Pages:
Author

Topic: Solana Bome - page 2. (Read 328 times)

sr. member
Activity: 1442
Merit: 256
March 15, 2024, 04:31:38 PM
Hayatımda ilk defa gördüğüm bir ön satış. Yıllar önce ben de 1 eth gönderdim ama karşı taraf bana salatalık dahi göndermedi 😂
O zaman 1 eth 200$ idi çok koymadı ama şuan ki ederi malum😄
Şimdi bir sürü sol gönder eth gönder token verelim diye soygun yapacak. Dolandırılan çok olacak.
Bome gatede var bunun miktarı nedir ne değildir.
Buradan X2 yapalım diye girsek elimize verirler mi bilemedim😂

Bu akşam adı kerem olan bir uşak 10 milyon dolarlık sol topladı 10 milyon dolar.
Sol tarafında resmen çıgınlık yaşanıyor kısa sürede ath'sini geçecektir. İnanılmaz bir hype var kerem midir kerimmidir nedir bilmem eleman yollamayın bitti dediğinden beri 1 milyon dolar yollandı Cheesy

Bizim insanımız opulmeyi seviyor. Yazık günah.
Adam göndermeyin dediği halde hala gönderiyorlarsa yapacak bir şey yok.
Belki bu hızla bir 10 milyon dolar daha toplarsa şaşırmam
legendary
Activity: 1904
Merit: 1282
March 15, 2024, 04:14:22 PM
Hayatımda ilk defa gördüğüm bir ön satış. Yıllar önce ben de 1 eth gönderdim ama karşı taraf bana salatalık dahi göndermedi 😂
Şimdi bir sürü sol gönder eth gönder token verelim diye soygun yapacak. Dolandırılan çok olacak.

Bu akşam adı kerem olan bir uşak 10 milyon dolarlık sol topladı 10 milyon dolar.
Sol tarafında resmen çıgınlık yaşanıyor kısa sürede ath'sini geçecektir. İnanılmaz bir hype var kerem midir kerimmidir nedir bilmem eleman yollamayın bitti dediğinden beri 1 milyon dolar yollandı Cheesy
sr. member
Activity: 1442
Merit: 256
March 15, 2024, 04:04:29 PM
member
Activity: 209
Merit: 11
March 15, 2024, 04:02:16 PM
Ben bunu görüp yarım saat düşünüp almadım.  alım satıma başladığında da 3x te gördüm yine almadım. bazen saçma şeyler alıp unutuyorum cüzdanda. at işte az birşey. tembellikten birazda şimdi sol gönderecem cüzdana alacam falan diye düşündüm. kendi salaklığıma kızıyorum.
newbie
Activity: 5
Merit: 0
March 15, 2024, 03:37:42 PM
2 gece önce ortaya çıkan bir proje hayatımda böyle bir olay görmedim etmedim. 1000 tl lik sol atan birisi şuan tam tamına 150x yapmış oldu. Ben bunu gördüğümde herşeye atlayan ben bunu es geçtim 2 gündür sadece yükseliyor birilerinin canı fena yanacak diyorum ama şimdilik öyle birşey de olmadı hayatımda nadir gördüğüm olaylardan biri.

https://dexscreener.com/solana/dsuvc5qf5ljhhv5e2td184ixotsncnwj7i4jja4xsrmt

fırsat bitmez. inşallah bir sonrakinde vurursun kardeşim.
member
Activity: 703
Merit: 51
March 15, 2024, 03:02:52 PM
Epey geç kaldık ama üzmücek bir miktar atacağım buna.
newbie
Activity: 48
Merit: 0
March 15, 2024, 01:08:31 PM
Ben son 30 dk kala gördüm 80 dolar attım 10x de çıktım. Undecided
legendary
Activity: 1386
Merit: 1231
March 15, 2024, 12:34:09 PM
Ben bunu görmedim yani açıkcası sonradan gördüm.Keşke ön satışına katılabilseydim çok büyük para kaçtı.Ön satışına 1 sol atan şuan da yaklaşık 1 milyon türk lirasını geçen bir meblağ aldı.Böylesine satışlara maksimum zaten 150-200 dolar atılır yani böyle Bin dolar atanın demek ki boşa atacağı paralar büyük meblağlar.Keşke önceden görseydim de 1 sol atsaydım hemen de satmazdım zaten 24 saat süre boyunca 100x yapmış bir meme coinden bahsediyoruz.Şimdi solana ağında herkes bu tarz para toplayıp rug yapar gibi geliyor.
legendary
Activity: 1904
Merit: 1282
March 15, 2024, 10:32:43 AM
2 gece önce ortaya çıkan bir proje hayatımda böyle bir olay görmedim etmedim. 1000 tl lik sol atan birisi şuan tam tamına 150x yapmış oldu. Ben bunu gördüğümde herşeye atlayan ben bunu es geçtim 2 gündür sadece yükseliyor birilerinin canı fena yanacak diyorum ama şimdilik öyle birşey de olmadı hayatımda nadir gördüğüm olaylardan biri.

https://dexscreener.com/solana/dsuvc5qf5ljhhv5e2td184ixotsncnwj7i4jja4xsrmt
Pages:
Jump to: