Myslałem nad zmianą na 'benevolent', ale już jest dawno zajęte.

BTW, był chyba podobny wątek w Meta, ale nie mogę znaleźć.
hero member
Activity: 1246
Merit: 708
November 09, 2020, 07:03:07 AM
#1
Od jakiegoś czasu zastanawia  mnie kwestia  pochodzenia nickow forumowiczów.
No i postanowiłem założyć ten watek.
Mam nadzieje, ze nie naruszam jakiegos tabu Wink
Ja nie do końca pamietam skąd sie wzial moj nick, wydaje mi się, że po prostu musialem gdzies dodać cos do imienia i te 2literki jakos mi sie spodobały   Tongue
Pages:
Jump to: