Pages:
Author

Topic: Slovenija (Slovenia) - page 37. (Read 1047907 times)

sr. member
Activity: 317
Merit: 275
February 27, 2015, 05:08:50 PM
RTVSlo Polnočni Klub

Od 34min dalje...
http://www.rtvslo.si/polnocniklub/novica/276

Malo je smesno / zalostno vse skupaj... to samo kaze na to, koliko je se prostora /moznosti / priloznosti v Sloveniji za podjetja na tem podrocju...

Ukradenih 4 milijard... Budalo babje.
newbie
Activity: 42
Merit: 0
February 27, 2015, 01:30:59 PM
Tresor kakšno ceno zdaj na letošnji enoto v povprečju morda kdo ve,


https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTNSW1f3qgMz5rMzrYTryQVrFrYrnUPfiNPrl8x8swGCprxp1aoPVVn7is

2015  Huh  Roll Eyes
donator
Activity: 674
Merit: 522
February 27, 2015, 06:13:54 AM
RTVSlo Polnočni Klub

Od 34min dalje...
http://www.rtvslo.si/polnocniklub/novica/276

Malo je smesno / zalostno vse skupaj... to samo kaze na to, koliko je se prostora /moznosti / priloznosti v Sloveniji za podjetja na tem podrocju...
newbie
Activity: 37
Merit: 0
February 17, 2015, 01:36:21 PM
Časi se spreminjajo, priložnosti je vse več.

Evo, delim z vami en odličen posnetek, kako se na tržnici lahko trguje z Bitcoini.

https://www.youtube.com/watch?v=t9Pp7bJcn74
hero member
Activity: 546
Merit: 500
February 16, 2015, 01:10:46 PM
Odlično!
Hvala za informacije!
Bitcoin mi je zanimiv predvsem, zaradi manjših stroškov poslovanja.

Če se je kdo podal v poslovne vode ve, da država in banke zahtevajo svoj delež.

Sploh za transakcije v tujino..za vrednost 100€ banka vzame cca 5-10€.

V SEPA je poceni.
newbie
Activity: 42
Merit: 0
February 16, 2015, 10:25:48 AM
Živjo Slovenci!  Cheesy

Ajd, dejmo se zbrat tukaj, da vidim koliko nas Slovencev zanima BitCoin :-)

Koliko EUR ste že vložili v BTC? Jz sem zaenkrat preko 200 EUR
A ima kdo kaj BitCoinov za prodat v Sloveniji?

Jaz kupujem na BitMarket.eu - to je "tržnica" in ne instant online trgovanje, kjer je treba najprej nakazat EUR.

Če pa kdo hoče trgovat "instant" pa se lahko registrira na Trade Hill - z mojo referral kodo TH-R110808 ste tudi vi deležni popusta in jaz vam bom tudi hvaležen:
http://www.tradehill.com/?r=TH-R110808

Če ima kdo referral kodo za Bitcoin9 naj mi jo da, jaz se imam namen registrirat in rad bi se preko nekoga, da ima vsaj nekdo od tega (lahko si izmenjamo uslugo s TradeHill).
pozdrav,do ve nisam još nikše bitcoine potrošil,jer sam se tek počel tu spominat Wink
newbie
Activity: 37
Merit: 0
February 16, 2015, 04:01:02 AM
Odlično!
Hvala za informacije!
Bitcoin mi je zanimiv predvsem, zaradi manjših stroškov poslovanja.

Če se je kdo podal v poslovne vode ve, da država in banke zahtevajo svoj delež.

Sploh za transakcije v tujino..za vrednost 100€ banka vzame cca 5-10€.
donator
Activity: 674
Merit: 522
February 15, 2015, 06:41:36 PM
1. Odlicna!

2. http://coinmap.org

3. med 0.1 in 10% ... odvisno kaksno metodo bos izbral za menjavo. Online menjalnice (bitstamp, kraken, etc.) imajo najnizje provizije, bankomati in localbitcoins.com pa lahko gredo tudi tja do 10%.

Za male zneske in za malo probat "kako to deluje" se mi osebno zdi bankomat najboljsa resitev, ker dobis btc hipno (takoj) in vse skupaj je precej anonimno.
newbie
Activity: 37
Merit: 0
February 14, 2015, 02:08:12 PM
Kakšna je vaša izkušnja z Bitcoinom?

Kaj in kje se lahko pri nas zapravljajo Bitcoini?

Ali slučajno kdo ve za provizijo pri menjavi Bitcoin/Euro?
newbie
Activity: 2
Merit: 0
January 06, 2015, 09:47:58 AM
Hvala za odgovor :-)
hero member
Activity: 546
Merit: 500
January 06, 2015, 09:23:00 AM
S tistimi, ki jih imaš doma minaš algoritem SHA-256 (bitcoin itd...), s scrypt minerji pa algoritem SCRYPT (litecoin itd...). Ne moreš ju primerjati, ker delujeta za različne algoritme.
newbie
Activity: 2
Merit: 0
January 06, 2015, 09:08:17 AM
Zdravo!
Sem ze iskal odgovor po internetu pa mi ni uspelo.
Zanima me razlika med scrypt minerji in drugimi minerji. Jaz imam doma 3 x 100GHs , ce pa gledam scrypt minerje pa s hitrosti v MHs in ne v GHs. Torej kaksna je razlika in koliko naredi scrypt miner v primerjavi z (''NESCRYPT'') minerjem.

Se opracvicujem ce je vprasanje prevec trapasto. Se pac ne spoznam. Hvala za odgovor.
full member
Activity: 136
Merit: 100
January 04, 2015, 08:40:28 PM
Kolike BTC bankomatov je v Slovenji? Eden ali vec?
Hoce kdo prosim lepo navesti naslov kjer je postavljen?
Predvidevam da je eden v Ljubljani....

Poleti pridem v Slovenijo in ga bom uporabil :-)

2 sta v Ljubljani. Hotel Slon (two-way ATM) in hostel Tresor (one-way).

Super in najlepsa hvala za odgovor!
sr. member
Activity: 442
Merit: 250
January 04, 2015, 07:34:26 PM
Kolike BTC bankomatov je v Slovenji? Eden ali vec?
Hoce kdo prosim lepo navesti naslov kjer je postavljen?
Predvidevam da je eden v Ljubljani....

Poleti pridem v Slovenijo in ga bom uporabil :-)

2 sta v Ljubljani. Hotel Slon (two-way ATM) in hostel Tresor (one-way).
full member
Activity: 136
Merit: 100
January 04, 2015, 01:48:37 PM
Kolike BTC bankomatov je v Slovenji? Eden ali vec?
Hoce kdo prosim lepo navesti naslov kjer je postavljen?
Predvidevam da je eden v Ljubljani....

Poleti pridem v Slovenijo in ga bom uporabil :-)
full member
Activity: 136
Merit: 100
January 04, 2015, 01:30:52 PM
Lep pozdrav in zelja za vse da bi 2015 prinesel visje cene BTC-ja :-)
Danes je cena padla kar precej nizko, a leto je se dolgo :-)))
legendary
Activity: 2730
Merit: 1288
January 04, 2015, 12:32:31 PM
Sem sele danes opazil, da obstaja tudi Slovenski del foruma in bom postavil eno "butasto" vprasanje.  Odlocam, se da bi si nabavil kak scrypt miner. Zanima me predvsem koliko me pride carina in vse dajatve, ce narocim recimo kaki zeus miner (Volcanota za 1600 USD). Do sedaj z miningom nimam izkusenj in se v bistvu odlocam, kaj sploh kupiti in od kje ?

Danes je takole, ta mal folk ki služi z rudarjenjem rudari altcoine. Imajo nekaj programerskega znanja da optimizirajo rudarske programe. ali pa so vključeni v kak krožek kjer so ljudje z tem znanjem.
S čim to rudarijo, kaj in kje boš našel tele krožke ne vem je pa sigurno vse na tem forumu.

Z rudarjenjem bitcoina boš konkuriral folku z zelo poceni elektriko ali ogromnim mining farmam, kjer dobijo minerje z velikim popustom. Tako da ti bo verjetno uspelo le če boš mel dost sredstev da boš bitcoine prodal v nalednjem balončku. Tongue

Kot jest folk razumem rudarijo zato da se kej naučijo in da bodo enkrat rekli da so rudarili, ne da bodo obogateli. Če boš vzel varijanta ki sem prvo napisal se boš sigurno marsikaj naučil.
hero member
Activity: 546
Merit: 500
January 02, 2015, 01:13:53 PM
Sem sele danes opazil, da obstaja tudi Slovenski del foruma in bom postavil eno "butasto" vprasanje.  Odlocam, se da bi si nabavil kak scrypt miner. Zanima me predvsem koliko me pride carina in vse dajatve, ce narocim recimo kaki zeus miner (Volcanota za 1600 USD). Do sedaj z miningom nimam izkusenj in se v bistvu odlocam, kaj sploh kupiti in od kje ?

Carina je verjetno kr 0% (ne me držati za besedo), davka boš pa plačal 22% + stroške obdelave. Zdaj če se ti splača, kaj pa vem če imaš poceni (zastonj) elektriko ter srečo s kovanci in v splošnem vrednostjo bitcoina.
newbie
Activity: 13
Merit: 0
January 02, 2015, 01:01:16 PM
Sem sele danes opazil, da obstaja tudi Slovenski del foruma in bom postavil eno "butasto" vprasanje.  Odlocam, se da bi si nabavil kak scrypt miner. Zanima me predvsem koliko me pride carina in vse dajatve, ce narocim recimo kaki zeus miner (Volcanota za 1600 USD). Do sedaj z miningom nimam izkusenj in se v bistvu odlocam, kaj sploh kupiti in od kje ?
full member
Activity: 208
Merit: 100
December 22, 2014, 06:36:19 PM
@Totscha to se zavedam ja Cheesy
@minimalB hvala, zdej razumm mal bol.
Če zdej prou zastopm, na okcoin.com ne trgajo dnevno % zaradi sposoje, na bitfinexu pa ja?
Pages:
Jump to: