Pages:
Author

Topic: Slock.it - page 3. (Read 11477 times)

sr. member
Activity: 409
Merit: 250
May 09, 2016, 08:33:02 AM
230.8 Milyon adet DAO üretilmiş daha da vakit var kim bilir sayı ne olacak. Sormak istediğim ICO dan sonra arz-talep dengesi ne olur? Bu miktarlara bakınca ICO dan sonra birim fiyatta düşüş olabilir diye düşündüm, acaba ICO dan sonra mı satın almalı?
Ben de merak ediyorum. Maliyetinin altında kim satar, ilk 14 gün yatırım yapan herkesin maliyeti aynı 1 Eth= 100 coin.
Bunun altında satmaya mecbur kalınabilir mi? Nasıl? Daha yeni olduğum için bu tür şeytanlıklara kafam çalışmıyor.
sr. member
Activity: 560
Merit: 256
May 08, 2016, 10:59:28 PM
0.50 btc daha attık bakalım hayırlısıSmiley
full member
Activity: 196
Merit: 100
May 06, 2016, 05:03:49 PM
230.8 Milyon adet DAO üretilmiş daha da vakit var kim bilir sayı ne olacak. Sormak istediğim ICO dan sonra arz-talep dengesi ne olur? Bu miktarlara bakınca ICO dan sonra birim fiyatta düşüş olabilir diye düşündüm, acaba ICO dan sonra mı satın almalı?
full member
Activity: 208
Merit: 100
May 06, 2016, 04:29:01 PM
etherler bittrexde duruyor. bende hala kararsızım . dao ları bittrex üzerindenmi alsam yoksa gatecoinden hesabımı onaylatıp mı alsam. bilemedim.
sr. member
Activity: 672
Merit: 251
May 06, 2016, 12:51:03 PM
Herkes slock.it e üçer beşer birşeyler göndermiş. Ben çekimserim hala. Köşe de bekleyen 0.25 btc var. Ben bu slock.it e göndersem bana nasıl bir getirisi olur?
hero member
Activity: 625
Merit: 500
May 06, 2016, 11:35:37 AM
https://www.myetherwallet.com  dan dao almak için gönderdiğimde bu hatayı verdi. Sanırım satın alamadım. Transferlerde sorun var. Tekrar mı işlem yapmam gerekiyor. Ne şekilde yollayabilirim myetherwallet cüzdanından? txfee miktarını 2 katına çıkardım yine aynı hatayı verdi. Ödeme geri dönüyor. Şuan mist ethereum wallet indirdim senkronizasyon bekliyorum. Mist wallete import edip ordan göndermeyi denicem.

DAO yu aldım. Gönderim yaparken + Advanced Options kısmından txfee Gas ücretini 100.000 gas yaptım. Dao lar adresimde gözüküyor.

hero member
Activity: 661
Merit: 581
May 06, 2016, 06:40:49 AM
Selam herkese Smiley Fiyat artışından önceki son 7 gün, şimdilik 20 Milyon dolarla Ethereum crowdfundingi geçtiler.
newbie
Activity: 50
Merit: 0
May 05, 2016, 11:47:04 AM
trade başlayınca poloniexe gelecek mi gelmezse ona göre gatecoinde hesap onaylatacam
sr. member
Activity: 560
Merit: 256
May 03, 2016, 08:49:54 PM
Nasıl alabildiniz ?

daohub.org dan emin olamadım nasıl alınacağına dair.
video anlatımı https://www.youtube.com/watch?v=CRtBzpTmJ3A  dao token olayı gerçekten çok karışık aşina olmayanların ve dil bilmeyenlerin anlaması zor.
bittirexte eklemiş. gatecoindede var fakat buradan aldıklarınız exchange kontrolunde oluyor trade başlayana kadar.
bittrex.com/balance/dao
gatecoin.com

hocam bittrex.com alsak verdiginiz linkten  token vs olayına gerek varmı yine yoksa direk alam bittrex hesabıma geçermi sorunsuz?
sr. member
Activity: 335
May 02, 2016, 08:55:52 PM
Gatecoinden bu işlemi yapmanın faydası ya da zararı var mı? Private keyleri saklamaya çekiniyorum. Satışın hemen arkasından da al-sat yapabileyim istiyorum. Bu sebeplerden dolayı gatecoin üzerinden almak daha mantıklı geliyor bana. Ayrıca oradaki hesabım da onaylı. Diğer kaynaklarda da sordum bu soruyu, tek fark gatecoin in işlem ücreti alacağı idi. Bu ücret hakkında da net bilgi yok. Detaylı bilgisi olan varsa, paylaşırsa çok sevinirim.

Yarın, nasip olursa bu işin içine dahil olacağım Smiley

Bu arada @ozgr mesajını unutmadım. Bakalım görelim süreç ne gösterecek Smiley
legendary
Activity: 1498
Merit: 1007
May 02, 2016, 07:51:22 AM
örneğin poloniexteki ether hesabımızdan ether gönderip alım yapsak olmazmı?illa ether cüzdanmı kurmamız gerekiyor?
polodan transfer ederseniz tokenler sizin olmayacaktır.
bittirexle karıştırmayın bittrex dao trade yapacağı için kendi cüzdanlarından transfer imkanı sunuyor.
normal pc kullanmıyorum ondan sıkıntı yasayacağım yani. mecburen bir bilgisayara ugrasıp ether cuzdanı kurup wallet dosyasını backup yapmam gerekecek. insallah emege değer.
cüzdan kurmak şart değil daohub da seçenekler arasında  myetherwallet üzerinden yeni cüzdan oluşturarak alma seçeneği var oluşturdğunuz cüzdana ether gönderiyorsunuz yeni oluşturulan cüzdanın json dosyasını download etmeyi unutmayın.
evet inceledim dediğiniz sekilde yapacagım. yardımınız için teşekkür ederim.

ayrı bir soru olacak ama aranızda slockit ne zaman kullanımda olacak bilen varmı?roadmap olarak tarih bellimi?
official roadmapta launch için 2017 deniyor ama iou olarak satış sonrası trade başlayacağını düşünüyorum.
https://www2.slock.it/roadmap_fr.html
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
May 02, 2016, 06:46:10 AM
örneğin poloniexteki ether hesabımızdan ether gönderip alım yapsak olmazmı?illa ether cüzdanmı kurmamız gerekiyor?
bittirexle karıştırmayın bittrex dao trade yapacağı için kendi cüzdanlarından transfer imkanı sunuyor.
normal pc kullanmıyorum ondan sıkıntı yasayacağım yani. mecburen bir bilgisayara ugrasıp ether cuzdanı kurup wallet dosyasını backup yapmam gerekecek. insallah emege değer.
cüzdan kurmak şart değil daohub da seçenekler arasında  myetherwallet üzerinden yeni cüzdan oluşturarak alma seçeneği var oluşturdğunuz cüzdana ether gönderiyorsunuz yeni oluşturulan cüzdanın json dosyasını download etmeyi unutmayın.
evet inceledim dediğiniz sekilde yapacagım. yardımınız için teşekkür ederim.

ayrı bir soru olacak ama aranızda slockit ne zaman kullanımda olacak bilen varmı?roadmap olarak tarih bellimi?
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
May 02, 2016, 04:45:25 AM
cüzdan kurmak şart değil daohub da seçenekler arasında  myetherwallet üzerinden yeni cüzdan oluşturarak alma seçeneği var oluşturdğunuz cüzdana ether gönderiyorsunuz yeni oluşturulan cüzdanın json dosyasını download etmeyi unutmayın.

bende myether  wallet kullanarak 15 eth gönderdim. hadi hayırlısı bakalım. eğer eth 0.02 nin altına gelirse biraz daha alırım belki
legendary
May 02, 2016, 02:48:41 AM
legendary
May 02, 2016, 02:38:34 AM
legendary
May 02, 2016, 02:34:14 AM
legendary
May 02, 2016, 02:25:19 AM
newbie
Activity: 50
Merit: 0
May 01, 2016, 06:48:03 PM
yaklaşık 41 ethereum gönderdim. elime 4138 dao token geçti. şimdi bir şey yapmam gerekiyormu. video da özel anahtar felan diyor. ona nerden bakıcaz

Merhaba nasil yolladiniz detayli anlatirmisiniz bende yollamayi planliyorum

buradan https://www.youtube.com/watch?v=Y3JfLgjqNU4 ethereum wallet indirmeyi ve kurulumu anlatıyor. burada https://www.youtube.com/watch?v=CZ8ZCtbxD0M cüzdan yedeğini almayı ve cüzdana para göndermeyi. burada https://www.youtube.com/watch?v=CRtBzpTmJ3A dao token nasıl alırsın onu anlatıyor.
sr. member
Activity: 409
May 01, 2016, 06:28:42 PM
çok garip bir soru olabilir ama ben sorayım. slock.it sanırım etheruem ile alınıcak. poloniexten alıp göndersek olur mu yoksa etheruem walletten mi göndermek gerek
digix crowdsale de olduğu gibi aynı şekilde yapılacak ethereum wallet veya ethereum online cüzdan ile alınabilecek exchange şart değil ethereum cüzdanındaki shapeshift aracıyla diğer btc ve altcoinlerlede ether alınabilir.
Riskler ve garantilerin reddi diye başlıklar var yöneticiler kendini çalınmaya karşı garantiye almış. Cüzdandan çalınma olursa sorumluluk kabul etmem diyor.
Poloniex den ETH gönderbilir miyiz?
private keyi sizde olan bir cüzdandan gönderirseniz sıkıntı olmaz mist wallet üzerinden gönderip cüzdanı yedekleyin
Ethereum-Wallet-win32-0-7-2 indirdim. Açılırken no ethereum node binary found hatası veriyor.
legendary
May 01, 2016, 02:56:52 PM
çok garip bir soru olabilir ama ben sorayım. slock.it sanırım etheruem ile alınıcak. poloniexten alıp göndersek olur mu yoksa etheruem walletten mi göndermek gerek
digix crowdsale de olduğu gibi aynı şekilde yapılacak ethereum wallet veya ethereum online cüzdan ile alınabilecek exchange şart değil ethereum cüzdanındaki shapeshift aracıyla diğer btc ve altcoinlerlede ether alınabilir.
Riskler ve garantilerin reddi diye başlıklar var yöneticiler kendini çalınmaya karşı garantiye almış. Cüzdandan çalınma olursa sorumluluk kabul etmem diyor.
Poloniex den ETH gönderbilir miyiz?
private keyi sizde olan bir cüzdandan gönderirseniz sıkıntı olmaz mist wallet üzerinden gönderip cüzdanı yedekleyin
Pages:
Jump to: