Pages:
Author

Topic: Smart VALOR Projesi - page 2. (Read 290 times)

member
Activity: 532
Merit: 12
April 28, 2019, 04:45:30 AM
Projeyi kaçırdığım için üzgünüm fakat bounty hunterslara dağıtılan tokenların 6 ay kadar kilitli kalacağını duymuştum, umarım o süre esnasında fiyat kendini koruyabilir.

Mesele şimdi anlaşıldı dağıtılan tokenler 6 ay kilitli ise fiyatlar eğer boğa gelmezse o zamana kadar aşağılara  doğru iner. Şuan dağıtılan bölüm satilsaydi fiyat aşağıya daha çok inerdi.
jr. member
Activity: 532
Merit: 5
April 28, 2019, 04:41:56 AM
Projeyi kaçırdığım için üzgünüm fakat bounty hunterslara dağıtılan tokenların 6 ay kadar kilitli kalacağını duymuştum, umarım o süre esnasında fiyat kendini koruyabilir.
full member
Activity: 490
Merit: 104
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
April 28, 2019, 04:33:12 AM
Demek ki neymiş. Bounty yi incelesek bile birşey değişmiyor. Hiç ummadığın bir bounty iyi değerler alabiliyor. Çok kişinin katılımı varsa pek iş çıkmaz. Mesela şuan benim imzada epey bir kişi var. Hele ki hero ve legendary ler iyi tele alıyor.
member
Activity: 630
Merit: 37
April 27, 2019, 06:33:37 PM
ico fiyatını baya katlamış bountysini kaçırdığıma baya üzüldüm şimdi vay arkadaş umarım kazanan vardır bizim lokalden
jr. member
Activity: 560
Merit: 1
April 27, 2019, 04:53:45 PM
Bountysine katıldıgımız dönemlerde bir reddit BAN furyası başladı,bundan şüphelenip Bounty yapmaktan vazgeçtik şimdi duyuyoruz ki fiyatı dudak ucuklatıyor 😔

aynı şekilde ben de vazgeçtim, bir de bunların quiz düzenlemişlerdi sanıyorum, onu da yapmıştık 27 nisanda dağıtacaklarını söylemişlerdi ama web sitesi güncellemeden dolayı dağıtım ertelenmiş, umarım bunlarda bir çok proje gibi yan çizmez.
jr. member
Activity: 322
Merit: 1
April 27, 2019, 04:45:27 PM
Bountysine katıldıgımız dönemlerde bir reddit BAN furyası başladı,bundan şüphelenip Bounty yapmaktan vazgeçtik şimdi duyuyoruz ki fiyatı dudak ucuklatıyor 😔
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
alex
April 27, 2019, 04:02:17 PM
İyi bir getirisi varmış. Eğer dolaşımda 20 milyon adet varsa bounty den dağıtılan da çok değildir her halde. 12 dolardan girip 6 dolara inmesi normal. Belki de daha aşağılara inebilir.
vipganyan, çeviriden 4700 tane ateşlemiş Grin Grin bounty dağıtımlarına baktım da bayağı yüksek dağıtım olmuş. şu an 6 dolarsa dağıtımdan sonra 1 doların altına inmesi normal. bir de umarım başında kadın olan bir proje başarılı olur bu sefer.
full member
Activity: 602
Merit: 118
April 27, 2019, 03:49:32 PM
İyi bir getirisi varmış. Eğer dolaşımda 20 milyon adet varsa bounty den dağıtılan da çok değildir her halde. 12 dolardan girip 6 dolara inmesi normal. Belki de daha aşağılara inebilir.
sr. member
Activity: 971
Merit: 292
April 27, 2019, 03:45:13 PM
Aramızda bu projeye yatırım yapan ya da  bountysine katılan var mı bilmiyorum ama bithump borsasına 12.40 $ ile giriş yaptı.
Şimdiki fiyatı 6$ değerinde.
Bugün de bitmax borsasında listenecekti. Ekip yeni borsalara gireceklerini söylüyor.
Toplam arz 100 milyon. Yıl sonuna kadar satılmayan tokenler yanacakmış.
Dolaşımdaki token sayısı 20 milyon. Geri kalan tokenlerin hepsi 6 ay kilitli.

Siteyi incelemek isteyenler olursa: https://smartvalor.com/en/

Bounty listesi

Son zamanlarda kazandıran/kazandıracak nadir bountylerden.
Umarım bu seviyelerden daha da fazla düşmez. O zaman iyi kâr ettirir.

Bu arada bugün tokenler hesaba yansıyacaktı ama websitelerinde bakım çalışması olduğu için biraz gecikme yaşanabilirmiş.
Bountysine katılıp ödül almak için websitelerine üye olup KYC yapmak gerekliydi.

Yeni gelişmeler olursa bu başlık altından eklerim.

Pages:
Jump to: