Pages:
Author

Topic: Sınırsız Google Drive + 6 aylık Amazon Prime + MS Dreamspark ve Fazlası >35 TL < - page 2. (Read 341 times)

newbie
Activity: 6
Merit: 0
Satış baltalamak için yapmıyorum..

------------------------------------------------------------
Arkadaş .EDU e-postayı bedava alıyor ve 35TLye satıyor tahminimce.

https://thetechrim.com/how-to-create-free-edu-email/

Buradaki dersi kullanarak bedava EDU e-postasını ve imkanlarını elde ede bilirsiniz.
hero member
Activity: 1078
Merit: 696
güzel konu baya şeyden faydalanılıyormuş 35 TL ye, sırf office amzon prime yeter zaten
sr. member
Activity: 386
Merit: 250
Sorum olacak..

--Sınırsız olarak belirtilse de 5 TB ile sınırlandırılan Google Drive kullanımına sahip olacaksınız.
.edu uzantılı mail ile sınırsız Drive eskidendi, şuan yok diye biliyorum. Detay rica edeceğim.

--Spotify’de %50 indirim imkanı
Bu imkandan nasıl yararlanıyoruz onu da sizden rica edebilirsem iyi olur. Yani normalde böyle bir şey mail ile olmuyor. Ondan dolayı merak ettim.

Teşekkür ederim.
member
Activity: 164
Merit: 10
Satın alacağınız .edu uzantılı mail ile birlikte aşağıda listelenen bir çok indirim/özellik ve avantajlardan ücretsiz faydalanacaksınız. Mail adresleri isim- soyadı olarak size özel açılmaktadır.  .edu mail adresini @gmail.com platformunda kullanabilirsiniz. Gmailin bütün özelliklerine sahip olacağınızdan dolayı istediğiniz gibi değişiklik imkanı mevcut, maillerde 6 aylık kapanmama garantisi var.

İMKANLAR

• Ücretsiz olarak 6 aylık Amazon Prime üyeliği ile, video-tv show-film-dergi vb iletişim donelerini kullanabilirsiniz.
  • Sınırsız olarak belirtilse de 5 TB ile sınırlandırılan Google Drive kullanımına sahip olacaksınız.
  • Microsoft dreamspark ile, Ücretsiz Azure kredisi, Visual Studio gibi avantajlardan faydalanabilirsiniz. https://imagine.microsoft.com/tr-tr/catalog
  • AutoCAD, 3DS MAX, MAYA ücretsiz lisans
  • 1 TB OneDrive cloud disk
  • Bluehost’ta geçerli bedava domain + %60 indirim kodu ( yıllık hosting planlarında )
  • DigitalOcean’da geçerli $50-100 arası değişen kredi
  • AWS $15 kredi

1 adet size özel .edu mail hesabı 35 TL
Ödeme : Banka transferi / Kripto Para
Pages:
Jump to: