Pages:
Author

Topic: Son Bitcoin Analizi Katılanlar , Katılmayanlar ? - page 2. (Read 250 times)

hero member
Activity: 546
Merit: 501
Bence 2 ay daha bu seviyelerde aşağı yukarı çıkarak debelenicek zaten total market cap çok tutarsız bir şekilde artıp azalıyor mayıs-haziran gibi büyük yükselişler yolda diyorum.
Bende aynı görüşteyim yükseliş trendi geç başlayacak gibi bir his var içimde, bu rakamlar balinalar için iyi rakamlar. Piyasada küçük dalgalanmalarla da olsa iyi para kaldırıyorlar.
jr. member
Activity: 336
Merit: 2
Bence 2 ay daha bu seviyelerde aşağı yukarı çıkarak debelenicek zaten total market cap çok tutarsız bir şekilde artıp azalıyor mayıs-haziran gibi büyük yükselişler yolda diyorum.
sr. member
Activity: 476
Merit: 250
bende yükselişe geçeceğini düşünüyorum uzun süren ayı piyasası sonrası güzel bir yükseliş gelecektir. zaman olarak bizi biraz daha süründürecekler ondan sonra yükseliş.
hero member
Activity: 1400
Merit: 569
Piyasada hala ikinci dip yapmasını bekleyen bir kesim var ama 12k kırılırsa artık aşağıya dönmeyebilir.
member
Activity: 434
Merit: 14
Ayı sezonunda tüm altcoinler bücürleşti. Zarar üstüne zarar yaşadık. Düzeltmeye çalıştık nafile. Sonunda kendi haline bıraktık. Artık boğa sezonunu en azından zararlarımızı telafi etmesi için bekler olduk. Ben yükselsin istiyorum.
sr. member
Activity: 546
Merit: 252
Her iki yönde de hareket edebileceğini düşünüyorum halen. Kesin olarak söyleyebileceğim tek şey, yükselirse yine bir düzeltme yapabilir fakat düşerse arkasından hızlı bi yükseliş gelir kanısındayım.
member
Activity: 365
Merit: 10
Artık yükselmesini bekliyoruz ama bir çok analist uzun süredir 4-5 k dolar görmeden yükselmez yükselmesi de sağlıklı olmaz diyor. Ben her ikisi için de hazırım. Ama hemen yükselirse zaman kaybı yaşamamış oluruz iyi olur.
full member
Activity: 938
Merit: 115
Hepimiz belli bir süredir bu piyasada olmamız ve yatırımımız olması sebebiyle yükselişi istiyoruz. buna ben de dahil.
Fakat madalyonun öbür tarafı 600 den 20000 e gelmiş bir bitcoin var diyor.
full member
Activity: 728
Merit: 151
küresel sermaye piyasalarında /  borsalarında kriz , dünya ekonomik krizi gibi şeyler olmazsa kötü haberler gelmezse (ki  geleceğini sanmıyorum amerika da gayet güzel gelişmeler ve haberler geldi), niye çakılsın bitcoin ?
hero member
Activity: 1064
Merit: 522
Proof-of-Stake Blockchain Network
10500 seviyelerinde iyi tutundu bence. grafigin oluru var gibi duruyor. gonlumden gecende yukselmesi ve artik boga piyasasina girmemiz.
full member
Activity: 658
Merit: 153
Grafiklerden pek anlamam ama ayı piyasası bitti biticek can çekişiyor boğaya geçince zaten fırlayışı görücez
newbie
Activity: 112
Merit: 0
Ben katılıyorum ve çok kısa zamanda 11000usd üzerine çıkması lazım ve oralarda kalıcı olmalı, yoksa grafige göre aşağıları hedefleyecek gibi duruyor
member
Activity: 266
Merit: 11
Hata Yoksa Hareket Yok, Hareket Yoksa Ölüm Var..
Pages:
Jump to: