Pages:
Author

Topic: Son Dakika: CoinMarketCap'ten Fiyat Güncellemesi - page 2. (Read 557 times)

full member
Activity: 350
Merit: 105
Markette son zamanlarda enteresan fiyatlar vardı demekki bu yüzdenmiş çoğu kişi bu fiyatlara göre al sat yapıyordu 2800 den etherleri toplamak vardı ama tren kaçtı Smiley
full member
Activity: 350
Merit: 100
EndChain - Complete Logistical Solution
coinmarkette şişirilmiş ripleyi fiyat artışıyla ve marketcap ile geçti tebrik ediyoruz ethereum'u umarım bir daha kaptırmaz kolduğu.
hero member
Activity: 840
Merit: 532
Coinmarketcap'in fiyatlarinin güncellendiği iyi oldu çünkü Kore borsasinin fiyatlarini görüp moralimiz bozuluyordu. Kore yerel bir borsa Coinmarketcap'taki fiyatlara etki etmesi anlamsiz.
jr. member
Activity: 56
Merit: 12
RepuX - Enterprise Blockchain Protocol
Valla olması gerekeni yapmışlar, kafa karışıklığı yaratıp aradaki fark can sıkıyordu. Böyle şeyler göze batıyor o yüzden en azından netleşmiş oldu tertemiz.
hero member
Activity: 968
Merit: 624
Still a manic miner
Güncelleme isabetli olmuş. Ripple'yi 3,88 görmüştüm, borsaya girdim 3,30 USD noluyor diye şaşırmıştım. Meğer Kore borsasında 4,5 USD'ymiş. Şimdi fiyat ortalaması daha gerçekçi, iyi yapmışlar.
member
Activity: 196
Merit: 11
Piyasa panikten sonra toparlanır, hepsi süreç. Ciddi iniş fırsat kapısıdır
member
Activity: 322
Merit: 40
“The Premier Digital Asset Management Ecosystem”
Su an bence daha iyi oldu, fakat piyasada panik satislara sebep verdi. Bu sebepten dolayi biraz bir dusus yasadiktan sonra piyasa genel anlamda toparladi.
sr. member
Activity: 546
Merit: 252
Bazı coinler ortalamanın çok üzerinde görünüyordu bir bakıma şu an daha gerçekçi fiyatları görebiliyoruz. Ancak bu düşüşün sebebini anlayamayan bir çok insan panikle satış yaptı. Bunun neticesinde bunun maduru insanlarda oldu malesef.
newbie
Activity: 8
Merit: 0
Asya pazarı ile arasına mesafe koyması demektir. Devlet kontrolü kripto para piyasasında genel olarak çok sıkı tedbirler alınırsa istenmeyen durumdur. Güney Kore'de zaten işlem yapacak kişilere belli yaş sınırı ve borsalar hakkında ilave tedbirler alınıyor. Coinmarket biraz erken davranmış. ama o kaybedilen hacim çerez parası.
sr. member
Activity: 672
Merit: 253
100 milyar dolar kaçtı geri bankalara, ilan edilmeden uyanıklık yapıldı.
newbie
Activity: 126
Merit: 0
Dünkü düşüşün sebebi bu muydu yani? Baktığım bütün grafikler kıpkırmızıydı ve yüzde 15-20 civarı aşağıdaydı her şey dün akşam?
full member
Activity: 630
Merit: 101
Fiyat güncellenmesi gerçekleri daha iyi ortaya koydu. Saçma sapan fiyatlar canını sıkıyor insanın. Hele etherdelta da bazen üstten bir satış çakıyorlar. Hop yecan yapıyorsun sonra fıss.
full member
Activity: 518
Merit: 102
Ripple2ın gerçek yüzü Cheesy Komik geldi ancak komik olduğu kadar gerçek. Ben ripple neredeyse hiç güvenmiyorum güp diye aşağı çakabilirler. Yeni girenlerin ilgisini çekmeyi başardılar.
sr. member
Activity: 548
Merit: 251
Valla kaç gündür Ripple'yi 3.80'de görüp Binance'de 2.70'de satıldığını görüyordum ve bu çok sinirimi bozuyordu.. Böyle olması daha iyi oldu zaten uzakdoğu'dan coinmarketcap'ı kullanan pek kişi yok.
sr. member
Activity: 378
Merit: 250
süper olmuş biz satamıyorduk o fiyatalara çok ayar oluyordum şimdi insanalr muhtemelen fiyatları daha gerçekçi görecektir =) ripple da felan gerçek yüz görüldü zaten
member
Activity: 202
Merit: 17
BTC bazında yani oransal olarak fiyatlar değişmiyor fakat herhangi bi coinde (Ripple gibi) toplam hacmin yarısını yapıpta btc ve ether gibi coinlerde %5-10'da kaldığı için yüksek hacim yaptığı coinin market cap ini yükseltmiş oluyor.
Bence dışarıda bırakmak yerine, market cap i değiştirmeyecek daha makul bi düzenleme getirseler daha iyiydi.
jr. member
Activity: 68
Merit: 3
2 gün önce aklımdan geçirmiştim böyle birşey, süper olmuş Smiley
member
Activity: 728
Merit: 10
Trphy.io
Biz evrensellikten bahsederken bazı ülkelerdeki borsaların böyle farklı işlemlerde bulunması zaten kabul edilemez. Bu tip kararların devamını bekliyorum CoinMarketCap'tan
full member
Activity: 308
Merit: 100
CoinMarketCap çok güzel bir iş yapmış bence.Denildiği gibi kendi kafalarına göre hareket eden bir üllkeydi zaten Güney Kore.Bu yüzden doğru bir karar.Hacim düşmüş gözükse bile çok abartılmamalı bu durum.
hero member
Activity: 2030
Merit: 402
Ne kadar iyi-kötü tam bir şey söyleyemiyorum ama Güney Kore için iyi bir seçim olmuş bence.Kendi hallerinde takılırlar artık.Bu hacim düşüşünün de çok abartılmaması gerektiğini düşünüyorum.
Pages:
Jump to: