Pages:
Author

Topic: Son zamanlarda hangi oyunları oynuyorsunuz? - page 2. (Read 235 times)

newbie
Activity: 27
Merit: 0
Kafa topunun dünya kupasında reklamları çıkıyordu bi deneyim diye indirdim arada oynuyorum
newbie
Activity: 66
Online Batak oynuyorum özellikle WC de oynuyorum saatlerce çıkmıyorum  Grin
jr. member
Activity: 81
Merit: 3
kelimelik oynuyorum çokta hoşuma gidiyor
member
Activity: 170
Merit: 11
pubg hocam
sr. member
Activity: 1092
Merit: 254
Black desert online'a başlıyacam ama bakalım uzun zamandır mmorpg oynamamıştım canım çekiyor.
newbie
Activity: 86
PUBG oynuyorum genelde ama arkadaşlarım bayağı kolsuzlar o yüzden biraz sıkıcı ama yinede güzel bir oyun sıkılmadan saatlerim geçiyor
newbie
Activity: 52
son zamanlarda en çok soltaire oynuyorum telefondan
member
Activity: 308
Merit: 11
strateji oyunları haricinde çok fazla oyun  oynamıyorum hele ki şu gta v i nasıl oynuyorlar anlamıyorum

gta'nın sadece ilk oyununu oynamıştım onda da helikopter görevinde beceremeyip bırakmıştım  Grin biraz adam dövdüm sonra da sıkıldım zaten. fall out'un yeni oyunu çıkacakmış onu bekliyorum multi oynama desteği falan varmış. Gelsin ona başlarım.
newbie
Activity: 54
strateji oyunları haricinde çok fazla oyun  oynamıyorum hele ki şu gta v i nasıl oynuyorlar anlamıyorum
sr. member
Activity: 616
Merit: 342
Steam'den age of empires 2'den başka bir oyun oynamıyorum. CBA isminde özel haritaları var artık tamamen onlarda takılmaya başladım. Doğrudan savaş stratejisi odaklı ve daha hızlı haritalar
jr. member
Activity: 462
Merit: 1
GTA V euro truck ve mutlaka cs go. ama en çok gta.
member
Activity: 980
Merit: 12
Horizon Zero Dawn oynuyordum bu ara. Beğendim güzel oyunmuş.
newbie
Activity: 53
Ben uzun zamandır starcraft 2 oynuyorum zaten oyunu ücretsiz yaptılar sizler hangi oyunu tercih ediyorsunuz yada oyun oynuyormusunuz
Pages:
Jump to: