Pages:
Author

Topic: Sözüm ona uzmanlar yine 10k 100k demeye başladı! KAÇININIZ KAÇINIZ - page 3. (Read 884 times)

hero member
Activity: 1638
Merit: 686
fenomen menonem, ne idügü belirsiz yaratiklarin dedigi, konustugu ve yazdigi seylere takilmam. para benim param degil mi arkadas!? nasil canim isterse öyle hareket ederim. yillardir bu piyasada üc bes birseyler yapiyoruz. birisi cikip yok 10bin olacak, 100bin olacak diye ne rahatimi bozarim, ne keyfimi. elimdeki portföyümü olustururken de kimseye sormadim. sadece haberleri okudum, projeleri inceledim, kendimce arastirma yaptim; kafama yattigi icin parami o projelere emanet ettim. su ana kadar 1-2 proje disinda da pisman olmadim; umarim bundan sonra da pisman olmam.

bitcoin öyle de böyle de cikacak, ha bu ay olmaz, bu yil olmaz... beklemeye gücüm var mi? var, cünkü sepetimi ona göre olusturdum, parami ona göre yatirdim. en büyük silahim da bu: zamanim var! isterse bitcoin yine düssün, hatta 1000-2000 dolarlara düssün; elimdeki bitcoinlari satmadan zaten ne kar etmis olurum, ne zarar.

herkes kendine arkadas!
sr. member
Activity: 798
Merit: 260
Ya ben hala nedense bitcoin artışına inanamıyorum binance hackleniyor tonla bitcoin çalınıyor sonrasında borsa kitleniyor birden bitcoin artmaya başlıyor ben bunu cz nin yaptığını düşünüyorum ve hala geri 5k lara döneceğiz gibi geliyor ama bakalım
member
Activity: 588
Merit: 22
Btc hafif bi harekete geçti ya,hemen başlarlar yukarılara hedef vermeye.Ardından bi bakarsınız btc 3k seviyelerinde.Herkes kendi kararını kendi vermeli bence...Yukarı hedef veren çok olur
member
Activity: 560
Merit: 11
sene 2017 başları. bitcoin yeni yeni 1000 dolar üzerine çıkıyor. o sene içerisinde 20x yapmış durumda.
önceki yani seneler öncesindeki bitcoin zirvesi 1200 dolar civarıydı yanlış hatırlamıyorsam.

bu fiyata gelinceye kadar çok zaman geçirdi ama aşması ile o fiyattan (1000 dolar) 20x yaptı.

o yüzden bitcoin 10000 dolara gelir mi, aşar mı bunların hepsi küçük hedefler.

jr. member
Activity: 462
Merit: 2
Bunlar böyle demeye başlamışsa boğa gelmiştir. Zaten bu sinyalciler çoğaldı. Aynı zamandao fenomenler ellerindekini bizlere satmak için hype yaratıyorlar emin olun.
member
Activity: 420
Merit: 11
DAO Maker
genel kural yükselirken sat tır. Ancak henüz satabilecekleri kadar yükselmedi. Ya düzeltme yapıp yatayda buradan satacaklar, ya da bu dalga da alım fırsatı yaratmaya yöneliktir.
sr. member
Activity: 826
Merit: 296
Temmuz ayı biraz daha hızlı yükselişler gösterebilir bize.Bakkt'ın temmuzda bitcoin alımına başlaması piyasayı iyice rahatlatacaktır.Şu an psikolojik bir baskı var hem btc de hem altcoinlerde.Btc yine şanslı iyi tutundu 8k civarında.Altcoinler ise toparlanmaya çalışıyor.Biraz daha izlemek laızm piyasayı ve hareketlerini.
jr. member
Activity: 481
Merit: 1
Birkaç kişi dışında twitter gerçekten bir lağım çukuru. Pidecilerden tut, kitap yazana, milletten gelecek ref'leri hesap edenler bile var. Gerçek bir dilencilik örneği çiziyorlar. 100k diyeni ben de gördüm. Hot 1 dolar olacak ekolu bitti şimdi bomboş sallayanlar çıktı.
full member
Activity: 742
Merit: 140
Herkesin kendince bir beklentisi vardır bitcoin için önemli olan kendi fikrin ile hareket edebilmek ve manipüle edilmemek. Ben önümüzde boğa döneminde bitcoinin 1 trilyon dolar hacme ulaşacağına inanıyorum fazlası da bana abartı geliyor. Çok fazla kayıp bitcoin var bu yüzden sirkülasyonda ki miktar daha az aslında ayrıca 2020 yılında yarılanma var. Bunların üzerine Bakkt ertelenmeyip dedikleri gibi temmuzda başlarsa 40-50 bin dolar gibi rakamlar bana hayal gelmiyor.
legendary
Activity: 1820
Merit: 1123
Uzun zamandır "sözde fenomenlerin" ne dediklerine aldırış etmiyorum! Bazıları grafik kasıyorlar, bazıları onu bile yapmadan allah ne verdiyse sallıyorlar. İçlerinden biri de elbet tutuyor... İşin tuhafı, bu sefer çok erken başlamışlar sallamaya. Daha boğaya bile girmedik, o coşku ve iyimserlik yok etrafta. Hele bir 10k'yı görelim de sonrasını düşünürüz artık ;) Önemli olan boğanın gelmesi değil! Geldiğinde ne kadar kalacağını tahmin edebilenler kazanacaklar.
member
Activity: 365
Merit: 40
Bazıları hiç konuşmasa, hiç yorum yapmasa her şey daha iyi olacak. Boş konuşmayı çok seviyor insanımız, 10 bin şimdi psikolojik bir hedefe dönüştü. Herhalde o yüzden konuşup duruyorlar. Bakalım önümüzdeki süreçte neler göreceğiz..

Aynen öyle yani boş boş konusup milleti galeyane getiriolar yada bazıları bizim gibi düşeceğini düşünerek savunmada kalıo. Çok fazla spekülasyon var bu piyasada o yüzden cok dikkatli olmak lazım
jr. member
Activity: 476
uzmanları bilmem de fenomenleri ne derslerse onların tersi çıkıyor. onları bırak referans almayı takip bile etmemek gerek.
member
Activity: 406
Merit: 12
Son günlerde gördüğüm en doğru tespit. Bu kendine faydası olmayan takipçi kasmaktan başka uzmanlığı olmayan tipler bir durumu bu kadar dillendiriyorsa zokayı yuttular demektir. Yanlarında sizi de çekmek isterler. Hayatında ekonominin e’sini bilmeyip size piyasa dersi vermeye çalışan çakma ekonomistlere yüz vermeyin. Bir şeye kesin diyorlarsa da ondan koşarak uzaklaşın. Tek gerçek budur.
jr. member
Activity: 448
ben buna kötü yönden bakmıyorum. çok değil 4-5 ay öncesinde btc bitti battı öldü haberleri yapılıyordu. bunları görmek ondan daha iyi.
brand new
Activity: 0
Merit: 0
jr. member
Activity: 322
Merit: 1
ona buna inanıp nasıl yatırım yapılmaması gerekiyorsa yine ona buna kızıp da satmamak gerekir coinleri.
member
Activity: 812
Merit: 14
FRX: Ferocious Alpha
Epey zamandır fenomen geçinenler ne yapar bakmadım bile. Çünkü kendi bilgin varsa birşey olur. O kişiler birşey bilmiyor shilledikleri coinler ile günlük birşey yapmaya çalışan tipler.
Değişik versiyonu eylem culcul YouTube kanalı kurup güya trade yapıyorum ayağına millete pump yaptırıyordu. Alayı göt bunların.
member
Activity: 680
Merit: 10
Bu rakamlar imkansız ama öyle çok fazla düşüş de beklemiyorum. Bu arada 7-8 bin aralaığında stabil seyredecektir. Belki eylül yayıyla beraber tekrar piyasa canlanıp o zaman 10 bin dolar psikolojik sınırını yakalayabilir.
member
Activity: 683
Merit: 16
bence korkulacak durum yok hacim istastistiklerine bakınız. Buralara piyasa büyük hacim ile geldi yani el değiştire değiştire. Daha önceki yani geçen seneki çıkışlar boş ve hacimsizdi. Geçmiş çıkışlardaki hacimler ile buraya kadarki hacimleri inceleyin ne demek istediğimi daha iyi anlarsınız.
brand new
Activity: 0
Merit: 0
Pages:
Jump to: