Pages:
Author

Topic: Sparkster ico katılacak olan var mı? Biraz hakkım var birlikte katılabiliriz. - page 5. (Read 13393 times)

full member
Activity: 504
Merit: 120
Sırf Ian desteklediği için iş yapmasını beklemek saçma Cheesy Parasını alıyor, reklamını yapıyor. Ha proje iyi, hayata geçebilirse ilgi göreceği kesin ama aynı oranda token değerlenir mi bilemiyorum. İş yapmaz diyoruz, scam diyoruz b.k gibi para kazandırıyor bazıları, bazıları da o kadar çabalıyor bir türlü yükselmiyor. Umarım bu kazandıranlardan olur.
legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
legendary
Bende 3 ETH attım ICO'ya. Hardcap yaptı yapmasına ama 20 ETH üst limitle bile zorlandı. 20 ETH büyük bir miktar sayılmaya bilir ICO katılımı için ama telegramda 62k adam var. Bana sanki daha fazla talep görmesi gerekirdi gibi geliyor.

Bu arada bu ICO'nun merakla beklediğim diğer bir yanı ise tanınan ICO yorumcularının bu ICO için ciddi farklı düşünmeleri. Ian en iyi ICO'lardan biri olarak projeyi göğe çıkartırken pek çok ICO yorumcusu ICO'ya para yatırmadı bile. Umarım Ian'ın yanıldığı birkaç ICO'dan biri olmaz. Öte yandan yüksek işlem hızının bugünlerde altın değerinde olduğu düşünülürse (her nekadar saniyede 10 milyon işlem halyalmidir bilinmez, en azından şimdilik) bence bu proje, en kötü, kısa vadede bize zarar ettirmez.

Şöyle mainframe gibi direkt binance'a X10 dan girse...
Ian faktörü etkili. Mainframe de Ian'ın listesindeydi malum uçtu. Aynısı bunda yaşanır mı bilemiyorum. Küçük bi fomoyla x10 basit olur bile aslında ama piyasanın ne olacağı hiç belli değil malum.
jr. member
Activity: 144
Merit: 1
eth tarafında artık herhangi bir ico ya artık katılmayı düşünmüyorum ico da topladıkları parayı olmadık zamanlarda satıp eth yi alt üst ediyorlar amaç sadece eth miktarını arttırmaksa ico olur ama fiyatada  bakarım artık ben
sr. member
Activity: 994
Merit: 391
Bende 3 ETH attım ICO'ya. Hardcap yaptı yapmasına ama 20 ETH üst limitle bile zorlandı. 20 ETH büyük bir miktar sayılmaya bilir ICO katılımı için ama telegramda 62k adam var. Bana sanki daha fazla talep görmesi gerekirdi gibi geliyor.

Bu arada bu ICO'nun merakla beklediğim diğer bir yanı ise tanınan ICO yorumcularının bu ICO için ciddi farklı düşünmeleri. Ian en iyi ICO'lardan biri olarak projeyi göğe çıkartırken pek çok ICO yorumcusu ICO'ya para yatırmadı bile. Umarım Ian'ın yanıldığı birkaç ICO'dan biri olmaz. Öte yandan yüksek işlem hızının bugünlerde altın değerinde olduğu düşünülürse (her nekadar saniyede 10 milyon işlem halyalmidir bilinmez, en azından şimdilik) bence bu proje, en kötü, kısa vadede bize zarar ettirmez.

Şöyle mainframe gibi direkt binance'a X10 dan girse...
legendary
Hardcap geçilmiş, hadi hayırlısı olsun . Smiley
Aynen hard cap geldi
https://etherscan.io/address/0x1e6d9c0dac7c0d0006139c401525efc1e97d55c1

Smart contract gönderilen eth'leri reddediyor artık.
Şimdi beklemeye başlıyoruz artık.
jr. member
Activity: 420
İnanın artık İco lafını duyunca dolandırıcılık vakaları geliyor aklıma. Artık piyasayı dolandırıcılar sardı. Bu yüzden dikkatli olmak lazım.
sr. member
Activity: 854
Merit: 256
Hardcap geçilmiş, hadi hayırlısı olsun . Smiley
legendary
https://etherscan.io/address/0x1e6d9c0dac7c0d0006139c401525efc1e97d55c1
5300 eth toplanmış şu ana kadar. Gayet iyi.

Ekleme:
11 itibariyle herkese açık ico başladı. Anında 9k ether oldu o ara. Şu an 10k etheri geçti.
legendary
4,25 eth gönderildi
https://etherscan.io/tx/0x3efe7e342238be185ce710b83d21ed12e3f6682a2ac4d94d5435dc71a1b7e907

Liste burada
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1YcaRVys7iomaFqqaDhQKhWwi9LBc6l3-lChXeYJ6wPE/edit#gid=0

An itibariyle 750 eth toplandı 10 dakikada.

ekleme:
2 saatte 2000 eth toplandı. Hard cap kesin gibi duruyor. Yaklaşık 12k eth lazım 5m dolar için. Daha önce de 25m dolar topladı sanırım bu ekip. Çar çur etmeden parayı güzel kullanırlarsa Spark uçar inşallah.

Ekleme2:
4k eth oldu. 2 m dolara yakın. Bakalım ne olacak.
legendary
Smart contract adresi geldi

https://ethplorer.io/address/0x1e6d9c0dac7c0d0006139c401525efc1e97d55c1#pageSize=100

[Forwarded from Sparkster News & Announcements]
Sparkster's Smart Contract Address for our Crowdsale is: 0x1E6d9c0DaC7c0D0006139C401525efc1e97D55C1

Please use a Gas Limit of 250,000
Gas Price of less than 100 Gwei
legendary
Ico 50 dakika sonra başlıyor. Öncelik POL userlarda yani bizde.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1YcaRVys7iomaFqqaDhQKhWwi9LBc6l3-lChXeYJ6wPE/edit#gid=0

Son katılım şimdilik bu şekilde.
newbie
Activity: 2
Merit: 0
Sparkster güzel proje shilleniyor falanda fiyatı çok yüksek. 435 milyon TS olan coinin ico fiyatı 0.17 USD bana göre aşırı yüksek. Ucuz olsaydı açıkcası beğendiğim proje girerdim. Borsaya girince fiyatın x yapma ihtimalide var ama düşme ihtimali bana daha ağır geliyor.
legendary
Yeni duyuru

As announced previously, the crowdsale will be pegged based on the market price of Eth at 9am BST this morning. The pegged rate is $460. Therefore, you will be receiving 3,066 SPRK per ETH for your crowdsale contribution. Thank you for supporting Sparkster!

1 eth=3066 spark sabitlendi
legendary
Sparkster'in ödül programından 520 puan almışım, sanırım 1 ETH'lik alma hakkım olacak. KYC istiyor, KYC onayında bekliyorum. Sonrasında ben de alım yapacağım.
Ico yarın. Kyc yetişir mi bilmiyorum. KYC bekleyen vardı telegram grubunda bi sorun isterseniz.
jr. member
Activity: 140
Sparkster'in ödül programından 520 puan almışım, sanırım 1 ETH'lik alma hakkım olacak. KYC istiyor, KYC onayında bekliyorum. Sonrasında ben de alım yapacağım.
legendary
Diger kampanyalarda isteriz 0.5 eth bile vermezler burda da verdıkce verıyorlar:D gırelım bakalım nolcak sonumuz, x2 x3ten cıksa da gonlumuz gozumuz azcık para gorse bıtırdı pıyasa bızıSmiley
Anen öyle hacı. Zaten hepsini satmışlar 5m dolarlık bi şey kalmış her halükarda hard cap yapacak zaten.
Eth limiti ayın 6'sındaki peg'lemeye göre düşecekmiş bu arada.
sr. member
Activity: 630
Merit: 252
Diger kampanyalarda isteriz 0.5 eth bile vermezler burda da verdıkce verıyorlar:D gırelım bakalım nolcak sonumuz, x2 x3ten cıksa da gonlumuz gozumuz azcık para gorse bıtırdı pıyasa bızıSmiley
legendary
Your Guaranteed Allocation is : 25 ETH

Format:Guaranteed Allocation

25 eth hakkım olmuş. Nasıl yükseldi bilmiyorum. Ciddi katılacak varsa irtibata geçebilir.
legendary
Yeni program açıklandı

https://steemit.com/ico/@sparkster/sparkster-crowdsale-details

The crowdsale will begin Saturday 7th July at 9am British Summer Time (BST). The sale will be conducted in three separate rounds, each of which are detailed below. We will be pegging the price of the crowdsale to the market price of ETH at 9am on Friday 6th July. The minimum rate of SPRK to ETH will be 2,800 SPRK to 1 ETH, but could be higher depending on the price of ETH on Friday at 9am BST.
Pages:
Jump to: